Annual Individual Gifts

$50,000 and above

  • Brian R. Alexander ’81
  • Bruce E. Alexander* ’74
  • Sherrill* and Bob Baker
  • Rafaela (Perretta) ’77 and John Belanich
  • The Blake Family
  • Ann S. Bowers
  • Eren and Watson G. ’02 Branch
  • Patricia M. and Marc Brutten
  • Albert P. Carey
  • Deborah and Royal W. Carson III
  • Gina Champion-Cain ’94 and Steve Cain
  • David Cohn
  • Jane L. ’08 and Christopher A. Crane
  • Diane and Rodney F. Dammeyer
  • Theresa and Richard K. Davis
  • Gail R. and Anton Dimitroff
  • Lynne G. and Stephen P. ’84 Doyle
  • Martha and Charles G. ’86 Duncan
  • Loretta G. Evensen
  • Olivia and Peter C. Farrell
  • Julianne D’Angelo ’76 ’83 and Professor Robert C. Fellmeth
  • Walter Fitch III*
  • Anna and Stanley S. ’85 Frankfurt
  • Mary and James T. Harris III
  • Lynne and Robert Hayes
  • Robert and Karen Hoehn
  • Kazuo Inamori
  • Joan and Irwin Jacobs
  • Hannah K. (Davis) ’09 and Zachary A. Johnson
  • Roger A. ’74 Joseph
  • Candace and Vincent J. ’84 Kasperick
  • Katie and James R. ’86 Kelly
  • Richel and Tawfiq N. Khoury
  • Ellie Miller and Donald R. Knauss
  • Helen and Kenneth C. ’83 Koo
  • Gale M. and James C. ’75* Krause
  • Gretchen E. and John P.* Krylow
  • Lynn Anne and Robert S. La Rue
  • Michelle M. Ciccarelli and William S. Lerach
  • Margaret and Tom Lupfer
  • Lynelle Gaye and William D. Lynch
  • Scott D. MacDonald
  • Elizabeth Tirana-Magnuson and Robert K. Magnuson ’98
  • Sally and Luis Maizel
  • Linda A. and William M. ’73 Matz Jr.
  • Karla B. (Blach) ’87 and Michael P. Mohrman
  • Michele L. ’84 and Kenneth E. Moore
  • Karen and Thomas F. ’77 Mulvaney
  • Robin and Henry L. Nordhoff
  • Mary F. (Fiorino) ’61 and Michel J. Orradre
  • Frank A. Potenziani
  • Gwendolyn L. and Thomas A. Price
  • Susan and Byron C. ’85 Roth
  • The Honorable Lynn Schenk ’70
  • Mary and Alan Schulman
  • Donald* and Darlene Marcos Shiley
  • Richard L. Stack
  • Sandra N. Stangl
  • Rosemary G. Straley
  • Annsley and George G. ’74 Strong Jr.
  • Carol Vassiliadis
  • Grace Warren*
  • Joanne Warren
  • Heidi and Wes Wasson
  • Michu Yi and Louis H. Welch
  • Kaye M.* and Richard P. Woltman
  • Stefanie and Walter C. Zable
  • Adriana C. Zylmans ’91
  • Lisa J. (Burdman) ’85 and Steve R. ’86 Altman
  • Bill and Jeanne Barulich
  • Thomas W. Barwick
  • David M. Berman ’93
  • Dana and J. Brandon Black
  • Lauri A. (Phelan) ’95 and William F. ’96 Brennan
  • Susan and Alan K. ’76 Brubaker
  • Mike Byrne
  • Tushara D. and Krishan A. Canekeratne
  • John ’83 and Nancy Jo Cappetta
  • Jenny and Sid* Craig
  • Julia and Richard B. Esser
  • Glenn L. Ferguson Jr.
  • Jane Trevor Fetter and Thompson ’67 Fetter
  • Ron and Alexis Fowler
  • Margaret Fox
  • Linden Root Dickinson Foundation/John R. Henkel ’77
  • Vanessa A. and Daniel C. ’82 ’86 Herbert
  • Christy J. and William B. Hilton Jr.
  • Terri and Michael B. ’72 Kaplan
  • Robert A. Leone
  • Carol Elaine and Richard Leung
  • Betsy C. Manchester
  • Jack McGrory ’81
  • Mary and Tim P. Meissner
  • Laureen and C. Edward ’69 Miller Jr.
  • Michael H. Mugel ’86
  • Annie Navarra
  • Virginia C. Nelson ’79
  • Donna and Daniel C. ’83 Peterson
  • Barbara J. and Paul A. Peterson
  • Monica and Diego Piacentini
  • Julie M. and James D. ’85 Power IV
  • James P. Previti
  • Pam and Matthew J. ’80 Reno
  • Eileen and Dennis M. Schaney
  • Kathy A. and William H. ’83 Scripps
  • Sheel K. ’04 Mann Siedler and Peter X. Seidler
  • Melanie and Ronson J. ’98 ’02 ’03 Shamoun
  • Kamri Collins and A.G. Spanos
  • Shelley H. and Derek K. ’96 Aberle
  • Lisa Frazar and James P. Accurso ’83 ’87
  • Michael Akavan
  • Linda L.* and Frank D. Alessio
  • Elaine and Professor Larry Alexander
  • Jennifer L. (Hart) ’88 and Jimmy ’85 Anklesaria
  • Lisa and Michael D. Auerbach
  • Alchera C. and William G. Ayyad
  • Cindy Basso Eaton ’89
  • R. Donna M. (Dawkins) and Allen B. Baytop
  • Alexander P. Beaton ’97
  • Nancee R. and Richard A. Berger
  • Marjorie and Kenneth H. Blanchard
  • Janet S. and Brandon A. Blaylock
  • Kelly Blaylock ’16
  • Laura Ann and Garrett J. Bleakley
  • Mary B. Parente ’58 and Antonio J.L. Simoes
  • Amanda L. and Mark S. Bosco
  • Carolyn K. and James P. Bouchard
  • Paula A. and Patrick D. Broe
  • Carolyn Nancy and Michael B. ’93 Brown
  • Robert ’86 and Marla ’87 Bruning
  • Robert M. Cahan
  • Gina Champion-Cain ’94 and Steve Cain
  • Anthony R. Carr
  • Lisa S. and David S. ’74 Casey Jr.
  • Denise and Brian R. Caster
  • Yoko Newburg and Jeffery Catanzaro
  • Sandra Ciallella ’87 and Kenneth Shurko
  • Michael Conroy
  • Barry M. Crane ’77
  • Dorothy and Barrie* Cropper
  • Janet and Dennis S. Cruzan
  • Emily L. (Scanlan) ’85 and David A. ’84 Dahl
  • Ame Bascomb and Michael P. ’98 Damaso
  • Nancy L. and Dean L. de Caussin
  • Trina R. and Robert R. ’94 Dean
  • Dennis J. Doucette ’86
  • Phyllis and Daniel J. Epstein
  • Helen M. (Kasperick) ’81 and John J. ’80 Finneran III
  • Mr. and Mrs. Kim Fletcher
  • Robert J. Francavilla ’79 ’83
  • Friend of USD
  • Cathy C. (Collins) ’83 and Bradley A. Geier
  • Ian Gill
  • Kimberly A. Godwin and Tom Wilcox
  • Susan M. (Trausch) ’79 and Kevin R. ’76 ’79 Green
  • Virginia I. and Peter E. Haas Jr.
  • Alberto Hamui
  • Frances G. Harpst*
  • Sandra L. and Chris Hemmersmeier
  • Lynda Jean and Paul J. Heran
  • Kevin M. Herde ’93
  • Margarita Palau Hernandez ’82 and Roland Hernandez
  • Judy and Gary J.* Hewson
  • Susan A. and Stephen H. ’76 Hinckley
  • Herbert B. Hoffman
  • Mary B. and John L. Holcomb
  • William L. Hudlow
  • Lorraine C. and James H. Humphrey
  • Anne P. Shelburne and Steven R. Hunsicker ’75
  • Greta L. (Swanson) ’90 and Todd M. ’90 Jackson
  • Beverly H. and Robert K. Jafek
  • Rosemary E. (Masterson) ’70 ’90 and Walter O. ’68 Johnston Jr.
  • Dolores Juditz
  • Kathleen M. Slayton and Robert J. Kilian
  • Elisabeth M. Kimmel
  • Kimberly M. ’86 and Markus P. Koro
  • Kara and John C. Kratzer
  • Cecilia and Jose M. Larroque
  • Carol and George Lattimer
  • Stanley W. Legro
  • Eva T. and Phillip D. Lindsey
  • Lisa Marie Bicker and Jeffrey W. Martin
  • Brian R. Matusz
  • Christina L. and Joseph M. Mauthe
  • Lori McGee
  • Victoria J. and Michael W. ’84 McGuire
  • Gerald L. and Donna M.’64 McMahon
  • Luz E. ’58 and R. Todd Meloy
  • Judith V. and John D. Menne
  • William Middlebrooks
  • Lynn W. and Paul C. Murphy, M.D.
  • Gwen T. and Robert Y. ’70 Nagata
  • Susan and James P. ’90 Nagle
  • Paula A. Cordeiro and David J. O’Brien
  • Marie and R. Merrel Olesen
  • Phil and Anita Patterson
  • Margaret and Robert E. Petersen
  • Jeffrey D. Phair ’80
  • Mindy and Paul M. ’97 Purcell
  • Randy L. Rivera ’94
  • Beatrice and Thomas Roberts
  • Dimitra F. and Frank E. ’71 Rogozienski
  • Kevin J. Ruddy ’73 ’77
  • Shari and Frederick A. ’78 Schenk
  • Margaret R. and Neal E. ’12 Schmale
  • Laurie L. and John J. Seidler
  • Loretta J. and Stephen M. Sellers
  • Frank Shadpour
  • Joann and Richard A. Shaw
  • Christina and Kenneth C. Smith
  • Walter Smoyer
  • Susanne Stanford ’75
  • Alex Stolarski
  • Pat Sullivan
  • Lenna D. and Scott Summy
  • Nadine Terheggen
  • John D. Thelan ’74
  • Lysa M. and Jeffrey T. ’82 Thomas
  • Angelo G. Tsakopoulos ’94 ’98
  • Eric ’64 and Aveline von Ehrenberg
  • Vincent C. Walsh*
  • Nancy L. ’87 Wheeler-Smith and Blaise T. Smith
  • Ann Marie and Robert J. White
  • Stephanie and Stephen B. Williams
  • Marilyn and Leslie M. Williamson
  • Pat (Slattery) ’68 and Stephen ’67 Wojdowski
  • Yuqian Xu ’16
  • William B. Ahern ’85
  • Theresa L. (Gainey) ’83 and Darrell T. ’83 Alford
  • Denise Dimon and Andrew T. Allen
  • Jill C. and Jeffrey B. ’98 Baird
  • Jane A. (Rollo) ’91 and Jon Balousek
  • Victoria (McIntyre) ’94 and Moises S. Baron
  • Deborah W. and Robert S. ’75 Barry Jr.
  • Liz and Richard M. ’75 Bartell
  • Sandy Minc and William G. ’75 Baumgaertner
  • Dorothy Pinjuv and Amador Bengochea
  • Julie (Liang) ’97 and Gregory M. ’94 Bettinelli
  • Susan S. and Robert W. ’80 Blanchard
  • Stephen T. Bogard ’85
  • Honorable Louisa S Porter ’77 and David W. Brennan ’03
  • Bob and Nancy (Gaffrey) ’92 Brennan
  • Robert ’86 and Marla ’87 Bruning
  • Jane E. Dean and Joe F. Burkard
  • Roberta and Malin Burnham
  • Kimberly T. Nelson and Kevin F. Cadden
  • James R. Cairns ’81
  • Louis C. Canchola ’82
  • Lauren and Derrick Cartwright
  • Julia K. and Robert T. Case
  • Deborah and Raymond ’85 Chao
  • Rebecca L. and Michael P. ’88 Childers
  • Barbara A. and Wayne A. Coleman
  • Karen S. and Thomas H. Collard
  • Julie and Stephen E. ’85 Connolly
  • Ruth E. and Curtis W. Cook
  • Kimberly B. Cooper and Jon Jaqua
  • Christina Enroth and David W. Cugell
  • Karen Saucier and Thomas A. ’74 Davis
  • Michele L. and John E. Dempsey
  • Edward F. DeRoche
  • Meredith and Michael V. ’03 DiPasquale
  • Linda B. Dubroof ’80 and Tom McGinnis
  • Judith A. Eppler
  • Marian N. and Professor M. Carr Ferguson
  • Cambra L. ’96 and Phillip R. ’93 ’96 Finch Jr.
  • Angela M. and Jeremy J. Flug
  • Monica and Dennis P. ’85 Fox
  • Kelly C. (Bower) ’91 and Kevin C. ’91 Gallagher
  • Naomi Martinez and Emiliano Gallego ’00 ’11
  • Therese Collins-Georgiou and Byron Georgiou
  • Katharyn A. Gerlich
  • Marla Sue and Gordon L. ’76 Gerson
  • Erin P. (Penning) Gibson ’03
  • Mary Kathryn and Daniel T. Gilbert
  • Wendy Gillespie
  • Hannah and Mark Gleiberman
  • Rose A. Gordon
  • Sharon and Timothy J. ’71 Groff
  • Ann Marie Huston and Ron Hallagan
  • Elizabeth Hansen
  • Janice Deaton ’10 and Blake M. Harper
  • Kathy and Neil J. ’01 Hennessy
  • Denise M. Hickey ’94 and Christopher J. Soares
  • Barbara Hill
  • Dr. Louise S. Horvitz
  • Doris A. Howell
  • Joan Dale and R.D. Hubbard
  • Eileen and Robert Hunt
  • Alex Jakovljevic
  • Minoo Gupta and Vikram P. Joshi
  • Barbara Kanneman
  • Renee J. and Kem A. Kantor
  • Judith E. and John P. Kaumeyer
  • Kendra C. Keating ’94 ’95
  • Elayne and Tom M. Kester II
  • Robin and Andrew Kimball
  • Helen W. and Webster B. ’75 Kinnaird
  • Karen A. Kohlberg ’13
  • Anriette F. and Robert T. Kunst
  • Linda and Jon R. ’80 Kurtin
  • Linda A. and Thomas P. Lang Jr.
  • Lena Masri and Sean D. Lavine
  • Peggy A. ’79 and Thomas L. Leen
  • Rennie E. and Adam B. Levine
  • Alix Marduel and William T. Lockard
  • Karen and Michael D. ’93 Lurie
  • Marianne P. Lynch ’82 ’83 and Wolfgang W. Scholz
  • Jennifer N. (Lofftus) ’95 and Timothy M. ’95 Lynch
  • Suzanne M. and Cary P. ’88 Mack
  • Aida (Galindo) ’89 and Robert J. ’88 MacKay Jr.
  • Linda G. (Anderson) ’85 and John T. ’85 Maguire
  • Maribeth and Michael J. ’70 Maher
  • Sharon M. (Kavanagh) ’88 and Kevin M. Maloney
  • Alyssa and Gabriel Z. Mass
  • Colleen M. (Smith) ’12 and Greg Mateo
  • Tricia L. ’98 Samson-McCormick and James R. ’97 McCormick Jr.
  • Kimberly D. and Ray McKewon
  • Karla K. and Mark C. McKinley Sr.
  • Mike B. Milligan ’00
  • Luis T. Moreno
  • Rita M. and Don L. Morgan
  • Christine L. Lynch-Muecke ’78 and A. Jackson Muecke ’69
  • Perla L. and Jeffrey S. Myers
  • Rowena Naidl ’59
  • John H. Norberg ’82*
  • Darci M. and Robert E. ’82 O’Connell
  • Mary ’83 and John O’Connor and Family
  • Patrick J. O’Connor ’61
  • Sheila* and Timothy O’Malley
  • Ahsley Jean Hewett and Joseph R. O’Rourke Jr. ’92
  • Heather R. ’91 Ochsner Hughes and James W. Hughes
  • Michele M. and Keith A. ’91 Olson
  • Thomas B. Orradre ’98
  • Frances L. and Richard A. ’97 Papapietro Jr.
  • Maha F. and Wail J. Paulus
  • Frances and James F. Peterson
  • Coreen and Kevin ’06 Petti
  • Mr. and Mrs. Richard E. Pietras
  • Margaret A. and Charles R. ’79 Pope
  • Carol A. and Peter E. Powell
  • Deborah J. ’84 and Michael J. ’83 Rider
  • Jeannette B. and George P.* Rigsby
  • Maribeth M. (Mattinson) ’65 and John J. ’63 Rodee
  • Rebecca and Eduardo Saenz
  • Mary E. Scott ’89
  • Peggy B. and Dickran A. ’85 Semerdjian
  • Neeraj Sharma
  • Steve Simester
  • Kalpana Singh Rhodes and James S. Rhodes III
  • Kim and Lamont ’98 Smith
  • Mary Anne and Walter A. Stockard
  • Elaine S. and James R. Storey
  • Madonna E. Manley and Stanley A. Swete
  • Kimberlee A. Swig
  • Maria E. (Bastian) ’03 and Ryan B. Thompson
  • Jason R. Thornton ’96
  • Vickie E. ’82 and George E. Turner
  • Lynda P. ’02 and Professor Jorge A. Vargas
  • Carmen Vazquez
  • Jennifer Lynn ’95 McCann and Thomas B. ’94 Vertetis
  • Fernanda and Gustavo Vildosola
  • Pamela L. (Leighton) ’73 and Raymond J. ’82 Volker
  • Sharon and Michael Wall
  • Catherine A. (Connelly) ’92 and Steve D. ’92 Wilson
  • Michelle B. and Jeffrey L. Wischmeyer
  • John M. Xitco Jr. ’91
  • Dominique K. Alessio ’88 ’90 and Stephen Nielander
  • Marco and Kim Alessio
  • Elaine M. and Kurt F. Altvater
  • Gino P. Angelici ’08
  • G. Edward Arledge ’73
  • Renea and Galen Aswegan
  • Cynthia M. and Jerome F. Avery
  • Graciela ’81 Soto and Alfonso Avila
  • Beth K. ’84 and Dennis M. Baier
  • Lisa Baldocchi
  • Debra S. (Spangler) ’82 and Alan H. ’82 Barbanel
  • Charles V. Bass
  • Franziska and Jaime P. ’87 Bea
  • Christy and Ronald I. ’78 Beck
  • Anthony M. Beltran ’03
  • Brant C. Binder Sr.
  • Jeanne ’83 and James ’80 Bonk III
  • Kathleen and Mark V. Bowles
  • Vanessa and Thomas C. ’91 Breitling
  • Gordon J. Brodfuehrer
  • Jennifer L. (Payton) ’86 and Rick Brown Jr.
  • Russell E. Browning Sr.
  • Cameron C. and Bruce E. Brugler
  • Jack Burger
  • Kim C. and Andrew D. Busch
  • Robert K. Butterfield Jr. ’77
  • Mark C. Cafferty
  • Louis Capella
  • Lisa W. and Thomas W. Carhart
  • Lynne M. (Olcott) ’88 and Glenn R. Carlson
  • Cynthia and Harry Carneal
  • Jackie and Chris ’86 Carr
  • Elizabeth H. and John C. Carson
  • Sarah J. (Leonard) ’65 and Louis Castruccio
  • Lynn M. and John A. Clanton
  • Molly C. (Cronin) ’94 and David Vautrin Clark
  • Carole Clarke
  • Steven J. Cologne ’84
  • Deborah E. ’71 Comfort Miller
  • Colleen F. Conway ’63
  • Laura G. and Peter A. Crone
  • Michael F. Crowley II ’89
  • Marla M. and Sean M. Cunningham
  • Ann F. D’Angelo
  • Darlene G. and R. Lowell* Davies
  • Claudia and Kevin DeNuccio
  • Daniel J. Dillabough ’70
  • Melinda M. (Brown) ’91 ’93 and John DiNapoli
  • Sandra L. LeDrew and Stephen M. Doyle
  • Mary Ann and Patrick F. Drinan
  • Donald A. Dripps
  • J.D.* ’79 ’85 and Anne E. Dudek
  • Brian J. Dunn ’78 ’81
  • Michel J. Duquella ’94
  • Richard P. Edwards and Ellen E. Hunter
  • Jeff R. Eisenstadt ’86
  • Charlotte P. Ellithorp
  • Jeanine M. ’82 Deighan-Fagan and John A. ’82 Fagan
  • Linda M. and H. Kent Falk
  • Rachel and John M. Faulkner
  • Rachel D. ’12 and Pino ’96 Ficara
  • Shaney Fink ’04 and Thomas Vorkoper
  • Cynthia A. Fisher
  • Michele J. (O’Donnell) ’93 and Terence O. ’93 Fox
  • Diane Froese
  • Mari J. (Oien) Galvin ’85
  • Reed Gardiner
  • Mark A. Gardner
  • Philip Garland
  • Michael Gerhart ’88
  • Stephanie and Robert Gleason
  • Christine K. (Koch) ’76 and Jan I. ’76 Goldsmith
  • Carolyn T. and Jeffrey Y. Greer
  • Karl T. Gruben*
  • Candace S. and J. Richard ’74 Haden
  • Cynthia Haney
  • John Hanson
  • Eileen and William L. Hennrikus
  • Marilyn K. and Daniel D. Herde
  • Keith Higashi
  • Kelley A. Hill ’85
  • Glynna A. and Mark E. ’86 Hoekstra
  • Erin and Tim Holl
  • Raymond B. Hom ’01
  • Mike Howard
  • Bradford Hughes ’06
  • Kathleen Hughes
  • Marjorie and Dr. Author* Hughes
  • Carole Huston
  • Beth and Robert W. ’93 Huston
  • Virginia ’81 ’85 and Dr. Robert Infantino Sr.
  • Jim and Terri Ingraham
  • Lata and Ashok Israni
  • Kathy (Shadle) ’85 ’91 and Ronald James
  • Lisa M. Andersen ’12 and Knut S. Johnson ’86
  • Marianne B. and Samuel J. Johnson Jr.
  • Linda C. and John S. ’08 Johnston
  • Katherine E. Johnston ’10
  • Margaret E. and Richard Johnston
  • Patricia J. Keller ’82
  • Kate and Dick Kelley
  • Deborah and Bob Kelly
  • Paul G. Kerr
  • M. Annette Ketner
  • Maureen P. (Pecht) ’64 and Charles G. ’62 King
  • Evelyn A. Kirkley
  • Mary Tseng Klaasen ’87
  • Sherri A. and Daniel Kleeburg
  • Stephen R. Krallman ’87
  • Sarah D. (DeZurik) ’97 and Christopher J. ’98 Kujawa
  • Susan J. ’94 ’98 and Edward Kujawa Jr.
  • Diana W. ’03 and Jay Kutlow
  • Sarah and Ryan E. ’97 Larson
  • Ana M. (Valdez-Yeager) ’02 ’07 and Brent W. ’03 Lee
  • Lori Lacewell and Eric R. ’93 Lochtefeld
  • Maria E. Ayala and Richard R. Lopez
  • Francis E. Lowe ’81
  • Elisa Lurkis and Spencer Wetter
  • Marianne P. Lynch ’82 ’83 and Wolfgang W. Scholz
  • Mary E. Lyons
  • Leslye W. and Scott M. ’83 ’87 Lyons
  • Kathryn Maas Hattox ’74
  • Aida (Galindo) ’89 and Robert J. ’88 MacKay Jr.
  • Gus Magee ’70 ’72
  • Maria P. ’83 ’86 and Edward P. Manning
  • Deborah and John C. ’79 Manson
  • Kathleen L. (Lousche) ’92 and Walter P. Martin
  • Scott McCafferty
  • Pamela Jane and John E. McCosker
  • Michele T. and John M. ’69 McCoy
  • Susi Menazza ’03
  • Nikki Presley and Joel S. ’77 Miliband
  • Jane Mitchell
  • William G. Mooney
  • Lauren J. Moore ’98 and Daniel J. Stein
  • Nichole M. (Raspolich) ’92 and James M. ’91 Morrison
  • Lisa Baird and Steven L. Morrison
  • Mary Theresa Moser
  • A. John Murphy Jr. ’72 ’75
  • Ralph Nader
  • Nicholas J. Natter ’08
  • Liz Nutting
  • Gale D. and Scott A. ’70 O’Mara
  • Ann N. Orwig
  • Carolyn Osiek
  • Anne S. Otterson
  • Karen M. ’89 Peckham Hewitt and Andrew Hewitt
  • Janet G. and Kevin Pedrotti
  • Karyn A. and Richard J. Penn
  • Philippe Pennelle
  • Susan R. and Richard M. Pennington
  • Laura and Angelo J. ’87 Pera
  • Judi and Carlos A. ’96 Persichetti
  • Lyn H. and George A. ’79 ’89 Pflaum III
  • Sherryl L. and Robert T. Philen
  • Jenni and Gordon Kim Prisk
  • John ’84 and Livia Prunty
  • Cheryl A. Getz ’98 and Henry W. Pugh
  • Judson Quiggle
  • Josephine (Wydra) ’75 and Frank J. ’67 ’72 Ragen Jr.
  • Kerry ’89 and David ’89 Reiling
  • Jeannie ’70 and Brian A. ’70 ’73 Riley
  • Paul D. Riley
  • Trudy Stambook and Paul E. Robinson ’73
  • Juan Roche ’16
  • Andrew D. Rogers ’02
  • Kathryn R. Roig ’11
  • Janet and Daniel D. Rush
  • Shelley and Tony I. ’78 Salay
  • Catherine and Steve Sarner
  • Casey O. Scharetg ’04
  • Gwyn C. and Kenneth L. Schlothan
  • Judy and Gary W. ’73 ’76 Schons
  • Professor Maimon Schwarzschild
  • Cory R. Scoggin
  • Thomas Seidler
  • Michael F. Sexton ’70
  • Ellen M. and John W. Shorb Sr.
  • Mary A. Scherr and Marvin Sippel
  • Lynne R. ’80 Lasry and Professor Allen C. Snyder
  • Sue and Ky L. Snyder
  • Richard A. Snyder
  • Kimberlie (Bevant) Sonnenberg
  • Jennifer and Michael A. ’01 Spencer
  • Julia M. and Robert F. ’85 Stansell
  • Cynthia M. Steckel ’10
  • Linda Denmark and Stephen M. Strachan
  • Dana A. (Schick) ’98 and Bryan E. ’98 Sullivan
  • Robert J. Sullivan ’68
  • Catherine Lenmark and Michael C. ’96 Tanghe
  • Stewart E. ’59 Taylor
  • Sydney ’80 ’81 and J.R. Taylor
  • Tina ’79 Thomas Abbott and William Abbott
  • Zayanne and Mark A. ’08 Thompson
  • Steven W. Town
  • Caroline C. and Anthony M.* Trifiletti
  • John A. Trifiletti ’78
  • Susanne M. and Mark D. ’83 Tunney
  • Pam Pronio and Thomas F. ’83 Twardzik
  • Kristine L. and James S. Tyler
  • Linda D. Urden ’89
  • Tiffany and Craig M. ’91 Utterson
  • Natalie and Michael Verbeck
  • Deanna M. Villanueva ’07
  • Lt. Col. Sandra Hagedorn and Tim Vining
  • Patricia A. (Areias) ’01 and Jeffrey S. ’01 Wagner
  • Ellis G. Wasson ’02
  • Jessica F. (Dobson) ’96 and Gregory J. ’92 Weaver
  • Michael J. Weaver ’73
  • Lynn G. and William P. Weidner
  • Pat and Bob Whalen
  • Linda S. and S. Charles ’61 ’64 Wickersham
  • Donna S. Widmer ’66
  • Cathie ’70 and James P. ’69 Wilke
  • Donald E. Willis
  • Mary L. and Francis E. ’62 Wilson Jr.
  • Carri J. and Peter C. Wittenberg
  • Catherine D. Wood
  • Steve Wrappe
  • Virginia A. Stehly Yourg ’83 and Daniel J. Yourg
  • Sundi J. and Richard G. ’87 Yousko
  • Julie and Dana Zeff
  • Kaaren B. (O’Brien) ’90 and John M. ’88 Abbate
  • Kristen and Henry J. ’63 Acquarelli
  • Tommi and Robert F. ’63 Adelizzi
  • Joy D. Elliott and Robin Adler
  • Romina and Kulvinder Ahuja
  • Kimberly E. (Amory) ’87 and Marco D. ’84 Alessio
  • Patti J. and John R. ’75 Allender
  • Alvina R. and Anthony Anderson
  • Joan B. Anderson
  • Dean G. Andretta
  • Elizabeth Walters ’85 ’88 and Robert Anselmo
  • Tonya A. and Rick Antle
  • Chris Aparicio ’95
  • Donna (Crawford) Arnold ’72 and Charles Dudley
  • Sheree and Richard M. ’72 ’75 Aronson
  • Lynn D. and Geoffrey H. ’76 Ashworth
  • Shereen M. and Sam K. ’89 Attisha
  • Lenore Lang and Professor Carl A. Auerbach*
  • Diana M. and Robert G. Aycock
  • Daniel B. Barber ’08
  • Curtis Barnes Jr. ’89
  • Mary Frances and Clifford L. Barr
  • Roberta J. (Joslin) ’83 and Robert D. Barry
  • Noreen and Gregory J. Basso
  • Shelley A. and Richard A. ’83 Bayer
  • Cathy G. and Roland D. Benigno
  • Marilyn and Vincent E. Benstead
  • Janice F. Mulligan ’78 ’81 and Harvey C. Berger ’82
  • Lyndell A. (Werling) Berghoff ’94
  • William C. Berghoff ’92
  • Marie and Victor E. ’63 Bianchini
  • Sandra C. Bibb ’83 ’91 ’99
  • Bernie and Eugenie Bickerstaff
  • Jimi A. and Steven L. Billigmeier
  • Jeanne P. Blach
  • Joan H. and John F. Black
  • Matthew J. Blangiardi ’00
  • April Blankfort
  • Janet Kay and Alan R. ’72 Block
  • Diane L. and Norman B. Blumenthal
  • John Boggs
  • Stephen L. Bollerman
  • Gail and Craig Boros
  • Susan Jane Jollineau and Robert Bowen
  • James H. Bowersox
  • Tracy Roorda and Bradley R. ’96 Bowles
  • Patricia Ann and Donald M. Brandon
  • Tracy J. and Greg L. Braun
  • Mr. Robert Brewer Jr.
  • Shari R. and Vincent M. Brigman
  • Brian P. Brinig ’79
  • Sally Anne and Donald M. Brooks
  • Kendall K. (Gaspar) ’98 and Frank A. ’98 Brown IV
  • Joanna M. ’98 Lee Bruso and Paul B. ’96 Bruso
  • Walker Buckner
  • Linda F. and Benjamin C. ’89 Bunn
  • John J. Burke III
  • Michael J. Bush
  • Ruth Bush and Steven Kozma
  • Theresa Byrd
  • Kathleen K. and John F. Byrne
  • Lizet Campos ’01
  • Amanda E. and Philip A. Capin
  • Kathryn J. and W.D. Carey III
  • Donna and Stephen E. ’76 Carlson
  • Sandy and Vince Carollo
  • Mr. Denis E. Carrade
  • Constance Carroll
  • Jeanne M. and Michael R. Cartwright Jr.
  • Shauna and Greg Chase
  • Carolyn A. Chingros and Thomas Monty Cerabino
  • Yoon Chung and Anthony C. Choi
  • Lee Erin and George T. ’93 Chumo II
  • Jennifer E. and Michael D. Clayton
  • Lesley A. Clement ’88 and Doron Drehsler
  • Kathryn (Reina) ’98 and John W. ’94 Clift
  • Jenny Woll and Professor Kevin Cole
  • Desiree D. and James Collings
  • Lillian H. and Frank C. ’84 Collins III
  • Pete Conis
  • Erin E. (Ross) ’00 and Bill Coulter
  • Claudia and Mark A. ’86 Covarrubias
  • Barbara J. and Ray Craycraft
  • Victoria and Mark J. ’10 Crigler
  • Susan L. and K. David ’91 Crockett
  • Lee Ann and Wayne Cusick
  • Barbara and Brooks Dagman
  • Rebecca R. and John T. Dallmus
  • Mona and Mike N. Dallo
  • Justine H. Darling
  • Paul W. Davis ’86 ’08
  • Matthew L. Delzell ’03
  • Laura ’84 Stanley De Marco and Ralph DeMarco
  • Margaret Anne and Kenneth D. Denbow
  • Amanda Jo and Peter Deppe
  • Caryn E. and Brian M. ’92 Despie
  • Vincent Dickow
  • Susan P. and John D. Diekman
  • Steven Dillaway ’71
  • Craig D. Dingwall ’82
  • Deborah L. and Dan J. Doherty
  • Tammy K. Doolittle ’13 ’16
  • Jane M. (Harkins) ’89 and Gregory Dorn
  • Kelly Douglas
  • Sue and Richard A. ’89 Dunn
  • Leslie A. and E. Scott ’77 Dupree
  • Rosario E. and Alfred ’77 Duron Jr.
  • Jean A. (Gear) ’67 and John L. Earl
  • Sarita D. (Doyle) ’65 and A. Brent Eastman
  • Judith D. and Henry P. Egan Jr.
  • Henry L. Eisenson
  • Nancy H. Ely-Raphel ’68
  • Donald A. English ’84
  • Joseph M. Escobar
  • Elizabeth Estes-Cooper
  • Henry B. Fairley
  • Wendy N. (Gilfillan) ’95 and Dru A. Fanticola
  • Ralph J. Fear ’63
  • Helen and Chip Fedalen
  • Jean M. and John C. Ferber
  • Penny C. and Michael A. ’72 Ferrara Jr.
  • Heather A. and Michael D. ’93 Ferrari Jr.
  • Connie K. and Russell L. Ferraro
  • Julie Robinson and Dean Stephen C. Ferruolo
  • Ivana Bozilovic and Andrew B. ’98 Firestone
  • Natasha Sen and David S. Fizdale ’97
  • Denise and Brian R. Fogarty
  • Percsilla and Walter Foley
  • Siri Fomsgaard ’03
  • John I. Forry
  • Kristin (Cleary) ’87 and Craig Fournier
  • Nicholas J. Fox ’11
  • Richard Freeark
  • David J. Friedman ’94
  • Melissa A. and Jon C. Frojen
  • Montserrat Toda and Juan Furne
  • Carmelita C. and Larry J. ’76 Gallagher
  • Kathryn Kitchen-Galuppo ’82 ’87 and Louis A. Galuppo
  • Lori and Bruce L. Gandelman
  • Stephen R. Garcia ’04
  • Ann Garland and Saul Levine
  • James D. Gase ’73 ’81 ’91 and Teresa Liberatore Gase ’73
  • Bridget M. and Robert J. Gaughan Jr.
  • JoAnn H. and William Gehring
  • Jacqueline and William G. Geiger
  • Logan G. Gelbrich ’08
  • Alan Gin
  • Brett M. and Christopher G. Giuliano
  • Barbara W. and John M. Goldenring
  • Jaime A. Gomez
  • Claudia Iracema Gonzales ’99 ’03
  • Donna B. and David R. ’71 Gonzalez
  • Gina L. and Lawrence J. Gornick
  • Terri A. (Melvin) ’83 ’85 and Theodore H. Gosen
  • Monica and Barteld Gout
  • Kelly and Christopher C. ’94 ’96 Grant
  • Lawrence Gratt
  • Pamela Gray Payton and Jerome Payton
  • Arthur J. Griffin
  • George Grinzewitsch
  • Teresa M. Goodwin Grotewold ’87 and Jeffrey S. Grotewold ’87
  • Deborah M. and David N. ’86 Guedry
  • Clarione Gutierrez
  • Suzanne ’81 ’94 and Rick Hagan
  • Jesse W. Hall ’95
  • Susan and Craig S. Handly
  • Matthew P. Haniger ’89
  • Kathy and Louis R. ’80 Hanoian
  • Valerie Jacobs Hapke and Norm Hapke
  • Drs. Sally B. and Thomas L. Hardin
  • William G. Hardy
  • Alicia A. (Leite) ’06 and Drew Hartley
  • Nancy* and E. Miles Harvey
  • Steven Heath
  • Michael P. Hecht ’07
  • Kim and Ronald D. ’91 Hegardt
  • Pamela K. and Kenneth D. ’94 Heller
  • Richard C. Helmstetter
  • Karen B. Henken and Stephen J. Kahn
  • Cindy L. and Daniel C. Henning
  • Barbara and Thomas R. Herrinton
  • Maureen G. ’85 and Ken Holman
  • Stephen C. Holwell
  • David J. Hopkins ’11
  • Debora N. Presson ’94 and Richard B. Howard
  • Linda and William J. ’75 Howard Jr.
  • John A. Hoyos ’16
  • Kelly M. (Ervin) ’95 and Mark G. ’95 Huarte
  • Cindy S. and Paul W. Hubbard
  • Arianna Huffington
  • Johanna S. and Phil L. Hunsaker
  • Wendy Lauren and Albert J. ’91 Ingallinera Jr.
  • Cheryl L. (Meumann) ’85 and Dale S. Ingram
  • Andrea B. (Basso) ’86 and Robert F. Jasper
  • Beatrice A. Pffeiffer and William Jauch
  • Christina F. and Robert J. Jennings
  • Lupita D. and Roger Jewell
  • Todd and Lil Johnson
  • Kristin L. ’03 and Wesley S. ’01 Jones
  • Rebekah E. ’07 and Jay A. ’07 Jurata Jr.
  • Karen S. and Patrick T. ’87 Kaemerle
  • Suzanne and Samuel J. ’77 Kahn
  • Terry G. ’88 ’05 and George B. ’88 Kalfayan
  • Kory Kavanewsky
  • Ingrid E. and John P. Keating
  • Ruth P. and Richard E. Kelly
  • Robert J. Kelter ’87
  • Cynthia A. and William J. Kemp
  • Theresa and Mark J. King
  • Angelina K. (Kraemer) ’59 and Fredrick Kleinbub
  • Jennifer A. (McDonnell) ’92 and Guy M. ’88 Klingler
  • Linda (Mellick) ’89 and Steve Klosterman
  • Amy M. (McMahon) ’95 and David Kopp
  • Ann D. and William J. Kozlovsky
  • Sheryl and Joel ’73 Krissman
  • Julie C. (Despie) ’94 and Christopher J. Krpan
  • Anne Mahoney and Richard C. ’81 Kruse
  • Arina Kuznetsova
  • John S. Kyle Jr. ’98
  • Debra D. and Robert V. ’76 LaBerge
  • Renee B. and James M. LaBriola
  • Jacquelyn R. Landis ’73
  • Honorable Christine A. Bologna ’77 and John B. LaRocco ’77
  • Mary P. and John W. Lathrop
  • Kay and Joshua V. Lawrence
  • Lynell P. ’14 and Jason Lemon
  • Kim M. Lickteig and Daniel J. Leuthner ’96
  • Mary and Ira S. Levine
  • Megan E. O’Reilly and Todd S. Lewis
  • Danielle P. and Gregory P. ’93 Livengood
  • Linda E. Fitts and Curtis M. Loer
  • Elizabeth Jaramillo and Antonio C. ’03 Lopez
  • Gabriela and Mauricio A. ’93 ’95 Lopez-Hodoyan
  • Amanda and Patrick G. ’04 Lucy
  • Tina and Thomas L. ’79 Ludington
  • Karen A. ’95 ’10 and Wesley A. Macauley
  • Elizabeth M. ’82 and Richard B. ’77 Macgurn
  • Jonathan F. Mack ’08
  • Janet M. and James M. Madden
  • Sonia (Vazquez) ’05 and Richard L. ’06 Mahfouz II
  • Carol M. and Scott A. Manning
  • Julie and Steve Manson
  • Cherese and Peter V. Marlow
  • Janine M. Mason ’86 ’11 and Barry Schultz
  • Jennifer L. and Christoper C. Mason
  • Denise M. and Edward J. May
  • Joanne and Kevin J. McCloskey
  • Ellen S. and Thomas D. McCready
  • Kevin G. McCully ’91
  • Kathy M. (Steves) ’65 and Michael R. ’64 ’67 McDonnell
  • Debbie McGraw-Block
  • Denise E. McGuire ’76
  • Lorraine N. and Damian McKinney
  • James J. McMullen Jr. ’80
  • Edwin F. McPherson ’82
  • Nicole A. Mehrara ’05
  • Roberta M. and Sean K. Michaels
  • Julia K. (Redmond) ’80 and Richard L. ’80 Michelmore
  • Elena and Norm Miller
  • Lidia G. and Ayyampalayam R. Mohan
  • Rhonda Helene and Michael J. Mona Jr.
  • Yolanda and Mark F. ’79 ’87 Moothart
  • Valerie and Mark F. Morgan
  • Colleen M. (Egan) ’88 and Michael W. ’87 Moser
  • Kimberly C. and Michael P. Mulcahy
  • Lilly and Bart T. Murphy
  • Kathleen L. (Crawford) and Jeffrey Myrick
  • Wes Napier ’95
  • Victoria J. (Westervelt) ’74 and Stephen K. ’71 Nasman
  • Melissa Evand and Rennie Nicholson
  • Eric A. Northbrook
  • Laura E. Norton ’91
  • Carol S. and Robert L. ’73 O’Connell
  • Karen M. (Ridge) ’83 ’84 and Timothy O’Connor
  • Jin and Jason ’00 Ohta
  • Cynthia R. Morris and Diego Olagaray
  • Jennifer E. (Alioto) ’01 and Bradley C. ’99 Oliver
  • Daniel P. Osnato ’04
  • Susan K. and Karl M. Overman
  • Nadia (Aladray) ’93 and Vincent G. ’92 Pandes
  • Kimberly D. and Steven J. ’75 Parsons
  • Eric H. Partridge ’98
  • Maureen (Gavron) ’82 and Jeffrey J. Partynski
  • Chris ’83 and Liz Pascale
  • Steven G. Patton ’93
  • Bonnie J. and Emil M. Pawuk
  • Kerry C. and Paul R. Perez
  • Joan and Robert K. Pertak
  • Ted ’78 and Anne ’80 Peterson
  • John Phillips
  • Sandra Chew ’68 and Paul G. Phillips
  • Barbara M. ’89 and Dale Phipps
  • Stacey D. and Dana R. Pilkerton
  • Raquel E. and Abelardo R. Pita
  • Jennifer and Robert F. Pitts
  • Candace D. and Stephen L. ’78 Plourd
  • Andy and Daniele Pollin
  • Laurie S. ’90 and Bruce D. ’90 Poole
  • Julie P. and James D. Power III
  • Vanessa A. ’12 and Michael C. ’11 Praggastis
  • Barbara R. and Frank J. ’74 Prochazka
  • Nan Pugh
  • Quinn Family Trust
  • Robert N. Ray ’95
  • Renae Fish and Gary Redenbacher
  • Denise and Doug Regnier
  • Kerry ’89 and David ’89 Reiling
  • Amber N. and Richard C. Rementeria III
  • Tricia E. (Gordon) ’01 ’04 and Roger Royce Ring
  • Michael M. Rish ’84
  • Michelle and Phillip A. Robbibaro
  • Kevin W. Rodgers ’98
  • Alex P. Rodoni ’17
  • Stephen P. Rodoni
  • Jacqueline B. ’63 and James P. Rogers
  • Patricia E. and Kevin P. Rohane
  • Patricia A. Roth
  • Regina and John Rowe
  • Laura G. (Gormican) ’04 and Kyle E. ’00 ’04 Rowen
  • Jessica D. ’12 and Ian Salvatore
  • Marianna F. and Wilfred J. Samson
  • Viola I. (Uribe) ’85 and Luis Sanchez
  • Flora L. Sardina
  • Kimberly Butterwick and Jonathan H. Scheff ’92
  • Stephen G. Schneider
  • Jennifer L. ’13 and Preston W. ’01 Schumacher
  • Michele L. and Stephen Y. Schwanz
  • Jacob D. Schwartz ’02
  • Phyllis A. and Duane E. Shinnick
  • Susan J. and John W. Shultz
  • Amanda J. and Roger C. Simsiman
  • James D. Sinegal
  • Elena and Jeffrey M. ’04 Singletary
  • Cody Smith
  • Jodi L. Smith
  • Eileen M. and Timothy M. Smith
  • Phillip E. Starshak ’01
  • Lori and Michael N. ’93 Stefanoudakis
  • Catherine A. (Chandler) ’69 and Ted Stevens
  • David Rubin and Todd F. Stevens ’88
  • Katelin M. Stoner ’13
  • Martha Jane Streeper
  • Laura and Gregory D. Suski
  • Susan A. Swanner
  • Kathleen A. and Mark K. Swannie
  • Debbie C. and Sam K. ’00 Tahmassebi
  • Jack Talmadge
  • Diane Tatham
  • Dale W. and Jim R. Tebbe
  • Carmen and Francis J. ’74 Tepedino
  • Donna S. and Raymond G. Thagard Jr.
  • Raymond G. Thagard III ’08
  • Sally B.* and John Thornton
  • Doru Tifui ’00
  • Sarah L. and Andrew J. Tochterman
  • Marcy (Swartz) ’79 and Steven R. ’79 Toscher
  • Donna and Michael J. Tracey
  • Tessa Yutadco and Jerry Trippitelli
  • Robert Tyson
  • Edmund Ursin
  • David W. Van Gorder ’12
  • Patricia A. (Areias) ’01 and Jeffrey S. ’01 Wagner
  • Mr. and Mrs. Patrick A. ’86 Wakeman
  • Deborah L. and Mark A. ’79 ’86 Waldschmidt
  • Elizabeth (Anselmo) Walters ’85 ’88
  • Christopher Wessells
  • Catherine A. (Lindseth) ’64 and Thomas J. ’61 ’65 Whelan
  • Therese Whitcomb ’53
  • Glenn D. White Jr. ’78
  • Carol L. and Arthur R. ’63 Wical
  • Donna Rae Adams and Charles S. ’63 Wical
  • Eleanor H. (Heiler) Winnerkrans ’97
  • Sharon and Kent G. Wohl
  • Celia T. and Richard A. Worth
  • Bonnie and John L. Yee
  • Judith E. White and Michael M. ’88 Yi
  • Kevin Yoder
  • Atessa and Robert G. ’86 Zafari-Esfahani
  • Colleen (Sloan) ’91 and Scott Zorn
  • Lawrence Zynda
  • Jacqueline C. ’84 and Robert Akerblom
  • Melissa Anderson
  • Diane C. and Timothy J. Andrews
  • Sara C. and John Aquino
  • Elsa A. (de Toledo) Arnaiz ’64 ’80
  • Elaine V. Atencio
  • Marlene A. and Scott D. Baines
  • Gina Baldocchi
  • Dr. Carmen Barcena and Mr. Dan Wilkens
  • Joseph L. Barrows
  • Rona R. and John S. ’05 Barsano
  • Amy D. and Adam J. ’88 ’91 Bass
  • Marilou and John P. ’64 Baumgarten
  • Marjorie A. Beale
  • Laura E. (Samuels) ’89 and Anthony B. ’90 Beaudoin
  • Steve Bee
  • Mark T. Bennett
  • Marilyn and Vincent E. Benstead
  • Lyndell A. (Werling) ’94 and William C. ’92 Berghoff
  • Jacqueline ’00 R. Bevins-Pack and Joshua Pack
  • Patrick J. Blach
  • Davis J. Blaine ’05
  • Paul A. Bochan ’05
  • Shelley D. and Chris E. Bolt
  • Ann E. Bossler
  • William L. Bourque ’61
  • Lauren and James W. ’96 Brennan
  • Georgia L. ’85 ’89 and Dennis R. Briscoe
  • Joan A. (Pesely) ’71 and Jimmie Buchanan
  • Annette M. and James B. Buck
  • Lori A. and Timothy J. Budniewski
  • Shannon M. Burnett ’96 ’03
  • Emily F. Burns ’03
  • Deborah and James Byrne
  • Cindy V. Callaway
  • Sharon Lynn and Steven A. ’84 Callaway
  • Nancy and David L. ’78 Camp
  • Tina and Larry J. ’97 Campbell
  • Erin B. Carlson ’03
  • Kurt Carlson
  • Roberta L. Carr
  • Blair E. Carty ’87
  • Rachelle Agatha and Stephen P. Cascioppo ’86 ’88
  • Jim Cerra
  • Caroline Wang and Vei-Han Chan
  • Shari L. and Brendon G. Cheves
  • Catherine A. and Greg M. Clock
  • Rosemary A. (Matey) Coates ’89
  • Melissa A. Condren ’06
  • Branda J. ’97 and Ryan G. ’95 Cook
  • Lucinda L. (Eddy) Cooke ’85
  • Gretchen M. (Wida) ’93 and Peter R. Corbell
  • Michael A. Coumides
  • Jessica R. and Matthew E. ’03 Craig
  • Shannen L. Cravens ’11
  • Donna E. and William P. Curran Jr., M.D.
  • Valerie L. Curriden ’91
  • Darby L. (Cox) ’98 and Jesse R. ’98 Currier
  • Suzy and David L. ’81 Dalton
  • Margaret and Rex Dalton
  • Janet E. and Thomas E. Darcy
  • Karen and William G. Davenport
  • Nikki J. and Louie V. ’80 Delorie Jr.
  • Joseph Dimino
  • Jean and Bill Divane
  • Carol M. and Dwayne E. Dobson
  • Heather M. (Manly) ’02 ’05 and Kevin W. ’93 Dooley
  • Maureen L. Dunn
  • Stacie J. ’07 and David Glen Edington
  • Patricia R. and Michael J. Egbert
  • Rick Egnatios
  • Ronda Elsayed ’02
  • Laura M. (Mleczko) ’92 and Stephen P. ’92 ’96 Embry
  • Laurie F. Evans
  • Rolf Christian B. Evensen
  • Cynthia A. (Muklevicz) ’93 and Matthew Eyre
  • Lauren and Gregory W. ’83 Fisher
  • Kathleen H. ’66 and Joseph E. Fisher
  • Catherine A. and Michael G. Fitzpatrick
  • Elizabeth C. Dippo and James E. Foderaro
  • Richard and Kay Fraim
  • Don Francis
  • Matthew M. Frank ’93
  • Christine U. Franz ’18
  • Andrew L. Freeman ’97
  • Joan and David I. ’77 Friedenberg
  • Kathleen M. (George) ’79 and Kenneth J. ’79 Frisbie
  • Mary E. (Maguire) and Liam F. Frost
  • Orla and Gerard Gallagher
  • Andrianne and Joan ’99 Garcia
  • Stacy L. and Daniel J. ’78 Gatto
  • Bradley C. Gerbel ’92
  • Kellen C. Gill ’08
  • Renee Brinkman and Frank Goebels
  • Charles M. Goldberg ’89
  • Martin I. Goodman ’97
  • Debbie L. ’83 and Robert J. Gough
  • Patricia Steller and John J. Grace III
  • Joseph Grosshart
  • Melissa Halter
  • Aaron R. Hand ’06
  • Susan C. and John J. Hassett
  • Phyllis S. Haynes
  • Susan and Professor Walter Heiser
  • Julie (Gowans) Henderson ’84
  • Alfonso Hernandez III ’00
  • Frances C. (Marking) ’89 and Robert B. Hickman
  • Sharon L. ’86 and James L. Hill
  • Anna M. (Grobe) ’01 and Nicholas D. Hjorth
  • Lisa U. and Frank L. Holland Jr.
  • Paul and Jacklyn ’75 ’08 Horton
  • Michela and Michael Howell
  • Karen S. ’06 and Ken Hoyt
  • Robert Ingham
  • Sandra and Randall J. Jara
  • Amelia L. (Zolezzi) ’59 and James O.* Johnson
  • Elizabeth and David Johnson
  • Raffaella and Mark T. ’88 ’94 Judd
  • Maureen and Tom Judish
  • Susan O. and David S. Kabakoff
  • Margarita C. and Gary C. Kadota
  • Jan M. Kaplan ’82
  • Trenton R. Kashima ’13
  • Kenneth M. Kasianovitz ’87
  • Julia K. Kelety
  • Joseph Kelly
  • Pam and Thomas V. ’60 Kelly
  • Alice and Harri J. ’76 Keto
  • Robert D. Kittredge
  • Margaret C. and Stephen R. Klick
  • Clayton T. Kline ’97
  • Stephanie and Leslie J. Kourie
  • Kelly O. and Barry C. Kress
  • Patti Kreutzer
  • Marcy and Jeffrey Krinsk
  • Evalyn T. and Joseph P. Kruger
  • Paula Taylor and Bernard Kulchin
  • Jacqueline P. and Michael J. Lamb
  • Thomas LaPuzza ’68
  • Kristin (Antieri) ’08 ’10 and Paul A. ’08 Larkins Jr.
  • Lois B. ’76 and James Lasry
  • Midori B. Lawler
  • Linda M. Lee Ozuna ’92
  • Rebecca Lee
  • Joanne Higgins Leslie ’76 and John W. Leslie
  • Gail O. Lillard
  • Judith A. Lewis Logue and Lawrence E. Logue
  • Karin and Tony A. ’89 Lombardo
  • Barbara Lougee
  • Jamie A. and Steven M. ’79 Lykins
  • Scott MacDonald
  • Shelly and Michael P. Mack
  • Jeanne M. Malitz ’85
  • Sunnie Karen and Merrill S. Manly
  • Amy and David P. ’93 Martin
  • Kathryn B. and Jeff S. Martins
  • Nancy L. and Thomas D. ’88 Mauriello
  • Ann M. ’90 ’98 and Ron W. Mayo
  • Jane D. and James T. McCarthy
  • Jacqueline M. McCool
  • Scott McCutcheon
  • Lann G. (Gottesman) McIntyre ’82
  • Gayle and James B. McKenna
  • Mary M. McKenzie ’07
  • Ned McMahon
  • Gaelen M. (Meskell) ’87 and Gerard M. ’86 ’90 McNamara
  • Patrick F. McPolin
  • Mary (Zorn) and Tim P. Meissner
  • Andres Melgar ’02
  • Karen Mercaldo
  • Carlene M. and David D. Merlino
  • Denise and Peter Merlone
  • Gary Michael
  • Maria M. ’94 Middaugh Assaraf and John Assaraf
  • Lizbeth A. and Michael S. ’70 Miller Sr.
  • Eric B. Mills Esq. ’93
  • Judith A. and Jay R. Mills
  • Valerie A. and Paul C. Minney
  • Andrea and Robert N. Mohr
  • Shelby L. (DePriest) ’94 and Vincent S. ’95 Moiso
  • Arlene M. Monnar ’89
  • Kathryn (Fromkes) and Shaun R. ’06 Moothart
  • Lori Abbott Moreland ’80
  • Tamara L. and Richard R. ’88 ’91 Muir
  • Linda L. and Joseph A. ’87 Muklevicz III
  • Vicki R. Mullins
  • Rudolph P. Murillo
  • Dr. Lois N. Musoke
  • Meg and Matthew J. ’97 Nelson
  • Loraine Newbrough
  • Catherine R. Newcomb
  • Qiana Jackson and Christopher ’04 Newman
  • Laura R. Nottoli
  • Barbara A. ’80 and Robert M. O’Brien
  • Julie A. (McDonnell) ’90 and Peter J. ’88 Oliver
  • Karen and Richard P. ’99 Ormond
  • Amy Wax and Sean M. ’05 Oversmith
  • Stephen C. Peace ’12
  • Josh Pell
  • Wendy and Sterling D. ’88 Peloso
  • Bertha O. ’89 and Oscar H. Pendleton
  • Arlene S. and Sean P. Penticoff
  • Marc Peters
  • Leanne M. and Mark E.* Peterson
  • Jennifer and Mark D. Petrie
  • Ginger S. Pierson
  • Nina E. Pinto ’94
  • Cynthia A. and Anthony D. Platt
  • Barry M. Plotkin ’71
  • Patricia A. Plovanich
  • Michael A. Polenzani ’97
  • Jack W. Pope
  • Christina Daly and Matt Pranzo
  • Lois and Bradley J. Preber
  • Jennifer S. (Stormberg) ’85 ’89 ’00 and Joseph M. ’84 ’96 Preimesberger
  • Kristie L. and Roger C. Price
  • Jennifer N. and Allan Priest
  • Bryna and Andrew R. ’03 Putnam
  • Julie and Steven Rappoldt
  • Stephanie Reighley and Dr. Gary Miller
  • Kathy and Dan Roberts
  • Beth S. and James T. Robinson IV
  • Leslie A. Robinson ’06
  • Francis E. and Edward R. Rowland
  • Karen A. and Harry A. ’92 Ryan
  • Stephana L. and Doug M. Ryder
  • Brian B. Sagi ’97
  • Gilbert A. Saguid Jr. ’05
  • Gloria P. Samson
  • Kimberly M. (John) ’90 and Matthew R. ’90 Sandberg
  • Stacey E. and Brad L. ’83 Sandstrom
  • Benjamin M. Schuster ’13
  • Maureen L. and Brian J. Schuyler
  • Janet T. Serluco
  • Mary M. and Sabri P. Shamoun
  • Lisa M. and George M. Shannon III
  • Judy Ann and Michael Shano
  • Justyn Sirkin and Scott L. Shwayder
  • Brooke P. Silvas ’16
  • Michael J. Slattery ’15
  • Linda B. and Damon E. ’86 Smith
  • Nancy L. (Schons) Smoke ’77
  • Graciela Soto ’81
  • Samuel P. Spinello ’92
  • Yorick A. Starr ’02
  • Sonya B. and Michael J. ’75 Streit
  • Maria "Gaby" G. and Richard Sulpizio
  • Pat S. and John R. ’83 Sweeten
  • Bourke and Herbert B. Tasker
  • Stephen R. Tatham
  • Joyce C. and Gregory S. ’87 Tavill
  • Elaine Zavis and Arthur T. Taylor III
  • Gretchen L. and Johnnie J. Teaney
  • Linda G. ’61 and Richard Thibodeau
  • Patricia H. and Douglas A. ’81 Thomas
  • Julie M. and Jonathan C. ’86 Tibbitts
  • Debbie E. ’83 Tipton-Winters and David Douglas Winters
  • Mason J. Vaccaro
  • Kim Lyn and Jim E. ’80 Valenzuela
  • Barbara M. and Gary S. Vandeweghe
  • Tracey ’94 Vandeweghe Balsdon and Ed Balsdon
  • Catherine A. (Buehler) ’79 and John J. ’78 Velotta
  • Laurel E. (Sample) ’95 and Derek J. Visocky
  • Jacki J. and Lawrence T. ’93 Volz
  • Marilyn and John Wagner
  • Alissa F. and Steven L. ’86 Wahl
  • Jeff Ward
  • Sandra L. Weeks
  • Sally P. and Martin C. Weinrich
  • Susan and Dennis Wellington
  • Rachel and Timothy C. ’87 White
  • Sarah and Chad Whitehead
  • Terri L. and Russell A. ’83 Whitmarsh
  • Elizabeth A. Whitson
  • David Wilson
  • Annasue and John Wilson III
  • Craig Winchester
  • Gabriela and Richard D. Yanke
  • Matilde and Melbe Zepeda

back to top