Annual Individual Gifts

$50,000 and above

  • Sherrill* and Bob Baker
  • Bill and Jeanne Barulich
  • Raffaella (Perretta) ’77 and John Belanich
  • Louise and Clayton I. Bennett
  • Betty and J. Robert* Beyster
  • Steven L. Black
  • The Blake Family
  • Amanda L. and Mark S. Bosco
  • Lauren and James W. ’96 Brennan
  • Kim C. and Andrew D. Busch
  • Muriel H. Campbell*
  • Anthony R. Carr
  • Patricia A. ’92 and William Chin
  • Anne and Captain Otis R.* Cole, Jr.
  • Jane L. ’08 and Christopher A. Crane
  • Diane and Rodney F. Dammeyer
  • Theresa and Richard K. Davis
  • Trina R. and Robert R. ’94 Dean
  • Christine M. and Kristopher A. Dickinson
  • Carol and Martin C. Dickinson
  • Gail R. and Anton Dimitroff
  • Wanda Dovell and Cam L. Garner
  • Cathy C. ’83 (Collins) and Bradley A. Geier
  • Susan M. (Trausch) ’79 and Kevin R. ’76 ’79 Green
  • Elaine Halliday
  • Lynne and Robert Hayes
  • Robert and Karen Hoehn
  • Victoria A. ’01 and Steve Humphrey
  • Kazuo Inamori
  • Greta L. (Swanson) ’90 and Todd M. ’90 Jackson
  • Joan and Irwin Jacobs
  • Hannah K. (Davis) ’09 and Zachary A. Johnson
  • Stephen S. Johnstone Sr. ’70 ’81*
  • Mr. and Mrs. Stath J. Karras
  • Candace and Vincent J. ’84 Kasperick
  • Katie and James R. ’86 Kelly
  • Stephanie and Pat Kilkenny
  • Ellie Miller and Donald R. Knauss
  • Gretchen E. and John P. Krylow
  • Ruthanne and Timothy ’73 Luberski
  • Karen and Michael D. ’93 Lurie
  • Sally and Luis Maizel
  • Cheryl and James B. McCarthy
  • John J. McGee*
  • Liam E. ’76 and Lori McGee
  • Jack McGrory ’81
  • Luz E. ’58 and R. Todd Meloy
  • Penny and Darrin Montalvo
  • Janice Jagelski and Patrick J. ’83 Morrin
  • Karen Gidley and Thomas F. ’77 Mulvaney
  • Mary F. (Fiorino) ’61 and Michel J. Orradre
  • Shirley and Keith Park
  • Donna and Daniel C. ’83 Peterson
  • Heidi and Matthew A. ’86 Peterson
  • Barbara J. and Paul A. Peterson
  • Edmond A. Petrus Jr. ’78 ’87
  • Frank A. Potenziani
  • Allison and Robert Price
  • Gwendolyn L. and Thomas A. Price
  • Susan and Byron C. ’85 Roth
  • Sheel K. ’04 Mann Siedler and Peter X. Seidler
  • Donald* and Darlene Marcos Shiley
  • Christina and Kenneth C. Smith
  • Richard L. Stack
  • Susan B. Moffitt and Bradley H. Stone
  • Nadine Terheggen
  • John D. Thelan ’74
  • Gregg M. Tolton ’69
  • Celeste* and A. Eugene Trepte
  • Angelo G. Tsakopoulos ’94 ’98
  • Ruth and Stanley Westreich
  • Stephanie and Stephen B. Williams
  • Patricia and Dr. Manuel* Barba
  • Marjorie and Kenneth H. Blanchard
  • John ’83 and Nancy Jo Cappetta
  • Victoria V. and Albert P. Carey
  • Lisa S. and David S. ’74 Casey Jr.
  • Janet E. and Carlo E. Cetti
  • Rebecca L. and Michael P. ’88 Childers
  • Carol M. and Dwayne E. Dobson
  • Lynne G. and Stephen P. ’84 Doyle
  • Julia and Richard B. Esser
  • Julianne D’Angelo ’76 ’83 and Professor Robert C. Fellmeth
  • Mr. and Mrs. Kim Fletcher
  • Ron and Alexis Fowler
  • Linden Root Dickinson Foundation/John R. Henkel ’77
  • Vanessa A. and Daniel C. ’82 ’86 Herbert
  • Margaret Jo (King) ’64* and Robert M. ’61 Hughes
  • Dawn and John J. Hummel
  • Anne P. Shelburne and Steven R. Hunsicker ’75
  • Roger A. ’74 Joseph
  • George N. Kachigian
  • Richel and Tawfiq N. Khoury
  • Kathleen M. Slayton and Robert J. Kilian
  • Robert A. Leone
  • Michelle M. Ciccarelli and William S. Lerach
  • William D. Lynch
  • Mary E. Lyons
  • Betsy C. Manchester
  • Thomas P. McCabe ’91
  • Gayle and James B. McKenna
  • Laureen and C. Edward ’69 Miller Jr.
  • Rhonda and James C. ’84 Peters
  • Julie M. and James D. ’85 Power IV
  • Kathleen A. (Burns) ’83 ’85 and Alexander M. ’81 ’86 Schack
  • Mary and Alan Schulman
  • Kathy A. and William H. ’83 Scripps
  • The David H. Shaffer Family
  • Faye Papafaklis and Alex G. Spanos
  • Susan L. and Dean A. Spanos
  • Elaine S. and James R. Storey
  • Greg Warde
  • Joanne and Frank R. Warren
  • Peter Zahn
  • Michael Akavan
  • Linda L.* and Frank D. Alessio
  • Elaine and Professor Larry Alexander
  • Laura and Ali Reza ’87 Arabnia
  • Rosary Arcaro
  • Lisa and Michael D. Auerbach
  • Deborah W. and Robert S. ’75 Barry Jr.
  • Liz and Richard M. ’75 Bartell
  • Luann Pearce and Dana E. Basque
  • Lynn P. and William A. Bastien
  • R. Donna M. (Dawkins) and Allen B. Baytop
  • Nancee R. and Richard A. Berger
  • Jacqueline ’00 R. Bevins-Pack and Joshua Pack
  • Dana and J. Brandon Black
  • Laura Ann and Garrett J. Bleakley
  • Jacquelyn Borck
  • Carolyn K. and James P. Bouchard
  • Shari R. and Vincent M. Brigman
  • Robert ’86 and Marla ’87 Bruning
  • Marc Brutten
  • Roberta and Malin Burnham
  • Kimberly T. Nelson and Kevin F. Cadden
  • Robert M. Cahan
  • Tushara D. and Krishan A. Canekeratne
  • Lauri E. Sanders and Douglas C. Carlisle
  • Constance Carroll
  • Yoko Newburg and Jeffery Catanzaro
  • Gina Champion-Cain ’94 and Steve Cain
  • Sandra Ciallella ’87 and Kenneth Shurko
  • Kathryn (Reina) ’98 and John W. ’94 Clift
  • Kimberly B. Cooper and Jon Jaqua
  • Alberto Coppel Luken
  • Paula A. Cordeiro and David O’Brien
  • John Corrente
  • Barry M. Crane ’77
  • Dorothy and Barrie* Cropper
  • Janet and Dennis S. Cruzan
  • David A. Dahl ’84
  • Janice Deaton ’10 and Blake M. Harper
  • Michele L. and John E. Dempsey
  • Georgina R. (Arcaro) ’84 ’88 and Kevin V. ’88 DeSantis
  • Shara and Scott Di Valerio
  • William W. Gerrity
  • Ian Gill
  • Janet Gillen
  • Kimberly A. Godwin and Tom Wilcox
  • Susan ’86 and Jerry G. ’84 Gonick
  • Dayna E. and William A. Grant
  • Steve S. Hallock Sr.
  • Pamela K. and Kenneth D. ’94 Heller
  • Lynda Jean and Paul J. Heran
  • Margarita Palau Hernandez ’82 and Roland Hernandez
  • Judy and Gary J. Hewson
  • Denise M. ’94 Hickey and Christopher J. Soares
  • Christy J. and William B. Hilton Jr.
  • Herbert B. Hoffman
  • Mary B. and John L. Holcomb
  • Stephen C. Holwell
  • Dr. Louise S. Horvitz
  • William L. Hudlow
  • Lorraine C. and James H. Humphrey
  • Lata and Ashok Israni
  • Terri and Michael B. ’72 Kaplan
  • Angelina K. (Kraemer) ’59 and Fredrick Kleinbub
  • Anne M. and Robert E. ’88 Knuts-Caya
  • Kimberly M. ’86 and Markus P. Koro
  • Elizabeth (Rossin) and Andy Laats
  • Cecilia and Jose M. Larroque
  • Lynn Anne and Robert S. LaRue
  • Carol and George Lattimer
  • Stanley W. Legro
  • Eva T. and Phillip D. Lindsey
  • Aida (Galindo) ’89 and Robert J. ’88 Mac Kay Jr.
  • Suzanne M. and Cary P. ’88 Mack
  • Barbara and Carl Sam Maggio
  • Maribeth and Michael J. ’70 Maher
  • Susan and Peter Davis Mallory
  • Lisa Marie Bicker and Jeffrey W. Martin
  • Susanne Stanford ’75
  • Victoria J. and Michael W. ’84 McGuire
  • Gerald L. and Donna M.’64 McMahon
  • Judith V. and John D. Menne
  • William Middlebrooks
  • Jeanne W. and Ralph G. ’58 Miller
  • Christine L. Lynch-Muecke ’78 and A. Jackson ’69 Muecke
  • Ruth and Jim* Mulvaney
  • Mary E. and Daniel F. Mulvihill
  • Lynn W. and Paul C. Murphy, M.D.
  • Gwen T. and Robert Y. ’70 Nagata
  • Susan and James P. ’90 Nagle
  • Tina S. Nova
  • Marie and R. Merrel Olesen
  • Diane M. and Martin T. Olson
  • Marlee and Doug J. Ongaro
  • Nicholas L. Ongaro ’13
  • Taylor M. Ongaro ’17
  • Steven G. Osgood ’87
  • Phil and Anita Patterson
  • Maha F. and Wail J. Paulus
  • Carla and Andrew Peterson
  • Frances and James F. Peterson
  • Monica and Diego Piacentini
  • Meili and Michael Pinto
  • James P. Previti
  • Maribeth M. (Mattinson) ’65 and John J. ’63 Rodee
  • Dimitra F. and Frank E. ’71 Rogozienski
  • Michaela Marie and Frederick B. ’03 Ruiz
  • Eileen and Dennis M. Schaney
  • Margaret R. and Neal E. Schmale
  • Loretta J. and Stephen M. Sellers
  • Frank Shadpour
  • Richard A. Shaw
  • Mary A. Scherr and Marvin Sippel
  • Mary B. and Mark X. Sliwkowski
  • Walter Smoyer
  • Lynne R. ’80 Lasry and Professor Allen C. Snyder
  • Sandra N. Stangl
  • Susan B. ’94 ’07 and Corbett Stone
  • Janean E. ’86 and Timothy J. Stripe
  • Annsley and George G. ’74 Strong Jr.
  • Pat Sullivan
  • Lysa M. and Jeffrey T. ’82 Thomas
  • Eric ’64 and Aveline von Ehrenberg
  • Pat (Slattery) ’68 and Stephen ’67 Wojdowski
  • Cherrill Diane and Charles ’83 Abdi
  • Lisa Frazar and James P. ’83 ’87 Accurso
  • Jacqueline C. ’84 and Robert Akerblom
  • Denise Dimon and Andrew T. Allen
  • Jennifer L. (Hart) ’88 and Jimmy ’85 Anklesaria
  • Jeanie* and Henri P. Ardantz
  • Jane A. (Rollo) ’91 and Jon Balousek
  • Noelle and Roger P. ’02 Barno
  • Victoria (McIntyre) ’94 and Moises S. Baron
  • Julie Ann and Scott Barttelbort
  • Cindy Basso Eaton ’89
  • Sandy Minc and William G. ’75 Baumgaertner
  • Susan S. and Robert W. ’80 Blanchard
  • Diane L. and Norman B. Blumenthal
  • Martha M. (Tabor) ’86 and Stephen T. ’85 Bogard
  • Vanessa and Thomas C. ’91 Breitling
  • Honorable Louisa S. Porter ’77 and David W. Brennan ’03
  • Nancy (Gaffrey) ’92 and Bob Brennan
  • Eva K. and Hollister P. Brewster
  • Susan and Alan K. ’76 Brubaker
  • Judy and Michael W. Bruner
  • Robert ’86 and Marla ’87 Bruning
  • Ruth Bush and Steven Kozma
  • Robert K. Butterfield Jr. ’77
  • John K. Cahalin
  • Barbara R. and John D. Cambon
  • Cyd V. and Peter Cardasis
  • Rebecca L. and Robert R. Carlson
  • Julia K. and Robert T. Case
  • Paula K. (Adams) ’85 and Steve Charton
  • Linda J. and Jeffrey L. Church
  • Kathryn (Reina) ’98 and John W. ’94 Clift
  • Laurel L. (Brochtrup) ’88 and Whitley C. ’86 Collins
  • Therese Collins-Georgiou and Byron Georgiou
  • Michael Conroy
  • Jessica R. and Matthew E. ’03 Craig
  • Cheryl Maria and Steven D. Crowe
  • Christina Enroth and David W. Cugell
  • Nancy L. and Dean L. De Caussin
  • Elsie and Larry C. De Caussin
  • Lauren A. (Mitchell) ’06 and Lionel Deschamps
  • Stacie and Professor Michael R. Devitt
  • Paul J. Dostart
  • Dennis J. Doucette ’86
  • Donald A. Dripps
  • Linda B. Dubroof ’80 and Tom McGinni
  • Martha and Charles G. ’86 Duncan
  • Loretta G. Evensen
  • Rachel and John M. Faulkner
  • Marian N. and Professor M. Carr Ferguson
  • Julie Robinson and Dean Stephen C. Ferruolo
  • Lorenzo J. Fertitta and Teresa Jo Fertitta Family Trust
  • Jane Trevor Fetter and Thompson ’67 Fetter
  • John I. Forry
  • Naomi Martinez and Emiliano Gallego ’00 ’11
  • Lori and Bruce L. Gandelman
  • Robin Joy and Eric B. ’97 Garfield
  • Katharyn A. Gerlich
  • Marla Sue and Gordon L. ’76 Gerson
  • Stephanie and Robert Gleason
  • Hannah and Mark Gleiberman
  • Vivian Glyck and Mike Koenigs
  • Sharon and Timothy J. ’71 Groff
  • Mari and Todd Gutschow
  • Virginia I. and Peter E. Haas Jr.
  • Tammy and Mark M. Hamilton
  • Michelle and John J. Hansen
  • Cmdr. Shirlee Hicks
  • Barbara Hill
  • Tony Hsu
  • Joan Dale and R.D. Hubbard
  • Doris R. and Peter J.* Hughes
  • Eileen and Robert Hunt
  • Lisa and Knut S. ’86 Johnson
  • Rosemary E. (Masterson) ’70 ’90 and Walter O. ’68 Johnston Jr.
  • Barbara Kanneman
  • Renee J. and Kem A. Kantor
  • Judith E. and John P. Kaumeyer
  • Kendra C. Keating ’94 ’95
  • Elayne and Tom M. Kester II
  • Elisabeth M. Kimmel
  • Mark J. King
  • Karen A. Kohlberg ’13
  • John Kontopuls ’03
  • Linda and Jon R. ’80 Kurtin
  • Jacquelyn R. Landis ’73
  • Iman S. LaVine
  • Lena Masri and Sean D. LaVine
  • Marianne P. Lynch ’82 ’83 and Wolfgang W. Scholz
  • Aida (Galindo) ’89 and Robert J. ’88 Mac Kay Jr.
  • Gregory Matthews
  • Brian R. Matusz
  • Jim and Kelly Mazzo
  • Karla K. and Mark C. McKinley Sr.
  • Lorraine N. and Damian McKinney
  • Erin L. and Scott A. McPherson
  • Karen Mercaldo
  • Karla B. (Blach) ’87 and Michael P. Mohrman
  • Rhonda Helene and Michael J. Mona Jr.
  • Julie A. Wright and Dana M. Montgomery
  • Jan Moorad
  • Rowena Naidl ’59
  • Virginia C. Nelson ’79
  • Deborah G. Horwitz and Paul Nierman
  • Robert O’Haver
  • Sheila and Timothy O’Malley
  • Ann N. Orwig
  • Antoinette M. and Richard D. Paterson
  • Nancy D. and Nicholas R. Petry
  • Coreen and Kevin ’06 Petti
  • Margaret A. and Charles R. ’79 Pope
  • Carol A. and Peter E. Powell
  • Denise and Doug Regnier
  • Pam and Matthew J. ’80 Reno
  • Deborah J. ’84 and Michael J. ’83 Rider
  • Mary B. (Gilmore) ’73 and Abelardo L. Rodriguez
  • Mark J. Schexnaildre
  • Professor Maimon Schwarzschild
  • Frankie and Kat Sciacca
  • Laurie L. and John J. Seidler
  • Joy L. and Peter H. Sibley
  • Steve Simester
  • Sue and Ky L. Snyder
  • Cynthia M. Steckel ’10
  • MaryKay and Paul K. Stimpfl
  • Mary Anne and Walter A. Stockard
  • Laura K. Stoia ’09
  • Maria E. (Bastian) ’03 and Ryan B Thompson
  • Debra L. and Stephen S. Thompson
  • Michael T. Thorsnes ’68
  • Cynthia M. and Russell W. Thurman
  • Joe N. Turner ’66
  • Vickie E. ’82 and George E. Turner
  • Lynda P. ’02 and Professor Jorge A. Vargas
  • Natalie and Michael Verbeck
  • Jennifer Lynn ’95 McCann Vertetis and Thomas B. ’94 Vertetis
  • Pamela L. (Leighton) ’73 and Raymond J. ’82 Volker
  • Sharon and Michael Wall
  • Steve Wehn
  • Nancy L. ’87 Wheeler-Smith and Blaise T. Smith
  • Gail A. ’88 and Byron F. White
  • Cathie ’70 and James P. ’69 Wilke
  • Sheelagh and Warren S. ’73 Williams
  • Michelle B. and Jeffrey L. Wischmeyer
  • Alex Zikakis
  • Tina ’79 Abbott Thomas and William Abbott
  • Ghassan Aboukhater ’94
  • Edward M. Aloe ’86
  • G. Edward Arledge ’73
  • Sheree and Richard M. ’72 ’75 Aronson
  • Lynn D. and Geoffrey H. ’76 Ashworth
  • Cynthia M. and Jerome F. Avery
  • Colleen M. Baker-Bade and Roy J. Bade
  • Lisa Baldocchi
  • Charles V. Bass
  • Franziska and Jaime P. ’87 Bea
  • Christy and Ronald I. ’78 Beck
  • Jolene Louise and William D. Beverage
  • Bernie and Eugenie Bickerstaff
  • Debbie McGraw-Block and Vernon R. ’77 Block
  • Mark V. Bowles
  • Marguerite and John D. Boyce
  • Ashley Boyle
  • Lauri A. (Phelan) ’95 and William F. ’96 Brennan
  • Karen K. Briggs
  • Kristopher L. Bryant
  • Linda F. and Benjamin C. ’89 Bunn
  • Louis C. Canchola ’82
  • Cynthia and Harry Carneal
  • Marcus R. Carter ’94
  • Deborah and Raymond ’85 Chao
  • Pearl L. and Jesse P. Charfauros
  • Reta S. Chin and Albert V. Chiarella
  • Marialice A. and John F. Chipman
  • Yoon Chung and Anthony C. Choi
  • Rosemary A. (Matey) Coates ’89
  • Kathryn S. Colachis
  • Thomas W. Cole
  • Barbara A. and Wayne A. Coleman
  • Steven J. Cologne ’84
  • Deborah E. ’71 Comfort Miller
  • Colleen F. Conway ’63
  • Patricia ’63 (McElhaney) Coseo and John ’62 Coseo
  • Michael A. Coumides
  • Margaret Cox
  • Cathleen Cox Stugard and Steven M. Stugard
  • Laura G. and Peter A. Crone
  • Ann F. D’Angelo
  • Rebecca R. and John T. Dallmus
  • Darlene G. and R. Lowell* Davies
  • Claudia and Kevin DeNuccio
  • Bonnie and Charles B. Dewitt
  • Daniel J. Dillabough ’70
  • Mary Ann and Patrick F. Drinan
  • Ryan J. Dunn ’78 ’81
  • Leslie A. and E. Scott ’77 Dupree
  • Judith A. Eppler
  • Joseph M. Escobar
  • Linda M. and H. Kent Falk
  • Helen M. (Kasperick) ’81 and John J. ’80 Finneran III
  • Cynthia A. Fisher
  • Anna and Stanley S. ’85 Frankfurt
  • Friend of USD
  • Michael Gerhart ?88
  • Cheryl A. Getz ’98 and Henry W. Pugh
  • Lisa Braun and Jeffrey W. ’94 Glazer
  • Claudia Iracema Gonzales ’99 ’03
  • Susan and Kent B. Goss
  • Karl T. Gruben
  • Candace S. and J. Richard ’74 Haden
  • Rick and Suzanne Hagan
  • Cynthia Haney
  • Elizabeth Hansen
  • John M. Harby ’88
  • Judith F. (Ritch) ’77 and Charles R. Hayes
  • Steven Heath
  • Kathy and Neil J. ’01 Hennessy
  • Eileen and William L. Hennrikus
  • Sharon L. ’86 and James L. Hill
  • Glynna A. and Mark E. ’86 Hoekstra
  • Kelly G. and Christopher M. Hogan
  • Erin and Tim Holl
  • Raymond B. Hom ’01
  • Mike Howard
  • Kathleen Hughes
  • Kirk B. Hulett ’83
  • Ellen Noreen and Gregory S. Humenesky
  • Beth and Robert W. ’93 Huston
  • Virginia ’81 ’85 and Dr. Robert Infantino Sr.
  • Frederick James
  • Christina F. and Robert J. Jennings
  • Debbie and Curt G. Johnson
  • Linda C. and John S. ’08 Johnston
  • Katherine E. Johnston ’10
  • Margaret E. and Richard Johnston
  • John A. Jurata Jr. ’00
  • Terry G. ’88 ’05 and George B. ’88 Kalfayan
  • Deborah Kelly
  • Beth Ann and Edmund A. Kendzierski
  • Alice and Harri J. ’76 Keto
  • Evelyn A. Kirkley
  • Sherri A. and Daniel Kleeburg
  • Jacqueline P. and Michael J. Lamb
  • Cindy and Alexander Lange
  • Heather A. Lattimer and Joseph W. Secondine Jr.
  • Megan E. O’Reilly and Todd S. Lewis
  • Alix Marduel and William T. Lockard
  • Raymond Lucia Jr.
  • Frederic G. Ludwig III ’95
  • Ravi K. ’00 and Benjamin Lumpkin
  • Kathryn Maas Hattox ’74
  • Janet M. and James M. Madden
  • Elizabeth Tirana-Magnuson and Robert K. Magnuson ’98
  • Jonathan B. Maher ’05
  • Deborah and John C. ’79 Manson
  • Julie and Steve Manson
  • Kathleen L. (Lousche) ’92 and Walter P. Martin
  • Jane D. and James T. McCarthy
  • Michele T. and John M. ’69 McCoy
  • Kathy M. (Steves) ’65 and Michael R. ’64 ’67 McDonnell
  • Holly L. McGrath Bruce and David Bruce
  • Amy R. and Charles J. Meyers
  • Nikki Presley and Joel S. ’77 Miliband
  • Alicia Minana
  • Emily E. ’04 ’06 Leeton and Paul E. ’05 Misleh II
  • Jane Mitchell
  • William G. Mooney
  • Kathryn and Shaun R. ’06 Moothart
  • Mary Theresa Moser
  • Phyllis and Angelo R. Mozilo
  • Michele R. and Mark A. ’86 Mozilo
  • Margaret L. and John M. Murray
  • Nicholas J. Natter ’08
  • Karen M. (Ridge) ’83 ’84 and Timothy O’Connor
  • Mary ’83 and John O’Connor and Family
  • Ahsley Jean Hewett and Joseph R. ’92 O’Rourke Jr.
  • Karen and Richard P. ’99 Ormond
  • Rosana (Herrera) ’86 ’90 and Mario G. ’84 Ortega
  • Carolyn Osiek
  • Rose C. and Harry Papp
  • Joan Passovoy
  • Nancy Peltz
  • Karyn A. and Richard J. Penn
  • John Phillips
  • Mr. and Mrs. Richard E. Pietras
  • Raquel E. and Abelardo R. Pita
  • Vanessa A. ’12 and Michael C. ’11 Praggastis
  • Judson Quiggle
  • Lori A. and John P. Reilly III
  • Donald G. Rez
  • Jeannette B. and George P.* Rigsby
  • Jeannie ’70 and Brian A. ’70 ’73 Riley
  • Nikki B. ’86 and Timothy Paul Robinson
  • Trudy Stambook and Paul E. Robinson ’73
  • Robin L. and Paul F. Rodeno
  • Kathryn R. Roig ’11
  • Anne and Hallen D. ’83 Rosner
  • Luke P. Ryan ’93
  • Ryan D. Saba ’97
  • Shelley and Tony I. ’78 Salay
  • The Honorable Lynn Schenk ’70
  • Gwyn C. and Kenneth L. Schlothan
  • Debra S. and Joseph J. ’80 Schmidt III
  • Jacquelyn C. (Johnston) and Donald L. Schoell
  • Judy and Gary W. ’73 ’76 Schons
  • Patricia A. (Friel) ’57 and John M. Seiber
  • Jodi L. Smith
  • Nancy L. (Schons) Smoke ’77
  • Lee C. Sorensen ’07
  • Michael A. Spencer ’01
  • Julia M. and Robert F. ’85 Stansell
  • Catherine A. (Chandler) ’69 and Ted Stevens
  • Ana P. and Scott A. Stoll
  • Linda Denmark and Stephen M. Strachan
  • Dana A. (Schick) ’98 and Bryan E. ’98 Sullivan
  • Kathleen and Kieran A. Sweeney
  • Debbie C. and Sam K. ’00 Tahmassebi
  • Michelle (Munoz-Ortiz) ’98 Munoz-Talcott and David Talcott
  • Carmen and Francis J. ’74 Tepedino
  • Marcy (Swartz) ’79 and Steven R. ’79 Toscher
  • Kathryn J. ’84 and Don Vaughn
  • Carmen Vazquez
  • Robert B. Wagner Jr.
  • Emile P. Wakim ’95
  • Michael J. Weaver ’73
  • Lynn G. and William P. Weidner
  • Sarah and Chad Whitehead
  • M. Eileen (Mawhinney) ’82 and Theodore S. Williams
  • Marilyn and Leslie M. Williamson
  • Mary L. and Francis E. ’62 Wilson Jr.
  • Craig Winchester
  • Carri J. and Peter C. Wittenberg
  • Woody Wurster
  • Betty* and Walter J.* Zable
  • Julie and Dana Zeff
  • Vickie L. ’90 Bibro and John H. ’90 Abbott
  • Kristen and Henry J. ’63 Acquarelli
  • Tommi and Robert F. ’63 Adelizzi
  • Terrie and Kambiz Agahnia
  • Laurie T. and Sam E. Ainslie
  • Dianne (Dee) Aker
  • Melissa L. Albrand
  • Kimberly E. (Amory) ’87 and Marco D. ’84 Alessio
  • James M. Alexander
  • Elaine M. and Kurt F. Altvater
  • Gino P. Angelici ’08
  • Elizabeth Walters ’85 ’88 and Robert Anselmo
  • Samuel C. Assael ’02
  • Valerie A. Attisha ’94 and Jason Harmon
  • Lenore Lang and Professor Carl A. Auerbach
  • Janice M. and Patrick D. ’63 Bailey
  • Linda L. ’93 and Craig B. ’81 ’87 Barkacs
  • Mary Frances and Clifford L. Barr
  • Aravind Batra
  • Steve Bee
  • Anthony M. Beltran ’03
  • Sandra C. Bibb ’83 ’91 ’99
  • Jimi A. and Steven L. Billigmeier
  • Matthew J. Blangiardi ’00
  • April and Lowell Blankfort
  • Susan M. Bonnell ’01 ’02 ’08
  • Gail and Craig Boros
  • Carol J. ’81 and Ernest ’66 ’69 ’01 Borunda
  • Susan and Kirk D. Bostrom
  • Vicky R. ’90 and Alfred G. ’02 Bowden
  • Susan Jane Jollineau and Robert Bowen
  • Tracy Roorda and Bradley R. ’96 Bowles
  • Jonathan M. Bowman
  • Celeste S. ’80 and Robert J. Brady
  • Nora Tennant-Brady ’82 and Frank A. Brady ’82
  • Patricia Ann and Dr. Donald M. Brandon
  • Sally Anne and Donald M. Brooks
  • Jennifer D. ’97 and Jeffrey A. Brown
  • Jennifer L. (Payton) ’86 and Rick Brown Jr.
  • Cameron C. and Bruce E. Brugler
  • Kathleen Chaix and Michael J. Bush
  • Cheryl L. and Donald J. Butera
  • Theresa Byrd
  • Kathleen K. and John F. Byrne
  • Elizabeth B. and Daniel S. Caldwell
  • Tina and Larry J. ’97 Campbell
  • Jackie and Chris ’86 Carr
  • Mr. Denis E. Carrade
  • Elizabeth H. and John C. Carson
  • Blair E. Carty ’87
  • Paige R. and Stephen Castle
  • Cathy L. and James J. Cefalia
  • Dr. Kristin Barclay and Gregory S. ’92 Chapman
  • Sandra Chew ’68 and Paul G. Phillips
  • Jennifer E. and Michael D. Clayton
  • Jenny Woll and Professor Kevin Cole
  • John H. Coleman*
  • Lillian H. and Frank C. ’84 Collins III
  • Ruth E. and Curtis W. Cook
  • Vicki and Bradley Cooke
  • Claudia and Mark A. ’86 Covarrubias
  • Barbara J. and Ray Craycraft
  • Susan L. and K. David ’91 Crockett
  • Donna E. and William P. Curran Jr., M.D.
  • Karen and William G. Davenport
  • Paul W. Davis ’86 ’08
  • Karen Saucier and Thomas A. ’74 Davis
  • Cynthia Dayton
  • Lynne M. De Gooyer
  • Jackie M. and Donald F. Dee
  • Susan P. and John D. Diekman
  • Melinda M. (Brown) ’91 ’93 and John DiNapoli
  • Craig D. Dingwall ’82
  • Deborah L. and Dan J. Doherty
  • Frances S. (Oldak) and William Dolan
  • Kelly Douglas
  • Mollie E. Doyle ’86 and Patricia Scott
  • J.D. Dudek ’79 ’85
  • Michel J. Duquella ’94
  • Jean A. (Gear) ’67 and John L. Earl
  • Sarita D. (Doyle) ’65 and A. Brent Eastman
  • Judith D. and Henry P. Egan Jr.
  • Margaret W. and Thomas E. Egler
  • Bettina M. and Greg L. England
  • Donald A. English ’84
  • Dr. Iris and Paul Engstrand
  • Nancy Stevens and John C. ’72 Ettlin
  • Jeanine M. ’82 Deighan-Fagan and John A. ’82 Fagan
  • The Honorable Joyce A. and William F. Fahey
  • John H. Falb ’02
  • Hillary and Matthew K. Falk
  • Carol A. Fallon
  • Sean R. Farrell
  • Ralph J. Fear ’63
  • Helen and Chip Fedalen
  • Jean M. and John C. Ferber
  • Michael J. Ferraro ’11
  • Lauren and Gregory W. ’83 Fisher
  • Angela M. and Jeremy J. Flug
  • Denise and Brian R. Fogarty
  • Allison S. (Wesbey) Fowler ’02 and Myles Hook
  • Michele J. (O’Donnell) ’93 and Terence O. ’93 Fox
  • Mollie D. Wolf ’99
  • Paul J. and E. Clare Friedman
  • Holly and Jason B. ’98 Friend
  • Susan and John Fromkes
  • Hannah and Chad R. ’97 Fuller
  • Martha Fuller
  • Ann Garland and Saul Levine
  • Philip Garland
  • James D. Gase ’73 ’81 ’91 and Teresa Liberatore Gase ’73
  • Bridget M. and Robert J. Gaughan Jr.
  • Joeann M. and Steven M. Gauthier
  • JoAnn H. and William Gehring
  • Susan ’90 Westover-Giali and Dale J. ’90 Giali
  • The Gianulis Family
  • Vera G. and Michael E. Gleason
  • Christine K. (Koch) ’76 and Jan I. ’76 Goldsmith
  • Cathy L. (Berguson) ’94 and Darren M. Gonzales
  • Celina N. Gonzalez ’12
  • Dorothy J. Gonzalez
  • Cheryl Goodman
  • Rose Angela and Arthur E. Gordon Jr.
  • Terri A. (Melvin) ’83 ’85 and Theodore H. Gosen
  • Debbie L. ’83 and Robert J. Gough
  • Pamela Gray Payton and Jerome Payton
  • Carolyn T. and Jeffrey Y. Greer
  • Nicole M. and William T. Grier
  • Teresa M. Goodwin Grotewold ’87 and Jeffrey S. Grotewold ’87
  • Beverly and Stephen F. ’78 Halsey
  • Catherine M. Hamilton
  • Matthew P. Haniger ’89
  • Kathy and Louis R. ’80 Hanoian
  • Robert and Cheryl Harbour
  • Drs. Sally B. and Thomas L. Hardin
  • Christy A. and Eugene Claude Harmon Jr.
  • Jacqualine M. Bertrand and Ahmad G. Haydari
  • Patricia C. and Kevin A. Hearst
  • Josh Hedaya
  • Richard C. Helmstetter
  • Leslie A. ’78 Hennessy and Randy Kunkel
  • Marilyn K. and Daniel D. Herde
  • Gloria Hernandez-Fujigaki
  • Barbara and Thomas R. Herrinton
  • Anne Hoiberg
  • Edward M. Holakiewicz
  • Amy and Alex W. ’97 Hopwood
  • Nancy and Timothy R. ’96 Howe
  • Cindy S. and Paul W. Hubbard
  • Marjorie and Dr. Author Hughes
  • Bradford Hughes ’06
  • Carole Huston
  • Gail B. Hutchinson
  • Naima and Gregory A. Hyver
  • Yolanda* and Henry Ingle
  • Lupita D. and Roger Jewell
  • Alan G. Johannsen ’99
  • Kristin L. ’03 and Wesley S. ’01 Jones
  • Chris L. Joyner ’82 ’95
  • Maureen and Tom Judish
  • Suzanne and Samuel J. ’77 Kahn
  • Barbara Ann and John G.* Kammerer
  • Leon S. Kaplan
  • Cherie L. and Steven Kasakitis
  • Patricia J. Keller ’82
  • Ruth P. and Richard E. Kelly
  • Robert J. Kelter ’87
  • M. Annette Ketner
  • Kathleen and Rodney J. Key
  • Maureen P. (Pecht) ’64 and Charles G. ’62 King
  • Melinda M. and Scott M. ’83 Koppel
  • Cynthia A. Reiling and Michael J. Krebsbach
  • Katie Krieger
  • William R. Kuntz Jr.
  • Debra D. and Robert V. ’76 LaBerge
  • Cheryl A. (Bastoni) ’89 and Brian D. ’86 Laliberte
  • Donald P. Lang ’70
  • William P. Lang
  • Sarah and Ryan E. ’97 Larson
  • Peggy A. ’79 and Thomas L. Leen
  • Beverly A. and Steven F. Leer
  • Jacqueline Lehn-Dupont ’89
  • Jason Lemon
  • Mary and Ira S. Levine
  • Barbara C. ’00 and Thomas J. ’80 Lincoln
  • Alice C. Liu ’11
  • Linda E. Fitts and Curtis M. Loer
  • Marina and Akil I. Loli
  • Maria E. Ayala and Richard R. Lopez
  • Gabriela and Mauricio A. ’93 ’95 Lopez-Hodoyan
  • Joanne T. (Tigno) ’94 and Marty B. ’93 ’96 Lorenzo
  • Amanda and Patrick G. ’04 Lucy
  • Susan Gilligan and Robert C. Lucy
  • Jennifer N. (Lofftus) ’95 and Timothy M. ’95 Lynch
  • Karen A. ’95 ’10 and Wesley A. Macauley
  • Elizabeth M. ’82 and Richard B. ’77 Macgurn
  • Jonathan F. Mack ’08
  • Claire and Andrew W. MacKay
  • Linda G. (Anderson) ’85 and John T. ’85 Maguire
  • Martha Y. Mangan ’81
  • Maria P. ’83 ’86 and Edward P. Manning
  • Teresa M. Martin
  • Olsa and Nikolin Martini
  • Lorraine A. Kaelin and Kaveh Matin
  • Constance and Richard M. Matkaluk
  • Linda A. and William M. ’73 Matz Jr.
  • Christina L. and Joseph M. Mauthe
  • Molleen and Kenneth F. McCain
  • Joanne and Kevin J. McCloskey
  • Tricia L. Samson-McCormick ’98 and James R. McCormick Jr. ’97
  • Donna E. and Timothy B. McDonald
  • Christine Del Bueno and Joseph P. McGovern
  • Audrey C. McKenny ’13
  • James J. McMullen Jr. ’80
  • Patricia A. McQuater ’78
  • Nicole A. Mehrara ’05
  • Douglas W. Miller
  • Mary L. (Wheeler) ’01 and Rodd R. ’01 Miller
  • Eric B. Mills Esq. ’93
  • Prof. John H. and Margo Minan
  • Lidia G. and Ayyampalayam R. Mohan
  • Colleen M. (Egan) ’88 and Michael W. ’87 Moser
  • Linda L. and Joseph A. ’87 Muklevicz III
  • Michelle (Munoz-Ortiz) Munoz-Talcott ’98 and David Talcott
  • Lilly and Bart T. Murphy
  • Perla L. and Jeffrey S. Myers
  • Afsaneh Nahavandi and Ali Malekzadech
  • Mary Ann (Hubbard) Napier
  • Gilbert Nares ’64 ’67
  • Victoria J. (Westervelt) ’74 and Stephen K. ’71 Nasman
  • Annie Navarra
  • Meg and Matthew J. ’97 Nelson
  • Mr. Rennie Nicholson ’93
  • David E. Nierman
  • Mary F. and James S. Nierman
  • Leah F. Nierman ’14
  • Noelle Norton and Erwin Willis
  • Julie C. ’89 and Robert E. Novak
  • Nancy H. and Steve M. Novokmet
  • Carol S. and Robert L. ’73 O’Connell
  • Gale D. and Scott A. ’70 O’Mara
  • Anne S. Otterson
  • Lorraine M. and Lee N. Ouye
  • Maureen (Gavron) ’82 and Jeffrey J. Partynski
  • Chris ’83 and Liz Pascale
  • Rena J. Minisi and Richard A. Paul
  • Victoria Y. and Adrian J. Paull
  • Onofrio Pecoraro
  • Maria Carmel and Andrew Pecota
  • Janet G. and Kevin Pedrotti
  • Leanne M. and Mark E.* Peterson
  • Gianina F. Pickens
  • Jason S. Pongsrikul ’04
  • Mildred and Gerald L. Prior Jr.
  • Susan M. ’12 and David F. Pyke
  • Quinn Family Trust
  • Renae Fish and Gary Redenbacher
  • Mr. Jeff Reed
  • Kerry and David Reiling
  • Cindy Reiling Krebsbach
  • Kathryn Riley Grasso ’00
  • James Rivard
  • Dot and Chell A. Roberts
  • Eva M. (Homeyer) ’87 and Dr. Stewart J. Rodal
  • Andrew D. Rogers ’02
  • Rhonda Romero and Gustavo Romero Bringas
  • Patricia A. Roth
  • Antoinette B. and Steven K. Saiget
  • M. Constance ’55 ’61 Salerno Dillon
  • Jessica D. ’12 and Ian Salvatore
  • Gloria P. Samson
  • Guadalupe Sanchez and Rudy Dabdoub
  • Viola I. (Uribe) ’85 and Luis Sanchez
  • Flora L. Sardina
  • Catherine and Steve Sarner
  • Kimberly Butterwick and Jonathan H. ’92 Scheff
  • Gina M. Schneider
  • Jean M. (McDonagh) Schott
  • Patricia A. and Stephen C. Schott
  • Pamela J. and Steve R. Scott
  • Janet T. Serluco
  • Michael F. Sexton ’70
  • Shelley Siegan ’88
  • Elena and Jeffrey M. ’04 Singletary
  • Kimberlie (Bevant) Sonnenberg
  • Kristen and Matthew T. Spathas
  • Paul C. Spitzer
  • Mary I. Springer
  • Piper J. Stanaway ’10
  • Tracy J. and Scott H. Stanaway
  • Yorick A. Starr ’02
  • Lori and Michael N. ’93 Stefanoudakis
  • Rosemary G. Straley
  • Robert J. Sullivan ’68
  • Kathleen A. and Mark K. Swannie
  • Feryeni D. and Steven ’93 Taggart
  • Catherine Lenmark and Michael C. ’96 Tanghe
  • Patricia and W.D. Tate
  • Diane Tatham
  • Stephen R. Tatham
  • Stewart E. ’59 Taylor
  • Bridget M. and Russell C. Thackston
  • Donna S. and Raymond G. Thagard Jr.
  • Raymond G. Thagard III ’08
  • Mary Jane Tiernan ’61 ’72
  • Rita E. (Precious) Townsend ’78 ’80
  • Lisa D. and Rod C. Trawick
  • Caroline C. and Anthony M.* Trifiletti
  • John A. Trifiletti ’78
  • Olinda M. Turner ’81 and Paul W. Parsons
  • Robert Tyson
  • Linda D. Urden ’89
  • Patsy A. Hurt and Donald Verplancken
  • Phillip E. Wagner
  • Melinda and Jonathan M. Wainwright
  • Taylor R. Wallace ’09
  • Suzanne V. and James H. Waller
  • Jessica F. (Dobson) ’96 and Gregory J. ’92 Weaver
  • Jacqueline M. and John J. Wells
  • Catherine A. (Lindseth) ’64 and Thomas J. ’61 ’65 Whelan
  • Alison C. Whitaker
  • Glenn D. White Jr. ’78
  • Carol L. and Arthur R. ’63 Wical
  • Donna Rae Adams and Charles S. ’63 Wical
  • Linda S. and S. Charles ’61 ’64 Wickersham
  • Hope L. Wiley
  • Hardy William
  • Donald Williams
  • Joan L. and Craig A. Wolf
  • Colleen (Sloan) ’91 and Scott Zorn
  • Michelle L. ’07 and Sean P. ’06 Ahearne
  • Janathan L. ’93 ’98 Allen and Richard Barron
  • Norma G. Amezcua
  • Marcelle E. and John S. Amory Jr.
  • Patricia C. Amtower
  • Sara C. and John Aquino
  • Christine and David M. Ashworth
  • Shereen and Jason Awad
  • Mary O’Neill and Peter R. ’75 Ayer
  • Floyd Bailey
  • Rona R. and John S. ’05 Barsano
  • Marilou and John P. ’64 Baumgarten
  • Mark T. Bennett
  • Cynthia E. and John Berens
  • Shelley Berkley and Lawrence Lehrner
  • Lisa C. and Richard M. Berling
  • Catherine and Roger H. ’80 Birks
  • Davis J. Blaine ’05
  • Jerry M. Blann
  • Janet Kay and Alan R. ’72 Block
  • Sharon K. ’96 Boothe-Kepple and Gary Kepple
  • James N. Boras
  • William L. Bourque ’61
  • Reneal B. and Michael R. Bowen
  • James H. Bowersox
  • Rebecca M. Bradley ’88
  • Lynn Brumm
  • Gabriela ’95 and Edward G. ’96 Bryant
  • Joan A. (Pesely) ’71 and Jimmie Buchanan
  • Lori A. and Timothy J. Budniewski
  • Nancy M. and Robert A. Butts
  • Lauren and Derrick Cartwright
  • Diane M. and Patrick ’89 Casinelli
  • Elizabeth A. (Hay) Castillo ’85 ’10
  • Marvin M. Castillo ’89
  • Sarah J. (Leonard) ’65 and Louis Castruccio
  • Judy J. (Jerstad) ’84 and Jack E. Cater
  • Michael J. Changaris
  • Cara and Kent Christensen
  • Lee Erin and George T. ’93 Chumo II
  • Margaret L. and John C. Clark Sr.
  • Steven A. Considine
  • James G. Conway ’80
  • Mary Lou and McKenzie D. Cook
  • Branda J. ’97 and Ryan G. ’95 Cook
  • Jennifer L. (Iannacone) ’94 and Daryl A. ’94 Correa
  • Matthew J. Couch ’09
  • Erin E. (Ross) ’00 and Bill Coulter
  • Rebecca J. and David P. ’99 Cramer
  • Valerie L. and R. Jeffrey ’92 Crane
  • Shannen L. Cravens ’11
  • Michael F. Crowley II ’89
  • Nancy F. D’Angelo
  • William J. Dallas
  • Suzy and David L. ’81 Dalton
  • Margaret and Rex Dalton
  • Gita and Manohar P. Daryanani
  • Rebecca Slone and Jonathan N. ’78 Degnan
  • Margaret Anne and Kenneth D. Denbow
  • Sue and Bob DeSimone
  • Barbara L. Donnell
  • Kevin W. Dooley ’93
  • Martha M. (Fiorino) ’61 and George W. Dowell III
  • Jennifer and Dan S. Drake
  • Deena M. Drake ’13
  • Melissa Duflock ’09
  • Kathleen C. (Christensen) ’92 and Barry R. Dunn
  • Rosario E. and Alfred ’77 Duron Jr.
  • Stacie J. ’07 and David Glen Edington
  • Patricia R. and Michael J. Egbert
  • Pat Libby and Michael Eichler
  • Laura M. (Mleczko) ’92 and Stephen P. ’92 ’96 Embry
  • Denise L. and Michael F. ’71 Eyer
  • Robin Falzone
  • Gabriela Servitje de and Carlos R. Fernandez
  • Catherine A. Ferris
  • Karen A. and Brian P. First
  • John P. ?76 and Alexis T. Fischer
  • Carol K. and Bradley J. ’79 Fisher
  • Ruth G. Fleischmann
  • Elizabeth C. Dippo and James E. Foderaro
  • Don Francis
  • Cynthia D. and Paul D. Frank
  • Andrew L. Freeman ’97
  • Joan and David I. ’77 Friedenberg
  • Douglas J. Friednash ’87
  • Lourdes A. and Mark C. Frost
  • Brian T. Furlow ’06
  • Alexandra B. and Nolan G. Gallo
  • Grace S. (Simmons) ’76 and Kurt R. Ganderup
  • Stephanie Oliver and John R. ’78 Garcia
  • Stacy L. and Daniel J. ’78 Gatto
  • Logan G. Gelbrich ’08
  • Bradley C. Gerbel ’92
  • Kevin Gerrity
  • Andrea and John F. ’91 Gillis
  • Pamela N. and Daniel J. ’91 Gleason
  • Barbara W. and John M. Goldenring
  • Donna B. and David R. ’71 Gonzalez
  • Lois B. ’61 and Arthur H. Goodman
  • Martin I. Goodman ’97
  • Michael B. Gottlieb
  • Patricia E. Gould ’78 and Rodger D. Lippa
  • Betty Gail and Ellis T. Gravette Jr.
  • Lisa A. (Schottin) ’83 and Jeffrey A. ’84 Green
  • Arthur J. Griffin
  • Helane and Harlan G. ’75 Grossman
  • Allison V. and Matthew B. ’92 Guard
  • Robert M. Guiltinan ’66
  • Leah C. ’04 and Andrew A. ’04 Guzenski
  • Elizabeth ’84 Hufker Hallett and Bruce M. Hallett
  • Leslie and Robert J. ’75 Hanna
  • Donna Hansen
  • Lauren E. Hargrove ’04 ’12
  • Paine S. Harris
  • Arlene H. and Joseph R. Hartman
  • Susan C. and John J. Hassett
  • Kathleen M. Hayes-Callahan
  • Angie and Robert B. Heiney
  • Susan and Professor Walter Heiser
  • Julie (Gowans) Henderson ’84
  • James R. Hesselgesser ’06
  • Lorinda L. and Rich B. Hill
  • Jean Schlinger ’84 and Mr. Daniel Hines ’84
  • Anna M. (Grobe) ’01 and Nicholas D. Hjorth
  • William J. Hope
  • David J. Hopkins ’11
  • Linda and William J. ’75 Howard Jr.
  • Orest J. Hrabowych
  • Johanna S. and Phil L. Hunsaker
  • Faye H. Hunter ’90
  • Wendy Lauren and Albert J. ’91 Ingallinera Jr.
  • Lisa G. and Lawrence L. Jacobs
  • James A. Jankowski
  • Gloria E. and Robert M. Jauregui
  • Elizabeth and David Johnson
  • Karen L. Johnson ’87
  • Todd and Lil Johnson
  • Louise A. and Rob P. Jordan
  • Karen S. and Patrick T. ’87 Kaemerle
  • Sharon L. (Ottinger) Kalemkiarian ’89
  • Joan and Professor Yale Kamisar
  • Jan M. Kaplan ’82
  • Kelly and Robert J. ’81 Kaplan
  • Kenneth M. Kasianovitz ’87
  • Alena B. Kaye
  • Andrew W. Kelly ’94
  • Harry Joseph Kelly
  • Pam and Thomas V. ’60 Kelly
  • Siyamak S. Khorrami ’06
  • Sharon E. and James S. Kimball
  • Ashley A. Kirk ’09
  • Jeff Kirkpatrick
  • Mary Tseng Klaasen ’87
  • Cole P. Klick ’08
  • Margaret C. and Stephen R. Klick
  • Denise and John P. ’75 Kochis
  • James C. Kostas ’84
  • Paula Taylor and Bernard Kulchin
  • Carol Lam
  • Martin Lamb
  • Honorable Christine A. Bologna ’77 and John B. LaRocco ’77
  • Valerie and David Last
  • Jeffrey D. Laveson ’86
  • Kay and Joshua V. Lawrence
  • Karen Lee
  • Cynthia Miller and Matthew Leinung
  • Joanne Higgins Leslie ’76 and John W. Leslie
  • Gail O. Lillard
  • Alma and Sergio C. Lopez
  • Felicia and Perry K. Lorenz
  • Tina and Thomas L. ’79 Ludington
  • Noelle Khoury and Timothy S. Ludwig
  • Scott D. MacDonald
  • Shelly and Michael P. Mack
  • Nancy J. and Dave A. MacLeod
  • Mary E. Maguire
  • Sunnie Karen and Merrill S. Manly
  • Meghan M. Margetic ’14
  • Mary P. and George S. ’63 Marinos
  • Lois Markovich
  • Maria E. Lavin and Rodolfo Martinez
  • Mary A. and John J. Masi
  • Denise M. and Edward J. May
  • Trevor D. May ’11
  • Ellen S. and Thomas D. McCready
  • Timothy M. Mclean
  • Kevin McMahon
  • Gaelen M. (Meskell) ’87 and Gerard M. ’86 ’90 McNamara
  • Patrick F. McPolin
  • Mary and Tim P. Meissner
  • Rhea C. Mihalism
  • Brenda A. Miller
  • Lizbeth A. and Michael S. ’70 Miller Sr.
  • Andrea and Robert N. Mohr
  • Shelby L. (DePriest) ’94 and Vincent S. ’95 Moiso
  • Eunice and Paul H. ’01 Moon
  • Lauren J. ’98 Moore and Daniel J. Stein
  • Yolanda and Mark F. ’79 ’87 Moothart
  • Josephine and Daniel C. Moreno
  • Valerie and Mark F. Morgan
  • Rudolph P. Murillo
  • Dr. Lois N. Musoke
  • Danielle S. Myers ’08
  • Sheri L. and Rex J. Nederend
  • Jan Ellen and Michael I. Neil
  • Alan and Nancy Nevin
  • David L. Newark ’71
  • Qiana Jackson and Christopher ’04 Newman
  • Barbara A. ’80 and Robert M. O’Brien
  • Beverly L. and Gerard J. O’Donnell
  • Cynthia R. Morris and Diego Olagaray
  • Adele and Charles J. ’85 Oliva
  • Adrienne Carder and Lawrence H. Olson
  • Arelys J. and Angelo J. Orona
  • Frances L. and Richard A. ’97 Papapietro Jr.
  • Mary B. ’58 Parente and Antonio J.L. Simoes
  • Ana B. and Michael A. Parker
  • Lisa R. and Timothy E. Pauling
  • Josh Pell
  • Wendy and Sterling D. ’88 Peloso
  • Arlene S. (Penticoff) and Sean P. Penticoff
  • Maria E. and David A. ’87 Perkins
  • Margaret and Robert E. Petersen
  • Ted ’78 and Anne ’80 Peterson
  • Jennifer (Torns) and Mark Petrie
  • Vincent Phillips
  • Greg Pinkalla
  • Professor Theresa Player
  • Candace D. and Stephen L. ’78 Plourd
  • Pamela S. and Jesse W. Ponwith
  • Laurie S. ’90 and Bruce D. ’90 Poole
  • Dana M. Pressley
  • Carla and Scott Pressley
  • Jennifer A. (Barger) ’03 Barger and Sean C. ’03 Pretak
  • Kristie L. and Roger C. Price
  • Barbara R. and Frank J. ’74 Prochazka
  • John ’84 and Livia Prunty
  • Andrew R. Putnam ’03
  • Manzur Rahman ’05
  • Fabrizia Ramella in Arriola
  • Katherine Strub and John W. ’72 Reed
  • Cheryl Moss Reidy and Michael J. Reidy
  • Suzanne and James H. Reinhardt
  • Susan and Thomas Remensperger
  • Robin A. Rielley
  • Paul D. Riley
  • Kevin W. Rodgers ’98
  • Katrina A. and Michael A. Rooney
  • Carmine R. Ryan ’93
  • Karen A. and Harry A. ’92 Ryan
  • Georgia and Blair L. Sadler
  • Brian B. Sagi ’97
  • Stacey E. and Brad L. ’83 Sandstrom
  • Jacqueline Saucier
  • Elizabeth S. Kraft and Robin D. Schmachtenberger
  • Richard Schmidt
  • Deanna and Steve Schmidt
  • Donna E. and Stephen J. Schultz
  • Cory R. Scoggin
  • Christopher A. Seaman
  • Phyllis A. and Duane E. Shinnick
  • Sherry I. Shoemaker ’12
  • Susan and Alexander R. Shusko
  • Debbie A. Sinopoli ’89
  • Eileen M. and Timothy M. Smith
  • Shann Snedden
  • Carmen N. Spalding
  • Dana and John Spehlmann
  • Kristina and Thomas Spinosa
  • Ellen K. and Michael J. Stefanski
  • Virginia A. Stehly Yourg ’83 and Daniel J. Yourg
  • David Rubin and Todd F. ’88 Stevens
  • Mike ’81 and Margaret ’84 Stockalper
  • Suzanne M. Stone ’93 ’96
  • Kelly and Brian E. Stromen
  • Shari D. and Edward F. Suda
  • Howard E. Susman ’79
  • Terrence P. Tallen
  • Johnie M. ’00 and Ervin Tarver
  • Linda G. ’61 and Richard Thibodeau
  • Patricia H. and Douglas A. ’81 Thomas
  • Monica (Mehren) and Richard Thompson
  • Judy and Urban Thompson III
  • Kent Trimble
  • Bonnie and James C. Trumbull III
  • Susanne A. (Thiebach) ’89 and Walter M. ’86 Turner
  • Edmund Ursin
  • Beatriz A. Valencia ’04
  • Catherine A. (Buehler) ’79 and John J. ’78 Velotta
  • Janet C. and Blake L. Von Sprecken
  • Patricia A. (Areias) ’01 and Jeffrey S. ’01 Wagner
  • Marilyn and John Wagner
  • Vinit G. and David P. Wellis
  • Mary J. (Hall) and James Wiesler
  • Judy and Russ Wilson
  • Tina M. Wing ’08
  • Kaitlin Winter
  • Sharon and Kent G. Wohl
  • William A. Yancey, M.D.
  • Judith E. White and Michael M. ’88 Yi
  • Meryl L. and George L. Young III
  • Sundi J. and Richard G. ’87 Yousko
  • Laura A. (Jackson) ’86 and Adam Michael Zack
  • Vicki R. and Peter T. Adamiak
  • Gregory Albert
  • Lannie Allee
  • Patti J. and John R. ’75 Allender
  • Terry McEntee-Allred and Keith D. Allred ’82
  • David A. Altomare
  • Nancy Lee and Robert O. ’82 Amador
  • Elizabeth A. and Paul G. Amundson
  • Abby and Scott J. Anders
  • Joan B. Anderson
  • German A. Andrade-Bustamante ’90
  • Joan M. and Tony M. Andrie
  • Maureen J. ’83 Arrigo and Paul Ward
  • Greggette and Daric L. Ashford
  • Charlene Eve and William J. Ashley
  • Elaine V. Atencio
  • Monaliza Ayala Quintero ’97 and Jamie Quintero
  • Erin Marie and Peter V. Badala
  • Terri A. Thomas and John R. Bailey
  • Kelli J. and Bruce W. ’82 Baker
  • Stephen M. Balcomb
  • Gina Baldocchi
  • Jennifer A. Balfour ’08
  • Katherine Hajdich and Terence G. ’96 Banich
  • Lisa and Bill Banker
  • Debra S. (Spangler) ’82 and Alan H. ’82 Barbanel
  • Daniel B. Barber ’08
  • Cara and Robert G. ’05 Barber
  • Lauren J. and Bradley P. Barefoot
  • Elizabeth F. and Andrew N. Barrett
  • Elena Y. and John J. Barrett
  • Marian Barry
  • Sheryl A. and Justin Bartos
  • Rose A. Baxter ’11
  • Laura E. (Samuels) ’89 and Anthony B. ’90 Beaudoin
  • Hillary A. ’07 and Phillip Beaver
  • Gail T. and Bruce Bebee
  • Jo and Steve Becvar
  • Lance K. Beizer ’75
  • Kristine R. Belisle ’94
  • Carlos Adrian Belloso Buenrostro
  • Josephine A. Bennett ’81
  • Mary P. Benson
  • Sandra Efseaff and Richard W. Benster
  • Michael S. Berg ’81
  • Janice F. Mulligan ’78 ’81 and Harvey C. Berger ’82
  • Mary Berges
  • Daniel Berkus ’05
  • David M. Berman ’93
  • Aparajit Bhowmik ’05
  • Stephanie and Alan B. ’86 Blach
  • Patrick J. Blach
  • Debrah S. and Tom M. Blase
  • Kristin M. Boettger ’87
  • Claire W. ’60 and William J. Bogaard
  • Mary Jane Bonomi
  • Frank A. Bottini ’94
  • Marion A. and John J. ’60 ’73 Bowman
  • Christina and Bruce E. ’86 Bowser
  • Lauren and Timothy Braman
  • Thomas E. Bream ’83
  • Justin C. Brennan ’06
  • Mr. Robert Brewer, Jr.
  • Diana M. (Grimm) Brotherton-Ware
  • Kelsey J. and Josh Brown
  • Leah J. Brown ’12
  • Gabriela (Rodriguez) ’95 and Edward G. ’96 Bryant
  • Sarah N. (Gleason) ’09 ’12 and Daniel Buck
  • Jennifer J. Buechel
  • Nena N. (Navarro) ’73 and Rodrigo C. Buenviaje
  • Mary Jo and Nick Bunick
  • Walter N. Burenin
  • Susan Leigh and Edward A. Burger
  • Karen L. and Peter B. Burke
  • Emily F. Burns ’03
  • Carolyn M. ’83 ’86 and Robert M. ’82 ’85 Caietti
  • Christine Jo and John M. ’94 Callahan
  • Sharon Lynn and Steven A. ’84 Callaway
  • Karen L. (Schechtel) ’86 and Kenneth L. ’86 Camarillo
  • Lisa Marie and Darrin Campbell Sr.
  • Lizet Campos ’01
  • Dianna K. and Paul P. ’70 Cannariato
  • Jo K. and Brian Caple
  • Carlos Carriedo
  • Joy C. ’11 and Andrew Carroll
  • Nancy M. and James O. Cartan
  • Tamara E. and Richard D. Carter
  • Rachelle Agatha and Stephen P. Cascioppo ’86 ’88
  • Mary M. Casey
  • Shannon A. Kelley ’95
  • Barbara and Terrence R. Caster
  • Mary Olive ’63 Chambers Lien and Thomas J. Lien
  • Tiara Danielle N. Chapel ’11
  • Anna Chappell
  • Abby L. (Woelke) ’00 Charfauros
  • Kori Kathryn and Steven L. Ching
  • Pramode Chiruvolu ’13
  • Lawrence Chisesi
  • Patricia L. ’64 and Jon C. Christopherson
  • Shanna Ross and Barry A. Church
  • Judy and Gordon S. Churchill
  • Tonia and Thomas Clark
  • Professor Laurence Claus
  • Timothy Cohelan
  • David Cohen
  • Mary Jo and Perry J. Cole
  • Taylor E. Coleman
  • Susan M. Cook ’75
  • Julie K. (Gardner) ’89 and Michael E. Cord
  • Amanda J. and Ignacio Corona
  • Thomas J. Corzine
  • Maura W. and Joseph P. Cotter
  • Kathleen M. and Benjamin J. ’12 Coughlan
  • Alison E. ’01 Cox and Tony Verissimo
  • Lisa D. and William J. ’86 Creagan III
  • Rhonda L. ’93 Nourse and Patrick M. ’92 Crema
  • Mary A. (Medlicott) ’79 and John Crissman
  • Matthew B. Cunningham ’88
  • Michael A. Cunningham ’73
  • Irene and Andrew R. ’88 Curran
  • Kathryn and Mark Curran
  • Margaret and Derrick J. Czarnecki
  • Joyce A. and Honorable Peter T. D’Angelo
  • Elaine W. and Paul V. Daly
  • Carriel E. and David A. ’79 Danz
  • Justine H. Darling
  • Patricia M. Dauer ’84
  • Colin B. Davis ’10
  • Sandra Kruse and Roger A. De Young
  • Janine A. and Joseph Debellis
  • Matthew DeCarolis ’05
  • AnneMarie and Robert A. DeJong
  • Gina M. Delapa ’03
  • Susan B. and Henry DeLozier
  • Nancy E. and Christopher M. ’89 DeNardi
  • Kathleen M. Dennish ’88
  • Catherine and David A. ’84 Depolo
  • Edward F. DeRoche
  • Caryn E. and Brian M. ’92 Despie
  • Linda and Sylvester Dews
  • Steven Dillaway ’71
  • Thaison D. Do ’02
  • Maureen and Michael R. Donahoe
  • Lauren and Timothy J. ’92 Donovan
  • Janice and Michael G. Doroba
  • Harold W. Dorr ’91
  • Jebediah B. Dougherty ’97
  • Barbara A. Driscoll
  • Lendy ’87 Duda Vail and Tom D. Vail
  • Katrina and James S. Dunn Jr.
  • Brenda and Colby W. ’98 Durnin
  • Lisa M. Duvall ’02
  • Patricia A. and Robert A. Dyar
  • Thor J. Eakes
  • Joan M. and James R. ’77 Edwards
  • Richard P. Edwards and Ellen E. Hunter
  • Anna J. and Merlin L. ’79 Eelkema
  • Ronda Elsayed ’02
  • Laura M. (Mleczko) ’92 and Stephen P. ’92 ’96 Embry
  • Carolee A. and Craig S. ’76 Engstrand
  • Lisa B. and William R. ’79 Enquist Jr.
  • Emma and Jon C. ’04 Epes
  • Cynthia A. and Kenneth Erdman
  • Eduardo J. Escalante ’94
  • Honoroable Ana L. ’79 ’82 Espana and Jeffrey Michael Reilly
  • Steven J. Ettlin ’06
  • David D. Euhus ’90
  • Cecilia A. and William G. Eversman
  • Todd E. Ewing ’92
  • Mary J. Fagan
  • Mary Ann Falcosky
  • Corky Federico
  • Shirley and Joel D. Feinblatt
  • Christine H. and William T. ’77 ’84 Ferioli
  • Lisa M. Fernandes
  • Penny C. and Michael A. ’72 Ferrara Jr.
  • Debra L. and Dean W. Fichtner
  • Jeannette Filippone ’03 and Thor Stibor
  • Shaney Fink ’04 and Thomas Vorkoper
  • Mary E. Fipp ’64 and R. Barry Francke
  • Thomas G. Fisher
  • Ingrid and Helge Fiskerstrand
  • Jacqueline J. ’89 ’96 and Barry C. Fitzpatrick
  • Janet and James L. Fitzpatrick
  • Alyssa M. Flores
  • Tanya A. and Mark E. Forbes
  • Katie and Brian D. ’62 Ford
  • Dawn M. Formo ’90
  • Julie and David H. ’83 Forstadt
  • Monica and Dennis P. ’85 Fox
  • Nicholas J. Fox ’11
  • Richard and Kay Fraim
  • Matthew M. Frank ’93
  • Ronald F. Frazier ’82
  • Mary Kay ’69 and William L. Friend
  • Xiomara I. and Alexis Galindo
  • Kelly and J. Patrick ’81 Galvin Jr.
  • Noel M. and Joseph H. Garagiola Jr.
  • Stephen R. Garcia ’04
  • Stacie M. ’09 Freasier and Derek N. ’08 Gates
  • William P. Geddes
  • Aloma R. (Shriber) ’79 and John Gender
  • Jane Georges
  • Donna M. and John A. Ghiorso
  • Mary A. (Driscoll) ’82 ’89 and Brian M. Giblin
  • Victoria T. and Richard J. ’69 ’73 Giese
  • Kaitlyn M. Gillingham ’09
  • Norma M. (Cazares) ’64 and Douglas A. Gimber
  • Francine S. and Phillip L. ’76 Ginsburg
  • Jennifer A. Glaser ’04
  • Bryan M. Glover ’08
  • Donald Godwin
  • Claudia and Richard A. ’80 ’87 Goldberg
  • Denise Clare and Joel C. ’70 Golden
  • Jaime A. Gomez
  • Patricia and James ’69 Goodwin
  • Elizabeth F. (Noyes) ’84 and David L. ’63 Gorsich
  • Gabriela S. and John W. Grabowski
  • John A. Graham ’76
  • Johnna F. Grant ’85
  • Jill and Stephen Gray
  • Dan Greenbaum
  • Carolyn C. Griesemer
  • Barbara and John Gruener
  • Christopher Gualtieri ’83
  • Lee A. Otto and James O. Gump
  • Nancy Ellen and Denis J. Gunther
  • Peter T. Gunther ’03
  • Susan Moriarty Hack ’89
  • Kristen M. ’08 Santerre Haden and Andrew R. ’08 Haden
  • Jeffrey L. Hall
  • Jesse W. Hall ’95
  • Marte L. Hall
  • Aaron R. Hand ’06
  • Susan and Craig S. Handly
  • Barbara C. ’93 Hanley and Christopher D. Glaser
  • Allison R. ’08 and Kevin D. ’08 Hansen
  • Elizabeth L. Harman
  • Kristin T. (Techentin) ’91 and Berkeley Harrison
  • Stephanie and Ryan K. ’02 Hart
  • Alicia A. (Leite) ’06 and Drew Hartley
  • Christine M. Haskell ’08
  • Kristen (Kayes) and Todd Hayes
  • Dr. Brigitte Heimers
  • William S. Helm ’80
  • Sandra L. and James C. Hemmersmeier
  • Toni L. and Michael C. Henderlite
  • Professor Jane L. Henning
  • Nanette Herbuveaux
  • Freya B. and Kevin M. ’93 Herde
  • Sandra V. and Jeffrey M. Herman
  • Elisabeth R. ’03 and Ryan T. Heslop
  • Diane R. Hickman ’11
  • Kapri K. (Bustamante) ’91 and Michael J. ’92 Hintze
  • Laurie and James L. ’79 Hitzelberger
  • Guy S. Hobbs
  • Lois and John Hodik
  • Karen A. and Gregory J. Hoggatt
  • Christina H. ’91 and Steve Holliday
  • Thomas R. Holm ’95
  • Donna Holston
  • Aubrey Hone ’08
  • Edward P. Hopkins
  • Lynn N. and Louis V. Hose
  • Lois Howland
  • Shawn and Chu S. Huang
  • Michael L. Hubbard
  • Jean (McMillan) ’65 and J. Michael ’64 ’67 Hughes
  • Joanne and Philip Hwang
  • Linda M. Ilijevski
  • Karen and Robert F. Indergand
  • Julie and Barry C. Irvine
  • Craig Irving
  • Kelly R. and Patrick A. Irwin
  • Charles E. Isaac ’92
  • Annika M. Jackson
  • Katie A. Jacobsen ’01
  • S. Alva ’86 and Vance R. ’86 Jahnes-Smith
  • Carlos Jaime
  • Lourdes Januszewicz ’08
  • Liz (Shear) and David Jewell
  • Mee-Sun and Peter E. Joe
  • Brian Johnson
  • Cel Johnson
  • Erik T. Johnson ’11
  • Lillian E. Jolly
  • Lynda V. Jones-Tealer ’92
  • John Kahle
  • Gina M. ’88 and Charles Kakos
  • Taylor H. Kam
  • Cathleen A. (Ryan) ’85 and Joseph C. Karcher
  • Ruth A. and Scott I. Kauls
  • Ruth K. and Thomas T. ’86 Kawakami
  • Linda Kaye
  • Timothy J. Kelley ’98
  • Keith Kelly ’00
  • Pam and Professor Michael B. Kelly
  • Philip D. Kerig
  • Dee and Ian L. ’82 Kessler
  • Steve Kettler
  • Don L. Kidder
  • Julie Ann and Ernest M. Kim
  • Clayton T. Kline ’97
  • Lisa and Richard M. Kline
  • Linda (Mellick) ’89 and Steve Klosterman
  • Jeffrey Knoll ’00
  • Jennifer and Paul W. ’05 Komadina
  • Angela and Mark A. ’81 Krasner
  • Diana L. and Jeffrey A. Kriese
  • Dominica and Paul A. Kristedja
  • Katherine S. ’91 and Steven H. Kruis
  • Cynthia Krutsch ’64
  • Diane M. and Perry P. La Bruno
  • Maynil (Ramos) ’94 and John A. ’94 Lambert
  • Marc Lampe
  • Francis D. Lang ’11
  • Carol A. and Dennis L. ’85 Languell
  • Debra L. and John L. LaRoy
  • Monica A. (DeCecco) ’89 and David J. ’87 Lawrence
  • Debbie Ross and Scott H. Lawrence
  • Grace G. ’06 and James K. Lee
  • Julie K. Lemery ’92
  • Brad Lenahan
  • Romayne Levee
  • Tracy Anne and David C. ’91 Leventhal
  • Jessica M. ’07 and Nicholas J. ’06 Lewis
  • Sandra J. ’88 Ley and Manuele Da Campo
  • S. Deborah Lim ’82
  • Christy B. and Bradley W. Lineback
  • Abby Liu
  • Danielle P. and Gregory P. ’93 Livengood
  • Rose Marie (Szalkiewicz) Lochmann ’86 ’91
  • Carmen T. (Beltran) ’84 ’88 and Craig London
  • Gary H. London
  • Elizabeth Jaramillo and Antonio C. Lopez ’03
  • Sergio C. Lopez
  • Tom and June Lowery Family
  • Julie and Michael T. Lucas
  • Gus Magee ’70 ’72
  • Jolyn A. Maheras ’06
  • Susan K. and Michael J. Mallin
  • Michael J. Mancuso ’03
  • Joseph A. Markus
  • Patricia Marquez
  • Gretchen M. Van Steenwyk and Jon K. Marsh
  • Agatha M. (Pontes) ’85 and Robert Martindale
  • Anna M. Martinez ’82 ’92
  • Robert A. Mashas
  • Cecilia P. and Milton A. Mather
  • Patricia A. and Jerry A. Matthews
  • Lois F. and William J. ’73 Maxam
  • Robert E. May ’70
  • Brian J. Maynard
  • DaVette ’97 and Seamus O. McFadden
  • Lann G. (Gottesman) McIntyre ’82
  • Mary Beth and Monty A. McIntyre ’80
  • Kathleen J. McKee ’91
  • C’Ann and Mark McMillin
  • Andrea McMullen ’14
  • Joseph McNamara
  • Michael A. McNeece
  • Hugh M. McNeely ’75
  • Boon-Keng Woo and James A. McNett
  • Mary Lou and Donald T. ’73 Meagher
  • Annette Mehren Buck
  • Kevin C. Meissner ’06
  • Martha and Reynaldo Mejia
  • Kathryn and John F. ’84 Melican
  • Susan A. Mercure ’85
  • John J. Meske
  • Sally A. and Daniel J. Metrie
  • Colleen R. ’98 and Hamid Mezouari
  • Susan R. ’95 and Paul E. Michael
  • Julia K. (Redmond) ’80 and Richard L. ’80 Michelmore
  • John L. Michels ’95
  • Madylin Miller
  • Elena and Norm Miller
  • Nicole Miller-Coleman ’12
  • Nancy E. and Angelo Minicozzi
  • John K. Mirau ’76
  • Brian F. Mooney ’09
  • Pat Moore
  • Susan Alane and Daniel Moothart
  • Elizabeth A. (Maiwurm) ’88 and John L. ’84 Morrell
  • William Morrison
  • Cynthia A. Muklevicz ’93
  • Matt Mulvey
  • Amy L. and Daniel G. ’84 Murnan
  • Professor Heather S. and Ryan A. ’98 Murr
  • Lilia and John M. Myerly
  • Deborah L. (Acomb) ’95 and Ryan L. Nations
  • Penelope A. Navarro ’77
  • Sara G. Newhall ’92
  • Kandace K. ’83 and Clifford Neyenesch
  • Ha and Anvy T. ’04 ’11 Nguyen
  • Doris A. and Randal J. ’74 Nigg
  • Michelle K. Nishikubo ’08
  • Karen Noble
  • Kyle R. Nordrehaug ’99
  • Christina and Mark Norita
  • Mark W. Norman ’90
  • Bruce M. O’Brien ’86
  • Irina S. and Thomas A. O’Hara
  • Ivy R. and Michael O’Neill
  • Julie A. (McDonnell) ’90 and Peter J. ’88 Oliver
  • Michele M. and Keith A. ’91 Olson
  • Diane Ososke
  • Nadia Aladray Pandes ’93 and Vincent G. ’92 Pandes
  • Laura Paquian
  • Pratiksh Parikh
  • Susan C. Parker ’83
  • Kim ’05 and Ralph F. Parks
  • Dinah A. Parlan
  • Gloria Marie and Raymond A. ’75 Parra
  • Lori Partrick ’79
  • Eric H. Partridge ’98
  • Jennifer L. and Daniel T. Pascucci
  • Susan R. Peerson
  • Terry K. Penn
  • Amanda C. Pennell ’16
  • Beth A. and Jeff A. Penney
  • Arlene S. and Sean P. Penticoff
  • Josie V. and Gilbert S. Perez
  • Mary H. and Peter T. Petrich
  • Lyn H. and George A. ’79 ’89 Pflaum III
  • Robin T. ’83 Phelan-Tuggle and Clifford Randall Tuggle
  • Staci Plikaytis ’14
  • Alexander S. Plumb ’10
  • Elizabeth A. and Paul Pluschkell
  • Catherine F. and John S. Pokalsky
  • Elizabeth A. Polster
  • Lois and Bradley J. Preber
  • Prudence A. and L. Forrest ’64 Price
  • Deborah and Timothy D. ’84 Principe
  • Brittany (Mizell) ’11 and Mark Pydynowski
  • M. Susan Quinn ’77
  • Joyce Raisian
  • Kimberly S. (Johnson) ’96 and Michael Ramirez
  • Wendy Santino and Craig A. ’81 Ramseyer
  • Emily Rankin
  • Debra J. and Thomas E. Ray
  • Carolyn S. and Ted P. Raybould
  • Lucy E. and George E. Reed
  • Denise L. Justin and William E. Reed
  • Deborah Brooke and Jeffrey Reeder
  • Clarissa A. and John A. Reid
  • Stephanie Reighley and Dr. Gary Miller
  • Melinda A. and Harold P. Reiland Jr.
  • Andrew C. Reilly
  • Emerson V. Reis ’09
  • Tayler A. Reviere Verninas
  • Erin L. and Mark J. Riedy
  • Michael M. Rish ’84
  • Eva L. Frazer and Steven C. Roberts
  • Beth S. and James T. Robinson IV
  • Jordan A. Rodriguez
  • Karen and Richard P. Roethke
  • Lana I. and George C. ’77 Rohrbach
  • Emma Rojas-Liseski and Michael F. Liseski
  • Jorja L. and Jesse A. Rose
  • Daniel M. Ross ’05
  • Jamie L. Ross ’97
  • Jody Kent and John A. ’88 Rothstein
  • Elizabeth F. (Fiorino) ’63 and Paul G. Ruff III
  • Noel T. Rufo Jr. ’99
  • Ana M. and Refugio Ruiz
  • Julie F. and Travis L. Rushing Jr.
  • Debi and J. Christopher Russell
  • Beverly Ann and Robert G. ’75 Russell Jr.
  • Jody A. Russo
  • Jennifer and Brent Sabbatini
  • Phillip C. Samouris ’92
  • Adriana Obregon de and David I. ’98 Sanchez
  • Shane P. Sanders ’04
  • Marc L. Sands ’87
  • M. Leslie (Garmon) ’84 and Ronald A. Sarasin
  • Teresa A. (Hanten) ’71 ’79 and Jon Sattler
  • Elizabeth A. ’87 Savage and Richard J. Vorst
  • Jean M. Savard
  • Sarah Schaffer ’02 ’11
  • Patrik Schmidle ’95
  • Lars T. Schmidt ’02
  • Shaun Schmidt
  • Stephen G. Schneider
  • Jean and Stephen E. Schott
  • Tyler C. Schultz ’06
  • Richard D. Schumm
  • Jacob D. Schwartz ’02
  • Judith H. Scott
  • Peter J. Searle
  • Leslie A. (Young) ’88 and Frank J. ’88 ’90 Sennes
  • Laurie and Marvin T. ’02 Serhan
  • Michele L. and Andrew B. ’95 Serwin
  • Nicole M. Sevilla-Zeigen
  • Margaret A. and Munir A. Sewani
  • Lynn and John L. ’68 Shane
  • Joy and James A. Shaw
  • Sandra A. and Lawrence W. ’62 Shea
  • Sandy Lauren and Ray W. ’69 Sherman Jr.
  • Mechele S. and Alan J. Sherrington Sr.
  • Franklin I. Shiraki ’05 ’06
  • Tamara K. and Mike W. Shotts
  • Paul Signorelli
  • Julie A. and Albert A. Sileo
  • Glynette G. and Melvin J. Simoes
  • Jan E. and Michael P. Siri
  • Solangel and Wayne T. ’99 Slappy
  • Cayley A. Smalling ’14
  • Janna L. and James C. ’86 Smith Jr.
  • Jill M. and William C. Sommer
  • Nicole M. and Brian A. Sorrentino
  • Vicki J. Sortino ’84
  • Leslie and David J. Sosnowski
  • Kelly A. Colosimo ’03
  • Deanna J. Soward
  • Margaret and Caspar ’88 Spescha
  • Phillip E. Starshak ’01
  • Rondi J. ’94 ’06 Stein and Roger Barrantes
  • Lupe A. and Barry J. Stenger
  • Jan and Richard G. ’75 Stephenson
  • Denise E. Stich ’00
  • Joanne and Thomas O. Stodgel Jr.
  • Maria E. and Patrick J. Stoll
  • Diane Stone
  • Debra Balliet and Joel R. Stone
  • Anchal Sud ’13
  • Judy A. and James A. Suss
  • Deborah A. and Keith H. ’93 Sutton
  • Pat S. and John R. ’83 Sweeten
  • Jack Talmadge
  • Mary J. (Francis) ’86 and H. Treak ’86 Tasker
  • Bourke and Herbert B. Tasker
  • Joyce C. and Gregory S. ’87 Tavill
  • Jared Teach
  • Poonam S. and Sunil H. Thadani
  • Julieta and Warren L. ’79 Thefeld
  • Mary E. Theisen ’87
  • Teresa Lynn and John D. ’85 Thomas
  • Mark A. Thompson ’08
  • Ryan Thompson
  • Scott L. Thompson
  • Tanna Thomason and Richard Crooks
  • Sheila A. and John T. ’80 Thornton
  • Stephen M. Tillery
  • Teresa K. David and Michael H. Tinger
  • Debbie E. ’83 Tipton-Winters and David Douglas Winters
  • Sarah L. and Andrew J. Tochterman
  • Marilyn S. and Robert M. Tollack
  • Nancy and Warren Torns
  • Sean M. Torsney ’85
  • Alair Townsend
  • Necla Tschirgi
  • Eileen Huang and Charles Tu
  • Andreas W. Ueland ’89
  • Rosanne ’05 and Brian G. ’05 Valenzuela
  • Todd Van Boxtel ’89
  • Sharon C. and John L. ’86 Vanderslice
  • Rose Joneson and David P. ’78 Vargas
  • Kathryn M. and Michael S. Venezia
  • Theresa M. and Davide Vieira
  • Charles A. Villano III ’98
  • Brenda C. ’03 and Edward Villegas
  • Lt. Col. Sandra Hagedorn and Tim Vining
  • Laurel E. (Sample) ’95 and Derek J. Visocky
  • Anna McDermott and Joseph P. Vitak
  • Zarmina Dastagir and Steven Vogt
  • Gina M. and Tim D. Wackerbarth
  • Christopher Walker ’02
  • Helene and Kenneth H. Walker
  • Megan E. (Shaw) ’92 and John R. Wallace
  • Lorzel E. and Jerald K. Waltner
  • Robert E. Watson II
  • Michelle Rae and Duayne Weinger
  • Suzanne and Steven A. Weintraub
  • Blanche and Steven W. ’86 Weisz
  • Sherrill L. (McCormick) ’92 and Christopher H. ’93 Weller
  • Charles F. Wenker ’79
  • Christopher Wessells
  • Lise P. Westlake ’91
  • Stephanie Wetmore
  • Barbara Whelan
  • Mary C. Whelan ’86
  • Sally A. and Hogan B. White
  • Ray L. Whitehead
  • Terri L. and Russell A. ’83 Whitmarsh
  • Peter G. Wieghaus ’03
  • Professor Mary Jo and Donald Wiggins
  • Timothy J. Wilbur ’60
  • Marjorie and Gerard A. ’73 Williams
  • Nancy L. and Lee M. Williams
  • Sonia O. Williams ’01
  • Jennifer and Travis R. ’05 Williams
  • Carrie R. ’77 and Wayne H. Wilson
  • Kathryn S. Rudlin and Donald D. Woolley
  • Linda G. Workman ’86
  • Laurel and Jeffrey S. ’80 Wruble
  • Stephen K. Wylder ’06
  • Diane C. (Winkeljohann) ’83 ’86 and Dirk S. ’77 Yandell
  • Patricia R. and Thomas J. Yandow
  • Kevin Yoder
  • N. P. Ytterdal
  • Brittnee Zacherson
  • Joyce D. and Ernest E. Zampese
  • Kelly E. (Holmes) ’12 and Daniel Zastrow
  • Elizabeth A. and Kenneth W. ’77 Zebal
  • Candy and Donald S. ’83 Zech
  • Eleanor B. (Blakely) ’69 and George Zizka

back to top