Annual Individual Gifts

$50,000 and above

  • Linda L.* and Frank D. Alessio
  • Laura and Ali Reza ’87 Arabnia
  • Jacqueline C. ’84 and Robert Akerblom
  • Houssam T. Aboukhater ’93
  • Kristen and Henry J. ’63 Acquarelli
  • Timothy Abbott
  • Deirdre Long and Pierrick Absolonne
  • Lisa and Michael D. Auerbach
  • Renea and Galen Aswegan
  • Shelley H. and Derek K. ’96 Aberle
  • Jennifer L. (Hart) ’88 and Jimmy ’85 Anklesaria
  • James P. Accurso ’83 ’87
  • Tommi and Robert F. ’63 Adelizzi
  • Dianne L. Aker
  • Nancy A. and Scott L. Adamson
  • Judith R. and Roger S. Benson
  • Sherrill* and Bob Baker
  • William B. Ahern ’85
  • Alfred F. Antonicelli
  • Susan and Nelson Algaze
  • Kimberly E. (Amory) ’87 and Marco D. ’84 Alessio
  • Melissa L. Albrand
  • Carolyn and Matthew T. ’87 Adler
  • Steven L. Black
  • Patricia and Dr. Manuel* Barba
  • Michael Akavan
  • Sara C. and John Aquino
  • Gino P. Angelici ’08
  • Michelle C. ’94 and Juan J. ’94 ’95 Alfonso
  • Denise Dimon and Andrew T. Allen
  • Richard E. Aeling
  • Amanda L. and Mark S. Bosco
  • Marjorie and Kenneth H. Blanchard
  • Elaine and Professor Larry Alexander
  • Jeanie* and Henri P. Ardantz
  • G. Edward Arledge ’73
  • Sheree and Richard M. ’72 ’75 Aronson
  • Lupita Paez and Julio C. ’95 Andrade
  • Michelle L. ’07 and Sean P. ’06 Ahearne
  • Roberta and Malin Burnham
  • Muriel H. Campbell
  • Scott E. Ashline
  • Jane A. (Rollo) ’91 and Jon Balousek
  • Lynn D. and Geoffrey H. ’76 Ashworth
  • Shereen M. and Sam K. ’89 Attisha
  • Elsa A. (de Toledo) Arnaiz ’64 ’80
  • Dana L. Alden
  • Kim C. and Andrew D. Busch
  • Victoria V. and Albert P. Carey
  • Liz and Richard M. ’75 Bartell
  • Victoria (McIntyre) ’94 and Moises S. Baron
  • Samuel C. Assael ’02
  • Lenore Lang and Professor Carl A. Auerbach
  • Mary O’Neill and Peter R. ’75 Ayer
  • Barbara K. (Parsley) ’95 and Kirk Allen
  • John ’83 and Nancy Jo Cappetta
  • Michelle G. and Braulio M. ’89 Castillo
  • Cindy Basso ’89
  • Deborah W. and Robert S. ’75 Barry Jr.
  • Colleen M. Baker-Bade and Roy J. Bade
  • Shelley J. Bade
  • Marlene A. and Scott D. Baines
  • Patti J. and John R. ’75 Allender
  • Anthony R. Carr
  • Lynne and Robert G. Copeland
  • Shelley A. and Richard A. ’83 Bayer
  • Bill and Jeanne Barulich
  • Janice M. and Patrick D. ’63 Bailey
  • Maria D. Felix and Carlos Balderrama
  • Jean Ann and Nicholas ’63 Banche
  • Terry McEntee-Allred and Keith D. Allred ’82
  • Anne and Captain Otis R.* Cole, Jr.
  • Jane L. ’08 and Christopher A. Crane
  • R. Donna M. (Dawkins) and Allen B. Baytop
  • Lynn P. and William A. Bastien
  • Lisa Baldocchi
  • Amy D. and Adam J. ’88 ’91 Bass
  • Lupita L. (Cortes) ’82 and John ’81 Baumgardner
  • Martha Gaytan Karnazes and Anthony J. ’00 Anastasopoulos
  • Cornelius Family Trust
  • Janet and Dennis S. Cruzan
  • Alexandra Rabsey and Fred E. Berkowitz
  • Sandy Minc and William G. ’75 Baumgaertner
  • Chad Barczuk
  • Charles V. Bass
  • Marilou and John P. ’64 Baumgarten
  • Mary Catherine and Allain C. Andry IV
  • Diane and Rodney F. Dammeyer
  • Trina R. and Robert R. ’94 Dean
  • Catherine and Robert D. Beyer
  • Alexander P. Beaton
  • Linda M. (Reel) ’88 and R. Sean ’88 Baron
  • Rhonda and Mark T. Beathard
  • Franziska and Jaime P. ’87 Bea
  • Shannon K. Anglea ’05
  • Theresa and Richard K. Davis
  • Vanessa A. and Daniel C. ’82 ’86 Herbert
  • Vanessa and Thomas C. ’91 Breitling
  • Olivia R. Berkowitz
  • Josephine A. Bennett ’81
  • Jo and Steve Becvar
  • Trisha A. and Timothy J. Beaudin
  • Jeanette M. (Leavenworth) ’63 and Charles E. Antoniak
  • Christine M. and Kristopher A. Dickinson
  • Barbara Hill
  • Robert ’86 and Marla ’87 Bruning
  • Bernard T. Bickerstaff Jr.
  • Mary Ellen and Thomas M. Benninger
  • Steve Bee
  • Christy and Ronald I. ’78 Beck
  • Richard L. Arias ’00
  • Carol and Martin C. Dickinson
  • Victoria A. ’01 and Steve Humphrey
  • Kimberly T. Nelson and Kevin F. Cadden
  • Davis J. Blaine ’05
  • Nancee R. and Richard A. Berger
  • Bettina M. and Henry A. Bellini
  • Mark T. Bennett
  • Martha and Bruce Armbruster
  • Gail R. and Anton Dimitroff
  • Kim C. and Mark J. Itri
  • Robert M. Cahan
  • Robert W. Blanchard ’80
  • Styliani K. and Walter L. Binder
  • Louise and Clayton I. Bennett
  • John A. ’81 Berol
  • Terri H. and Roger W. Ashton
  • Lynne G. and Stephen P. ’84 Doyle
  • Roger A. ’74 Joseph
  • Gina Champion-Cain ’94 and Steve Cain
  • Nancy (Gaffrey) ’92 and Bob Brennan
  • James H. Bowersox
  • Matthew J. Blangiardi ’00
  • Keri and Robert L. Beyer
  • Valerie A. Attisha ’94 and Jason Harmon
  • Susan Flieder and Paul Eichen
  • Candance and Vincent J. ’84 Kasperick
  • Julia K. and Robert T. Case
  • Judy and Michael W. Bruner
  • Mark V. Bowles
  • April and Lowell Blankfort
  • Tamara J. and Timothy J. Beyer
  • Diane P. and Robert G. Bacic
  • Susan M. (Trausch) ’79 and Kevin R. ’76 ’79 Green
  • Richel and Tawfiq N. Khoury
  • Lisa S. and David S. ’74 Casey Jr.
  • Robert ’86 and Marla ’87 Bruning
  • Marguerite and John D. Boyce
  • Gayle Blatt
  • Kristin A. (Curry) ’91 and Michael W. ’92 Biddle
  • Allyson K. and Gamble M. Baffert
  • Lynne and Robert Hayes
  • Robert A. Leone
  • Yoko Newburg and Jeffery Catanzaro
  • Barbara R. and John D. Cambon
  • Susan and William L. Brandt
  • Debbie McGraw-Block and Vernon R. ’77 Block
  • Susan M. Bonnell ’01 ’02 ’08
  • Steven Bagby
  • Linden Root Dickinson Foundation/John R. Henkel ’77
  • Michelle M. Ciccarelli and William S. Lerach
  • Sandra Ciallella ’87 and Kenneth Shurko
  • Constance Carroll
  • Honorable Louisa S. Porter ’77 and David W. Brennan ’03
  • Lara R. Bollinger ’02
  • Natalie C. Breen
  • Francine L. and William M. ’73 Baker
  • Margarita Palau Hernandez ’82 and Roland Hernandez
  • William D. Lynch
  • Kathryn (Reina) ’98 and John W. ’94 Clift
  • Diane M. and Patrick ’89 Casinelli
  • Elizabeth C. and Walter H. Brewer
  • Gail and Craig Boros
  • Brian P. Brinig ’79
  • Gina Baldocchi
  • Robert and Karen Hoehn
  • Betsy C. Manchester
  • Laurie W. and Joseph Colmery
  • Richard J. Charlton
  • Eva K. and Hollister P. Brewster
  • Lisa M. ’86 and Gerald W. Bosstick
  • Gabriela ’95 and Edward G. ’96 Bryant
  • Megan K. (Lamers) ’89 and Andrew Bark
  • Dawn and John J. Hummel
  • Brian R. Matusz
  • Alberto Coppel Luken
  • Darlene and Joseph P. Clark
  • Susan and Alan K. ’76 Brubaker
  • William L. Bourque ’61
  • Joan A. (Pesely) ’71 and Jimmie Buchanan
  • Linda L. ’93 and Craig B. ’81 ’87 Barkacs
  • Kazuo Inamori
  • Jim and Kelly Mazzo
  • Paula A. Cordeiro and David O’Brien
  • Jennifer E. and Michael D. Clayton
  • Marc Brutten
  • Vicky R. ’90 and Alfred G. ’02 Bowden
  • Nancy M. and Robert A. Butts
  • Anna Marie Barnard
  • Joan and Irwin Jacobs
  • Thomas P. McCabe ’91
  • John Corrente
  • Kathryn (Reina) ’98 and John W. ’94 Clift
  • Cathe Burnham ’13
  • Brendan M. Bracken ’04
  • Kimberly A. ’90 and Eric M. Byrens
  • Mary Frances and Clifford L. Barr
  • Hannah K. (Davis) ’09 and Zach Johnson
  • Annie Navarra
  • Valerie L. and R. Jeffrey ’92 Crane
  • Therese Collins-Georgiou and Byron Georgiou
  • Robert K. Butterfield Jr. ’77
  • Kathleen and William R. Bradford
  • Teresa O’Rourke and Dr. David Cantrell
  • Rona R. and John S. ’05 Barsano
  • Mr. and Mrs. Stath J. Karras
  • Rhonda and James C. ’84 Peters
  • Dorothy and Barrie* Cropper
  • Cathleen Cox
  • Mr. Jim Cahill-The San Diego Foundation Weingart-Price Fund
  • Patricia Ann and Dr. Donald M. Brandon
  • Kristie K. and Thomas W. Carlson
  • Christine J. and Robert H. Bartholomew
  • Katie and James R. ’86 Kelly
  • Barbara J. and Paul A. Peterson
  • Anne and Michael P. ’98 Damaso
  • Jenny and Sid* Craig
  • Elizabeth B. and Daniel S. Caldwell
  • Susan Strauss and George F. Breen III
  • Cynthia and Harry Carneal
  • Maureen A. and Francis P. Barton
  • The Krause Family
  • Garry O. Ridge ’01
  • Shara and Scott Di Valerio
  • Laura G. and Peter A. Crone
  • Cindy V. Callaway
  • Lauren and James W. ’96 Brennan
  • Deborah and Royal W. Carson III
  • Mary Beth Basile ’99
  • Gretchen E. and John P. Krylow
  • Susan and Byron C. ’85 Roth
  • Donna and Jeffrey V. Dornes
  • Cheryl Maria and Steven D. Crowe
  • Louis C. Canchola ’82
  • Sally Anne and Donald M. Brooks
  • Rachelle Agatha and Stephen P. ’86 ’88 Cascioppo
  • Mariah and Jeff Baughn
  • Ruthanne and Timothy ’73 Luberski
  • Kathleen A. (Burns) ’83 ’85 and Alexander M. ’81 ’86 Schack
  • Jennifer and Hayes Drumwright
  • Christina Enroth and David W. Cugell
  • Cyd V. and Peter Cardasis
  • Jennifer D. ’97 and Jeffrey A. Brown
  • Sarah J. (Leonard) ’65 and Louis Castruccio
  • David W. Beathard
  • Susan Gilligan and Robert C. Lucy
  • Congresswoman Lynn Schenk ’70
  • Jeanine M. ’82 Deighan-Fagan and John A. ’82 Fagan
  • Karen and David H. Davis
  • Elizabeth H. and John C. Carson
  • Jennifer L. (Payton) ’86 and Rick Brown Jr.
  • Mary Olive ’63 Chambers Lien and Thomas J. Lien
  • Hillary A. ’07 and Phillip Beaver
  • Mary E. Lyons
  • Mary and Alan Schulman
  • Jane Trevor Fetter and Thompson ’67 Fetter
  • Claudia and Kevin DeNuccio
  • Deborah and Raymond ’85 Chao
  • Emily F. Burns ’03
  • Patricia A. ’92 and William Chin
  • Elaine and Vinny Bellock
  • Liam E. ’76 and Lori McGee
  • Kathy A. and William H. ’83 Scripps
  • Mr. and Mrs. Kim Fletcher
  • Jonathan E. Doering
  • Pearl L. and Jesse P. Charfauros
  • Theresa Byrd
  • Judy and Gordon S. Churchill
  • Anthony M. Beltran ’03
  • Jack McGrory ’81
  • The David H. Shaffer Family
  • Andy Florance
  • Jennifer and Dan S. Drake
  • Marialice A. and John F. Chipman
  • Heather L. Callahan ’02
  • Sal Cimbolo
  • Erin J. Bydalek and W. Patrick Bengtsson ’85
  • Michele L. ’84 and Kenneth E. Moore
  • A.G. Spanos
  • John I. Forry
  • Donald A. Dripps
  • Yoon Chung and Anthony C. Choi
  • Louis Capella
  • Kim A. (Rosenberry) and Michael Clancy
  • Sherrie L. ’78 and Jonathan L. Benumof
  • Janice Jagelski and Patrick J. ’83 Morrin
  • Nadine Terheggen
  • Lori and Bruce L. Gandelman
  • Linda B. Dubroof ’80 and Tom McGinni
  • Shanna Ross and Barry A. Church
  • Theresa C. and William D. Carlomagno
  • Colette M. Clark ’89
  • Michael S. Berg ’81
  • Mary F. (Fiorino) ’61 and Michel J. Orradre
  • Peter Zahn
  • Luisa M. Garth
  • Martha and Charles G. ’86 Duncan
  • Eve M. Coddon ’86
  • Donna and Stephen E. ’76 Carlson
  • Rosemary A. (Matey) Coates ’89
  • Karen J. ’97 and John A. Berger
  • Frank A. Potenziani
  • The Gianulis Family
  • Linda M. and H. Kent Falk
  • Thomas W. Cole
  • Jackie and Chris ’86 Carr
  • Mary Jo and Perry J. Cole
  • Brook A. Berryhill
  • Julie M. and James D. ’85 Power IV
  • Ian Gill
  • Marian N. and Professor M. Carr Ferguson
  • Barbara A. and Wayne A. Coleman
  • Mr. Denis E. Carrade
  • Lillian H. and Frank C. ’84 Collins III
  • Jimi A. and Steven L. Billigmeier
  • Gwendolyn L. and Thomas A. Price
  • Janet Gillen
  • Michael J. Ferraro ’11
  • Steven J. Cologne ’84
  • Blair E. Carty ’87
  • Branda J. ’97 and Ryan G. ’95 Cook
  • Darcy and Robert W. Bingham
  • Kay J. Ravenel*
  • Hannah and Mark Gleiberman
  • Julie Robinson and Dean Stephen C. Ferruolo
  • Rose and Joseph A. Colombo
  • Alberta S. (Seabold) Casey
  • Lucinda L. (Eddy) Cooke ’85
  • David A. Bischoff
  • Jeannette B. and George P.* Rigsby
  • Susan ’86 and Jerry G. ’84 Gonick
  • Lorenzo J. Fertitta and Teresa Jo Fertitta Family Trust
  • Colleen F. Conway ’63
  • Susan J. and Michael Cavender
  • Gretchen M. (Wida) ’93 and Peter R. Corbell
  • Cathy and Randall A. Bishop
  • Stephen J. Rosetta
  • Teresa M. ’87 Goodwin Grotewold and Jeffrey S. ’87 Grotewold
  • Lynn J. and Hunter V. Finnell
  • Mary Lou and McKenzie D. Cook
  • Sandra Chew ’68 and Paul G. Phillips
  • Patricia ’63 (McElhaney) Coseo & John ’62 Coseo
  • Dana and J. Brandon Black
  • Irene Sabelberg Palmer*
  • Timothy P. Haidinger
  • Helen M. (Kasperick) ’81 and John J. ’80 Finneran III
  • Diane L. and William J. Countryman
  • Ritu and Deepak Chowdhry
  • Thomas J. Cosgrove ’74 ’84
  • John D. Black ’94
  • Beth H. Panzer Shapiro and Richard M. Shapiro
  • Valerie Jacobs Hapke and Norm Hapke
  • Walter Fitch III*
  • Margaret Cox
  • Robin E. and James E. Clarkson
  • Michael A. Coumides
  • Julie A. (Chilton) Black ’69
  • Donald* and Darlene Marcos Shiley
  • Pamela K. and Kenneth D. ’94 Heller
  • Kelly C. (Bower) ’91 and Kevin C. ’91 Gallagher
  • Barbara J. and Ray Craycraft
  • Jenny Woll and Professor Kevin Cole
  • Nancy D. and David E. Crowe
  • Jennie and Jonathan D. ’88 Blacker
  • Susan B. Moffitt and Bradley H. Stone
  • Kimberly A. Heller
  • Daniel J. Gatto ’78
  • Jennifer and John Crisafulli
  • Deborah E. ’71 Comfort Miller
  • Ann F. D’Angelo
  • Paul A. Bochan ’05
  • Tom and Cookie Sudberry
  • Lynda Jean and Paul J. Heran
  • Jane Georges
  • Barbara and Brooks Dagman
  • Julie and Stephen E. ’85 Connolly
  • William J. Dallas
  • Judith M. LaLonde and Peter V. Bodine
  • Elaine Tagliaferri ’88 ’91
  • Herbert B. Hoffman
  • Katharyn A. Gerlich
  • Darlene G. and R. Lowell* Davies
  • Ruth E. and Curtis W. Cook
  • Margaret and Rex Dalton
  • Rochelle L. (Roseman) ’92 and William Bold
  • Ida Tagliaferri
  • Stephen C. Holwell
  • Marla Sue and Gordon L. ’76 Gerson
  • Paul W. Davis ’86 ’08
  • Vicki and Bradley Cooke
  • Patrick W. Daniels ’97
  • Jeanne ’83 and James ’80 Bonk III
  • Angelo G. Tsakopoulos ’94 ’98
  • William L. Hudlow
  • Stephanie and Robert Gleason
  • Karen Saucier and Thomas A. ’74 Davis
  • Tracy L. and Edward P. ’94 Corallo
  • Steven R. Danton ’79
  • William A. Bonn ’76
  • Ruth and Stanley Westreich
  • Doris R. and Peter J. Hughes
  • Donna B. and David R. ’71 Gonzalez
  • Elsie and Larry C. de Caussin
  • Matthew J. Couch ’09
  • Susanne and Michael DeFazio
  • Mary Jane Bonomi
  • Kaye M.* and Richard P. Woltman
  • Margaret Jo (King) ’64* and Robert M. ’61 Hughes
  • Emily and Cory C. Grant
  • Daniel J. Dillabough ’70
  • Heidi L. ’01 and Thomas A. ’01 Coury II
  • Nikki J. and Louie V. ’80 Delorie Jr.
  • Julie E. and Bruce A. Borcher
  • Betty and Walter J. Zable Foundation
  • Anne P. Shelburne and Steven R. Hunsicker ’75
  • Arthur J. Griffin
  • Deborah L. and Dan J. Doherty
  • Angela and Darrell C. Covey
  • Nancy DeMartini
  • Michelle and Lawrence J. Bortenschlager
  • Eileen and Robert Hunt
  • Mary M. and Matthew A. Gunderson
  • Frances S. (Oldak) and William Dolan
  • Mark W. Coziahr ’98
  • Margaret Anne and Kenneth D. Denbow
  • Carol L. Bos ’13
  • Melissa and Ralph T. Iannelli
  • Christy A. and Eugene Claude Harmon, Jr.
  • Jebediah B. Dougherty ’97
  • Shannen L. Cravens ’11
  • Susan P. and John D. Diekman
  • Reneal B. and Michael R. Bowen
  • Lata and Ashok Israni
  • Susan C. and John J. Hassett
  • J.D. Dudek ’79 ’85
  • Susan L. and K. David ’91 Crockett
  • Steven Dillaway ’71
  • Marion A. and John J. ’60 ’73 Bowman
  • Keith A. Johnson
  • Tony Hawk
  • Leslie A. and E. Scott ’77 Dupree
  • Michael F. Crowley II ’89
  • Meghan J. (Bokath) ’07 and Jeremy Dohoney
  • Christina and Bruce E. ’86 Bowser
  • Donald Jonas
  • Tracy M. ’86 and Christopher J. Healey
  • Sarita D. (Doyle) ’65 and A. Brent Eastman
  • Concetta and Jason Cuevas
  • Kevin W. Dooley ’93
  • Julie S. and Deron J. Brandt
  • Terri and Michael B. ’72 Kaplan
  • Helen B. and Edward J. Healy
  • Donald A. English ’84
  • Guylyn R. ’85 and Scott C. Cummins
  • Dennis J. Doucette ’86
  • Alicia ’76 Eiermann-Brantley and Edward G. Brantley
  • Jim B. Kelly
  • James R. Hesselgesser ’06
  • Judith A. Eppler
  • Matthew B. Cunningham ’88
  • Mary Ann and Patrick F. Drinan
  • Thomas E. Bream ’83
  • Kathleen M. Slayton and Robert J. Kilian
  • Glynna A. and Mark E. ’86 Hoekstra
  • Denise L. and Michael F. ’71 Eyer
  • Donna E. and William P. Curran Jr., M.D.
  • Reverend Monsignor Richard Duncanson ’68
  • Bruce Breslau
  • Helen W. and Webster B. ’75 Kinnaird
  • Dr. Louise S. Horvitz
  • Robin Falzone
  • Patricia I. and Eric L. Davis
  • Sue and Richard A. ’89 Dunn
  • Mr. Robert Brewer, Jr.
  • Elizabeth (Rossin) and Andy Laats
  • Marjorie and Dr. Author Hughes
  • John M. Faulkner
  • Nancy L. and Dean L. De Caussin
  • Rosario E. and Alfred ’77 Duron Jr.
  • Deborah J. (Fox) Briggs ’83
  • Rob Lankford
  • Kathleen Hughes
  • Julianne D’Angelo ’76 ’83 and Professor Robert C. Fellmeth
  • Jackie M. and Donald F. Dee
  • Joan L. Kermath and David R. Eddy
  • Georgia L. ’85 ’89 and Dennis R. Briscoe
  • Lynn Anne and Robert S. LaRue
  • Beth and Robert W. ’93 Huston
  • Jean M. and John C. Ferber
  • AnneMarie and Robert A. DeJong
  • Stacie J. ’07 and David Glen Edington
  • James G. Brocksmith
  • Carol and George Lattimer
  • Rosemary E. (Masterson) ’70 ’90 and Walter O. ’68 Johnston Jr.
  • Cynthia A. Fisher
  • Sue and Bob DeSimone
  • Anne and George R. Edmonson
  • James R. Broderick ’03
  • Stanley W. Legro
  • John A. Jurata Jr. ’00
  • Alice S. and Kevin C. Fitzgerald
  • Taya M. (Stratton) ’99 and Craig M. ’97 DiAngelo
  • Richard P. Edwards and Ellen E. Hunter
  • Merrill W. Behnke ’04
  • Eva T. and Phillip D. Lindsey
  • Barbara Kanneman
  • Friend of USD
  • Craig D. Dingwall ’82
  • Patricia R. and Michael J. Egbert
  • Diana M. (Grimm) Brotherton-Ware
  • Aida (Galindo) ’89 and Robert J. ’88 Mac Kay Jr.
  • Pam and Thomas V. ’60 Kelly
  • Naomi Martinez and Emiliano ’00 ’11 Gallego
  • Maureen D. and Norman R. Dobiesz
  • David D. Euhus ’90
  • Abigael Calva and Jack S. ’72 Broussard Jr.
  • Karen A. ’95 ’10 and Wesley A. Macauley
  • Kathleen and Rodney J. Key
  • Michael Gerhart ’88
  • Cynthia L. and Anthony J. Dorn
  • Nuala and Dave Evans
  • Lynn P. (Pechet) and Michael Bruser
  • Jonathan F. Mack ’08
  • Elisabeth M. Kimmel
  • Maureen and Emil C. Ghio
  • Natalie M. and Andrew B. Dossett
  • Ralph J. Fear ’63
  • Gabriela (Rodriguez) ’95 and Edward G. ’96 Bryant
  • Barbara and Carl Sam Maggio
  • Angelina K. (Kraemer) ’59 and Fredrick Kleinbub
  • Karen A. and Joseph A. ’74 Gibbs Sr.
  • Kelly Douglas
  • Helen and Chip Fedalen
  • Josaphine M. (Tuchel) Buennagel ’99
  • Maribeth and Michael J. ’70 Maher
  • Ellie Miller and Donald R. Knauss
  • Christine K. (Koch) ’76 and Jan I. ’76 Goldsmith
  • Mollie B. and Michael G. Dunlap
  • Rachel D. (Mullin) ’12 and Pino ’96 Ficara
  • Linda F. and Benjamin C. ’89 Bunn
  • Sally and Luis Maizel
  • Karen A. Kohlberg ’13
  • Lucia Gonzales
  • Ryan J. Dunn ’78 ’81
  • Chad F. Fine ’00
  • Beryl J. and Norbert R. ’68 Bunt
  • Susan and Peter Davis Mallory
  • John Kontopuls ’03
  • Patricia E. Gould ’78 and Rodger D. Lippa
  • Erin M. ’04 and David M. ’02 Dunn
  • Karen A. and Brian P. First
  • Susan Leigh and Edward A. Burger
  • Lana and Alvin N. ’03 Mansour
  • Kimberly M. (Meyer) ’86 and Markus P. Koro
  • Nicole M. and William T. Grier
  • Ronda and James T. Dunn
  • John P. ’76 and Alexis T. Fischer
  • Mary E. ’93 Burson Ludwig
  • Susan Kay* and Lowell C. ’83 McAdam
  • Mary and Roman J. Kownacki
  • Virginia I. and Peter E. Haas Jr.
  • Kathleen C. (Christensen) ’92 and Barry R. Dunn
  • Ruth G. Fleischmann
  • Cheryl L. and Donald J. Butera
  • Mary Ann (Aronson) ’81 and Kevin P. ’79 ’85 McGarry
  • Angela and Mark A. ’81 Krasner
  • Candace S. and J. Richard ’74 Haden
  • Kirk G. Dunn
  • Katie and Brian D. ’62 Ford
  • Carolyn M. ’83 ’86 and Robert M. ’82 ’85 Caietti
  • Erin L. and Scott A. McPherson
  • Jacquelyn R. Landis ’73
  • Rick and Suzanne Hagan
  • Michel J. Duquella ’94
  • Don Francis
  • Janet P. and Russell E. ’85 Caine
  • Angel Mendez
  • Linda A. and Thomas P. Lang Jr.
  • Peter and Donna Hall
  • Jean A. (Gear) ’67 and John L. Earl
  • Geri and William T. Frantz
  • Christine Jo and John M. ’94 Callahan
  • Judith V. and John D. Menne
  • Lena Masri and Sean D. LaVine
  • Yvonne D. (Dunham) ’93 and Rupert C. Hall
  • Judith D. and Henry P. Egan Jr.
  • Carl Fredericksen
  • Lisa Marie and Darrin Campbell Sr.
  • R. Troy Miller
  • Mary and Ira S. Levine
  • Tammy and Mark M. Hamilton
  • Margaret W. and Thomas E. Egler
  • Kathleen M. (George) ’79 and Kenneth J. ’79 Frisbie
  • Kathlyn J. (Alvarez) Cancel ’98
  • Liz Mueller
  • Delores M. Dains and Robert B. Lingle
  • Cynthia Haney
  • Bettina M. and Greg L. England
  • Scott Frudden
  • Diantha Candieas
  • Mary E. and Daniel F. Mulvihill
  • Alix Marduel and William T. Lockard
  • Drs. Sally B. and Thomas L. Hardin
  • Dr. Iris and Paul Engstrand
  • Christine ’00 ’03 and Benjamin ’00 Galdston
  • Dianna K. and Paul P. ’70 Cannariato
  • Lynn W. and Paul C. Murphy, M.D.
  • Frederic G. Ludwig III ’95
  • Janice Deaton ’10 and Blake M. Harper
  • Joseph M. Escobar
  • Grace S. (Simmons) ’76 and Kurt R. Ganderup
  • Laurie and Jerry Cannon
  • Gwen T. and Robert Y. ’70 Nagata
  • Marianne P. Lynch ’82 ’83
  • Kathy and Neil J. ’01 Hennessy
  • Caroline S. Etland ’08
  • Amy Giannamore ’97
  • Carlos Carriedo
  • Virginia C. Nelson ’79
  • Suzanne M. and Cary P. ’88 Mack
  • Eileen and William L. Hennrikus
  • Nancy Stevens and John C. ’72 Ettlin
  • Pamela N. and Daniel J. ’91 Gleason
  • Nancy M. and James O. Cartan
  • Mary ’83 and John O’Connor and Family
  • Susan B. and John Magee
  • Eric C. Hertel ’13
  • Beverly A. and William C. Faddis
  • Terri A. (Melvin) ’83 ’85 and Theodore H. Gosen
  • John N. Carter ’06
  • Diane M. and Martin T. Olson
  • Julie and Steve Manson
  • Judy and Gary J. Hewson
  • The Honorable Joyce A. and William F. Fahey
  • Debbie L. ’83 and Robert J. Gough
  • Priscilla and Joseph A. Caso
  • Marlee and Doug J. Ongaro
  • Brian J. Maynard
  • Denise M. ’94 Hickey and Christopher J. Soares
  • John H. Falb ’02
  • Helane and Harlan G. ’75 Grossman
  • Elizabeth A. (Hay) Castillo ’85 ’10
  • Nicholas L. Ongaro ’13
  • Joanne and Kevin J. McCloskey
  • Sharon L. ’86 and James L. Hill
  • Marcia R. ’08 ’10 and Nelson S. Faller
  • Kevin Hamilton
  • Grace A. ’12 and Hector Chaidez
  • Taylor M. Ongaro
  • William Middlebrooks
  • Lorinda L. and Rich B. Hill
  • Maria T. and Joseph J. Fazio
  • Mark J. Hanna ’98
  • Diana D. and Robert C. Chandler
  • Steven G. Osgood ’87
  • Rhonda Helene and Michael J. Mona Jr.
  • Erin and Tim Holl
  • Helen and Chip Fedalen
  • Leslie and Robert J. ’75 Hanna
  • Abby L. (Woelke) ’00 Charfauros
  • Maha F. and Wail J. Paulus
  • Christine L. Lynch-Muecke ’78 and A. Jackson ’69 Muecke
  • Raymond B. Hom ’01
  • Lauren and Gregory W. ’83 Fisher
  • Shelley Hawkins
  • Aubree L. (Green) ’05 and Craig P. ’96 Cherney
  • Sarah J. and Ian D. Pennell
  • Ruth and Jim Mulvaney
  • Lois Howland
  • Denise and Brian R. Fogarty
  • Judith F. (Ritch) ’77 and Charles R. Hayes
  • Donna and Jonathan Chi
  • Margaret and Robert E. Petersen
  • Susan and James P. ’90 Nagle
  • Virginia ’81 ’85 and Dr. Robert Infantino Sr.
  • Mollie D. Wolf ’99
  • Richard C. Helmstetter
  • Chanid and Thomas J. Chiarenza
  • Donna and Daniel C. ’83 Peterson
  • JoAnn and Mark Nickerson
  • Kathy (Shadle) ’85 ’91 and Ronald James
  • Andrew L. Freeman ’97
  • Marilyn K. and Daniel D. Herde
  • Jayme Murray and Daniel C. ’86 Chick
  • Frances and James F. Peterson
  • Sheila and Timothy O’Malley
  • Patricia A. Woertz and Ron Jensen
  • Paul J. and E. Clare Friedman
  • Professor Gail Heriot
  • Kori Kathryn and Steven L. Ching
  • James P. Previti
  • Jeanne and Bruce E. Oliveira
  • Jordan B. Johnson ’06
  • Curtis Gabhart
  • John K. Heyl
  • Lee Erin and George T. ’93 Chumo II
  • Pam and Matthew J. ’80 Reno
  • Ann N. Orwig
  • Kenneth M. Johnson
  • Stephanie Oliver and John R. ’78 Garcia
  • Ms. Jean ’84 Schlinger and Mr. Daniel ’84 Hines
  • Linda J. and Jeffrey L. Church
  • Connie and Ted Rossin
  • Carolyn Osiek
  • Knut S. Johnson ’86
  • Robin Joy and Eric B. ’97 Garfield
  • Shannon S. (Hamm) ’63 and Allen Hobbs
  • Mary Ellen Catherine and Silvio Ciafardini
  • Michaela Marie and Frederick B. ’03 Ruiz
  • Patricia Lungren and James E. Partridge
  • Linda C. and John S. ’08 Johnston
  • Philip Garland
  • Lisa U. and Frank L. Holland Jr.
  • Professor Laurence Claus
  • Mary A. (Woods) Scherr and Marvin Sippel
  • Chuck Pateros
  • Margaret E. and Richard Johnston
  • William D. Garth ’13
  • Maureen G. ’85 and Ken Holman
  • Robin and Gregg E. Clifton
  • Margaret R. and Neal E. Schmale
  • Monica and Diego Piacentini
  • Dolores and Michael A. Juditz
  • James D. Gase ’73 ’81 ’91 and Teresa Liberatore Gase ’73
  • Mara Hoover
  • Jason C. Coito ’02
  • Sheel K. ’04 Mann Siedler and Peter X. Seidler
  • Mildred and Gerald L. Prior Jr.
  • Terry G. ’88 ’05 and George B. ’88 Kalfayan
  • Bridget M. and Robert J. Gaughan Jr.
  • Amy and Alex W. ’97 Hopwood
  • Dion N. Cominos
  • Maria del Carmen Servitje Montull
  • Nan and Professor Richard C. Pugh
  • Kendra C. Keating ’94 ’95
  • Vera G. and Michael E. Gleason
  • Lynn N. and Louis V. Hose
  • Linda D. and William F. ’01 Conroy III
  • Frank Shadpour
  • Denise and Doug Regnier
  • Paul G. Kerr
  • Barbara W. and John M. Goldenring
  • Linda and William J. ’75 Howard Jr.
  • Shelly and Bruce B. Cook
  • Perry S. Smith ’05 *
  • Lori A. and John P. Reilly III
  • Elayne and Tom M. Kester II
  • Cathy L. (Berguson) ’94 and Darren M. Gonzales
  • Kelly M. (Ervin) ’95 and Mark G. ’95 Huarte
  • Susan M. Cook ’75
  • Walter Smoyer
  • Maribeth M. (Mattinson) ’65 and John J. ’63 Rodee
  • Evelyn A. Kirkley
  • Claudia Iracema Gonzales ’99 ’03
  • Harleen and Ravi S. Hundal
  • Maggie R. ’98 Catbagan and Michael F. ’08 Cox
  • Annsley and George G. ’74 Strong Jr.
  • Laura J. Roos
  • Sherri A. and Daniel Kleeburg
  • Teresa M. ’87 Goodwin Grotewold and Jeffrey S. ’87 Grotewold
  • Faye H. Hunter ’90
  • Susan and Tyler W. Cramer
  • Julie H. and Robert S. Sullivan
  • Veronica and Alejandro Rubio
  • Anne M. and Robert E. ’88 Knuts-Caya
  • Rose Angela and Arthur E. Gordon Jr.
  • Karen and Robert F. Indergand
  • Barry M. Crane ’77
  • Elisabeth and Manfred Swarovski
  • Elaine M. ’08 and David R. Rutkowski
  • Marcy and Jeffrey Krinsk
  • Michael B. Gottlieb
  • Wendy Lauren and Albert J. ’91 Ingallinera Jr.
  • Lori Creasey
  • Lysa M. and Jeffrey T. ’82 Thomas
  • Jacquelyn C. (Johnston) and Donald L. Schoell
  • Cindy and Alexander Lange
  • Carolyn T. and Jeffrey Y. Greer
  • Gloria E. and Robert M. Jauregui
  • Rhonda L. ’93 Nourse and Patrick M. ’92 Crema
  • Linda D. Urden ’89
  • Wolfgang W. Scholz
  • Jacqueline Lehn-Dupont ’89
  • Kirsten ’98 and Frank ’98 Grell
  • Mee-Sun and Peter E. Joe
  • Mary A. (Medlicott) ’79 and John Crissman
  • Vincent C. Walsh*
  • Laurie L. and John J. Seidler
  • Mary E. ’77 Mix and Dennis L. ’77 Livingston
  • Rebecca J. and Glenn J. Griley
  • Brian Johnson
  • Michael A. Cunningham ’73
  • Greg Warde
  • Richard A. Shaw
  • Amanda and Patrick G. ’04 Lucy
  • Karl T. Gruben
  • Elizabeth and David Johnson
  • Gretchen and Dino J. D’Auria
  • Michael J. Weaver ’73
  • Joy L. and Peter H. Sibley
  • Kathryn Maas Hattox ’74
  • Allison V. and Matthew B. ’92 Guard
  • Betty J. and Kenneth J. Dahm
  • Stanley E. Willis ’68*
  • Christina and Kenneth C. Smith
  • Janet M. and James M. Madden
  • Robert M. Guiltinan ’66
  • Todd and Lil Johnson
  • Anthony S. Dalfio ’01
  • Pat (Slattery) ’68 and Stephen ’67 Wojdowski
  • Sue and Ky L. Snyder
  • Elizabeth Tirana and Robert K. ’98 Magnuson
  • Leah C. ’04 and Andrew A. ’04 Guzenski
  • Brigid J. Joyce ’98
  • Cari and George Damoose
  • Mary Anne and Walter A. Stockard
  • Linda G. (Anderson) ’85 and John T. ’85 Maguire
  • Deb Hall
  • Maureen and Tom Judish
  • Glen Daugherty
  • Janean E. ’86 and Timothy J. Stripe
  • Colleen F. and Charles W. ’87 Malet
  • Beverly and Stephen F. ’78 Halsey
  • Joan and Professor Yale Kamisar
  • Sandra Kruse and Roger A. De Young
  • Kathleen and Kieran A. Sweeney
  • Kathyann K. (Kenny) ’86 ’90 and David G. Marsh
  • Susan and Craig S. Handly
  • Annette L. and Robert Kaneko
  • Marcus DeBose ’01
  • Bourke and Herbert B. Tasker
  • Kathleen L. (Lousche) ’92 and Walter P. Martin
  • Elizabeth Hansen
  • Kenneth M. Kasianovitz ’87
  • Cheryl M.and Dain J. DeForest
  • Patricia L. Powell and Michael L. Thomas
  • Julie and Bob May
  • Michelle and John J. Hansen
  • Linda and Michael T. Keefe
  • Gina M. Delapa ’03
  • Debra L. and Stephen S. Thompson
  • Jane D. and James T. McCarthy
  • Allison R. ’08 and Kevin D. ’08 Hansen
  • Patricia J. Keller ’82
  • Tara C. (Pangan) ’06 and Gregory E. ’06 Del Gaizo
  • Michael T. Thorsnes ’68
  • Mary McDonald
  • Kirsten Hanson ’07
  • Timothy J. Kelley ’98
  • Michele and John Dempsey
  • Cynthia M. and Russell W. Thurman
  • Karla K. and Mark C. McKinley Sr.
  • John M. Harby ’88
  • Philip D. Kerig
  • Kathleen M. Dennish ’88
  • Joe N. Turner ’66
  • Amy R. and Charles J. Meyers
  • Kris E. and Larry R. Haupert
  • M. Annette Ketner
  • Catherine and David A. ’84 Depolo
  • Patricia L. and Joseph Tyson
  • Nikki Presley and Joel S. ’77 Miliband
  • Phyllis S. Haynes
  • Kathleen N. White and Joel P. Kew
  • Carrie A. (Galvin) ’80 and John B. Dern
  • Lynda P. ’02 and Professor Jorge A. Vargas
  • Jean H. (Hicks) ’59 and Kenneth E. Miller
  • Patricia C. and Kevin A. Hearst
  • Maureen P. (Pecht) ’64 and Charles G. ’62 King
  • Jacqueline D.* and Edward F. DeRoche
  • Kathy P. ’81 and James T. ’73 ’05 Waring
  • Elena and Norm Miller
  • Steven Heath
  • Ashley A. Kirk ’09
  • Georgina R. (Arcaro) ’84 ’88 and Kevin V. ’88 DeSantis
  • Glenn D. White Jr. ’78
  • Emily E. ’04 ’06 Leeton and Paul E. ’05 Misleh II
  • Dr. Brigitte and Fred Heimers
  • Carmen Rosette Garcia and Daniel L. Kisner
  • Lauren A. (Mitchell) ’06 and Lionel Deschamps
  • Douglas Wilson
  • Karla B. (Blach) ’87 and Michael P. Mohrman
  • Barbara and Thomas R. Herrinton
  • Margaret C. and Stephen R. Klick
  • Stacie and Professor Michael R. Devitt
  • Mary L. and Francis E. ’62 Wilson Jr.
  • William G. Mooney
  • Anne Hoiberg
  • Lisa and Richard M. Kline
  • Maureen and Michael R. Donahoe
  • Shaun R. Moothart ’06
  • Rosellen and Gregory A. Hong
  • James C. Kostas ’84
  • Lauren and Timothy J. ’92 Donovan
  • Jill E. and Timothy F. Moriarty
  • Mike Howard
  • Honorable Christine A. Bologna ’77 and John B. LaRocco ’77
  • Joyce A. and Donald A. Dotson
  • Michele R. and Mark A. ’86 Mozilo
  • Cindy S. and Paul W. Hubbard
  • Bruce Larsen
  • James B. Doughty ’00
  • Vicki R. Mullins
  • Ellen Noreen and Gregory S. Humenesky
  • Lois B. ’76 and James Lasry, M.D.
  • Susan and Michael D. Downing
  • Victoria J. (Westervelt) ’74 and Stephen K. ’71 Nasman
  • Heidi Watson and Todd Jackson
  • Valerie and David Last
  • Elizabeth A. (Garvy) ’85 and Mark J. Doyle
  • Kristen S. and Michael Natter
  • Beatrice A. Pffeiffer and William Jauch
  • Kay and Joshua V. Lawrence
  • Mollie E. Doyle ’86
  • Nicholas J. Natter ’08
  • Teresa B. and Dennis G. Jenson
  • Kim M. Lickteig and Daniel J. ’96 Leuthner
  • Victoria and William J. ’93 Doyle II
  • Cheryl and Howard A. Neckowitz
  • Marianne B. and Samuel J. Johnson Jr.
  • Pat Libby
  • Barbara A. Driscoll
  • Mr. Rennie Nicholson ’93
  • Katherine E. Johnston ’10
  • Gail O. Lillard
  • Judith K. Dulcich ’90
  • Deborah G. Horwitz and Paul Nierman
  • Suzanne and Samuel J. ’77 Kahn
  • Robin D. Linden
  • Katrina and James S. Dunn Jr.
  • Jill M. and Igor M. Noriega
  • Barbara Ann and John G.* Kammerer
  • Janette I. Regan and James A. Lorenz
  • Patricia A. and Robert A. Dyar
  • Noelle Norton and Erwin Willis
  • Bonnie E. ’93 and Steven S. Kane
  • Felicia and Perry K. Lorenz
  • Thor J. Eakes
  • Karen M. (Ridge) ’83 ’84 and Timothy O’Connor
  • Renee J. and Kem A. Kantor
  • Francis E. Lowe ’81
  • Elizabeth A. (Mahoney) ’96 and Armin D. ’95 Eberhard
  • Marie and R. Merrel Olesen
  • Kelly and Robert J. ’81 Kaplan
  • John Lumbard
  • Anna J. and Merlin L. ’79 Eelkema
  • Rosana (Herrera) ’86 ’90 and Mario G. ’84 Ortega
  • Alena B. Kaye
  • Virginia M. Machuca ’06
  • Idalina R. and Erik Ellner
  • Maureen (Gavron) ’82 and Jeffrey J. Partynski
  • Deborah Kelly
  • Shelly and Michael P. Mack
  • Laura M. (Mleczko) ’92 and Stephen P. ’92 ’96 Embry
  • Michelle A. and Gregory A. Paschen
  • Robert J. Kelter ’87
  • Susan K. and Michael J. Mallin
  • Sarah and Buck ’07 Endemann
  • Antoinette M. and Richard D. Paterson
  • Beth Ann and Edmund A. Kendzierski
  • Sunnie Karen and Merrill S. Manly
  • Emma and Jon C. ’04 Epes
  • Rena Minisi and Richard A. Paul
  • Alice and Harri J. ’76 Keto
  • Mary A. and John J. Masi
  • Billy Eppler
  • Coreen and Kevin ’06 Petti
  • Mary Tseng Klaasen ’87
  • Kathryn A. and Michael C. Mason
  • Michael R. Ernst
  • John Phillips
  • Denise C. and Peter J. Klein Jr.
  • Eileen F. and Albert D. Massi
  • M. Hank Etess ’85
  • Mr. and Mrs. Richard E. Pietras
  • Edward Klingel
  • Aaron McCoy
  • Steven J. Ettlin ’06
  • Meili and Michael Pinto
  • Mary M. (McCabe) ’74 and Arthur R. ’74 Knowlson Jr.
  • Kathleen M. (Walsh) ’90 ’94 and Steven J. McEnroe
  • Jeanine M. and Charles P. Ferraro
  • Raquel E. and Abelardo R. Pita
  • Helen and Kenneth C. ’83 Koo
  • Rhiannon E. (Toth) ’07 and Drew McIlvaine
  • Stefanie M. (Parra) Filipan ’91
  • Carol A. and Peter E. Powell
  • Amy M. (McMahon) ’95 and David Kopp
  • James J. McMullen Jr. ’80
  • Shaney ’04 Fink and Thomas Vorkoper
  • M. Susan Quinn ’77
  • Melinda M. and Scott M. ’83 Koppel
  • Gaelen M. (Meskell) ’87 and Gerard M. ’86 ’90 McNamara
  • Mary E. (Durnin) ’82 ’89 and David R. Firth
  • Renae Fish and Gary Redenbacher
  • Sheryl and Joel ’73 Krissman
  • Mary and Tim P. Meissner
  • Jean C. Fischer ’83
  • Lucy E. and George E. Reed
  • Linda and Jon R. ’80 Kurtin
  • Martha and Reynaldo Mejia
  • John Fiske
  • Donald G. Rez
  • John S. Kyle Jr. ’98
  • David V. Menashe ’83
  • Ingrid and Helge Fiskerstrand
  • Deborah J. ’84 and Michael J. ’83 Rider
  • Debra D. and Robert V. ’76 LaBerge
  • Karen A. and David B. Meyer
  • Janet and James L. Fitzpatrick
  • Erin L. and Mark J. Riedy
  • Jacqueline P. and Michael J. Lamb
  • Lizbeth A. and Michael S. ’70 Miller Sr.
  • Thomas N. Flies ’13
  • Trudy Stambook and Paul E. Robinson ’73
  • Donald P. Lang ’70
  • John K. Mirau ’76
  • Joseph E. Flohr
  • Carmine R. Ryan ’93
  • Gabriela Camargo and Jose L. Laparte
  • Maria Kallas and Daniel J. Monroe
  • Elizabeth C. Dippo and James E. Foderaro
  • Karen A. and Harry A. ’92 Ryan
  • Peggy A. ’79 and Thomas L. Leen
  • Julie A. Wright and Dana M. Montgomery
  • Tanya A. and Mark E. Forbes
  • Flora L. Sardina
  • Beverly A. and Steven F. Leer
  • Linda L. and Joseph A. ’87 Muklevicz III
  • Julie and David H. ’83 Forstadt
  • Gwyn C. and Kenneth L. Schlothan
  • Jason Lemon
  • Karen Mullen
  • Lynnette L. and Olivier N. Fortis
  • Judy and Gary W. ’73 ’76 Schons
  • Barbara C. ’00 and Thomas J. ’80 Lincoln
  • Kristin C. (Leafer) ’94 and H. Brennan ’94 Mullin
  • Brian Fox
  • Patricia A. (Friel) ’57 and John M. Seiber
  • Mary and David G. Littlefield
  • Margaret L. and John M. Murray
  • Michele J. (O’Donnell) ’93 and Terence O. ’93 Fox
  • Michael F. Sexton ’70
  • Linda E. Fitts and Curtis M. Loer
  • Eric P. Musselman ’87
  • Frances M. ’85 Fragos Townsend and John M. Townsend
  • Susan and Alexander R. Shusko
  • Alma and Sergio C. Lopez
  • David E. Nierman
  • Cynthia D. and Paul D. Frank
  • Nancy L. (Schons) Smoke ’77
  • Joanne T. (Tigno) ’94 and Marty B. ’93 ’96 Lorenzo
  • Mary F. and James S. Nierman
  • Ronald F. Frazier ’82
  • Lynne R. ’80 Lasry and Professor Allen C. Snyder
  • Amy H. and Timothy C. Louis
  • Leah F. Nierman
  • Josh Freeman Stinn
  • Susanne Stanford ’75
  • Bridgette R. and John M. Luft
  • Barbara A. ’80 and Robert M. O’Brien
  • Kristin M. (Skow) ’94 ’98 and Steven M. ’96 ’98 French
  • Christina and William L. Stockton
  • Karen and Michael D. ’93 Lurie
  • Patrick J. O’Connor ’61
  • Mary Kay ’69 and William L. Friend
  • Iris L. and Matthew C. Strauss
  • Elisa Lurkis and Spencer Wetter
  • William E. O’Nell ’96
  • Joanna M. Fuller ’09
  • Debra Jo and Charles M. Stroupe
  • Claire and Andrew W. MacKay
  • Cynthia R. Morris and Diego Olagaray
  • Xiomara I. and Alexis Galindo
  • Sharlene Asato and Christopher P. Sullivan
  • Gus Magee ’70 ’72
  • Beverly and Daniel ’68 Ornelas
  • Lisa Page and Timothy J. ’70 Gardner
  • Suzanne M. and John M. Taylor
  • Donna E. and Stephen F. Malouf
  • Mary Louise and Gus ’63 Pappas
  • Allison J. and Thomas J. Garfinkel
  • Bridget M. and Russell C. Thackston
  • Agata and Lawrence C. Maltz
  • Mary B. ’58 Parente and Antonio J.L. Simoes
  • Brenda Garrett
  • Kent Trimble
  • Heather M. Manly ’02 ’05
  • Dinah A. Parlan
  • Gloria Garrett
  • Bonnie and James C. Trumbull III
  • Maria P. (Perez) ’83 ’86 and Edward P. Manning
  • Kathleen A. (Rabin) ’89 and Robert T. ’80 Pasulka
  • Aloma R. (Shriber) ’79 and John Gender
  • Vickie E. ’82 and George E. Turner
  • Teresa M. Martin
  • Meghann E. and Joshua D. ’98 Paul
  • Bradley C. Gerbel ’92
  • Todd Van Boxtel ’89
  • Constance and Richard M. Matkaluk
  • Carol J. Liu and Michael R. Peevey
  • Patricia Gianulis
  • Michael Verbeck
  • Christina L. and Joseph M. Mauthe
  • Shelley Perkins
  • Mary A. (Driscoll) ’82 ’89 and Brian M. Giblin
  • Jennifer Lynn ’95 McCann Vertetis and Thomas B. ’94 Vertetis
  • Denise M. and Edward J. May
  • Michael D. Perry
  • Cindy M. Giles
  • Elizabeth P. (Potts) Weinstein ’00
  • Julie P. and Bob May
  • Jennifer (Torns) and Mark Petrie
  • Maura Giles-Watson and John L. Watson
  • Mark R. Weinstein ’97
  • Stephen B. May ’11
  • Lyn H. and George A. ’79 ’89 Pflaum III
  • Marcia and David M. Gill
  • Stephen Wetmore
  • Ann M. ’90 ’98 and Ron W. Mayo
  • Candace D. and Stephen L. ’78 Plourd
  • Debbie Gillespie
  • Pat and Bob Whalen
  • Molleen and Kenneth F. McCain
  • Kristie L. and Roger C. Price
  • Yvonne B. and Michael S. Gillis
  • Catherine A. (Lindseth) ’64 and Thomas J. ’61 ’65 Whelan
  • Nancy and Robert S. McConlogue
  • Millie Prior Yablonicky ’99 ’03 and Keith Yablonicky
  • Francine S. and Phillip L. ’76 Ginsburg
  • Therese Whitcomb ’53
  • Duncan E. McCosker
  • Lawrence M. Purcell ’62
  • Joyce and Ed Glazer
  • Lee White
  • Michele T. and John M. ’69 McCoy
  • Steven Quinn
  • Sarah N. Gleason ’09 ’12
  • Sarah and Chad Whitehead
  • Melissa M. ’06 and Ryan A. McElvain
  • Debra J. and Thomas E. Ray
  • Jeanne A. and Jeffrey B. Gledhill
  • Bruce A. Whittaker ’76
  • Holly L. McGrath Bruce and David Bruce
  • Brenda and John G. Rebelo Jr.
  • Alsia and Griffin C. ’89 Gmelich
  • Jennifer A. (Reid) ’93 and Mitchell J. ’92 Willet
  • Gayle and James B. McKenna
  • Frederick S. Reis Jr.
  • Diane and Russell A. ’95 Gold
  • Marilyn and Leslie M. Williamson
  • Nicole A. Mehrara ’05
  • Susan and Thomas Remensperger
  • Denise Clare and Joel C. ’70 Golden
  • Craig Winchester
  • Monica Mehren
  • Stephen P. Rodoni
  • Maria Florencia Gomez Gerbi and Fernando Aguerre
  • Gale and Rick E. Winningham
  • Kathryn and John F. ’84 Melican
  • Karen and Richard P. Roethke
  • Patricia and James ’69 Goodwin
  • Sarah Higham and Justin M. Yee
  • Kristine and Andrew J. Meyers
  • Patricia A. Roth
  • Karen Gould ’13
  • Julie and Dana Zeff
  • Deanna M. and John D. Michell
  • Jody Kent and John A. ’88 Rothstein
  • Michael E. Graves
  • Julie E. and Joe Zier
  • Mary L. (Wheeler) ’01 and Rodd R. ’01 Miller
  • Jill and Gregory J. ’80 Rowe
  • Pamela Gray Payton and Jerome Payton
  • Eric B. Mills Esq. ’93
  • Francis E. and Edward R. Rowland
  • Dan Greenbaum
  • Prof. John H. and Margo Minan
  • Shelley and Tony I. ’78 Salay
  • Sharon and Timothy J. ’71 Groff
  • Carol A. and Daniel M. Minzer
  • Alexander Salazar
  • Heidi M. (Maley) ’97 and Alexis S. ’97 Gutierrez
  • Jane Mitchell
  • Kristin A. San Martin ’91 ’98
  • Bonnie E. and Tom F. Haase
  • Janet L. and Jeff L. Mitchell
  • Stacey E. and Brad L. ’83 Sandstrom
  • Susan Moriarty Hack ’89
  • Rehanna A. and Raheel Mohammad
  • Donna E. and Stephen J. Schultz
  • Arnaud C. Haefelin ’91
  • Lidia G. and Ayyampalayam R. Mohan
  • Cory R. Scoggin
  • Linda and Richard E. Hagarty
  • Catherine Ann and William Monheit
  • Pamela J. and Steve R. Scott
  • Jesse W. Hall ’95
  • Tamera J. Gardner and Raymond A. Morabito
  • Myron Sima
  • Jill L. (Pasqualetto) ’04 and Delk Hamaker
  • Josephine and Daniel C. Moreno
  • Debbie A. Sinopoli ’89
  • Aaron R. Hand ’06
  • Ruth Moyerman
  • Reatha M. and Owen Smith
  • Kathy and Louis R. ’80 Hanoian
  • Bonny and John Mulvihill
  • Shann Snedden
  • Jessica L. Hanson York ’13
  • Michelle (Munoz-Ortiz) Munoz-Talcott ’98
  • Kimberlie (Bevant) Sonnenberg
  • Nancy A. Hanssen and Jack Vellis
  • Perla and Jeff Myers
  • Ken St. Pierre
  • Robert and Cheryl Harbour
  • Afsaneh Nahavandi and Ali Malekzadech
  • Mike ’81 and Margaret ’84 Stockalper
  • Barbara T. and Timothy T. ’00 Hardy
  • Rowena Naidl ’59
  • Laura K. Stoia ’09
  • Carlee Ann and Rick L. Harmonson
  • Mary Ann (Hubbard) Napier
  • Deborah E. Strauhal ’02
  • Clara Harris
  • Joyce Neu
  • Gregory J. Stuman ’92
  • Joseph L. Harrison ’74
  • Karen Ellen and Robert Nieman
  • Matthew Sturiale
  • Pamela A. and Paul A. Heckman
  • Kathryn and Neil G. Norton
  • Richard Sybert
  • Susan and Professor Walter Heiser
  • Seth P. O’Byrne
  • Daniell R. Taff ’00
  • Dan Hemberger
  • Carol S. and Robert L. ’73 O’Connell
  • Jack Talmadge
  • Toni L. and Michael C. Henderlite
  • Karen and Richard P. ’99 Ormond
  • Joanne and Michael N. ’79 Taylor
  • Karen B. Henken and Stephen J. Kahn
  • Kimberly and David ’04 Ortiz
  • Christina W. and Allen W. ’94 Tharp
  • Professor Jane L. Henning
  • Julie M. (Roberts) ’84 and Thomas J. Pancrazi
  • Patricia H. and Douglas A. ’81 Thomas
  • Everett R. Hernandez Jr. ’87
  • Rose C. and Harry Papp
  • Mark A. Thompson ’08
  • Gloria Hernandez-Fujigaki
  • Gloria A. ’78 and David Patino
  • Julie M. and Jonathan C. ’86 Tibbitts
  • Renee C. Herrell ’06
  • Victoria Y. and Adrian J. Paull
  • Kim A. and Brian A. Tieszen
  • Elisabeth R. ’03 and Ryan T. Heslop
  • Karen M. ’89 Peckham Hewitt and Andrew Hewitt
  • Janet H. and J.T. ’60 Trily
  • Frances C. (Marking) ’89 and Robert B. Hickman
  • Onofrio Pecoraro
  • Chase M. Tushaus ’11
  • Cmdr. Shirlee Hicks
  • Maria Carmel and Andrew Pecota
  • Edmund Ursin
  • Kellie A. Hill
  • Karyn A. and Richard J. Penn
  • Joy and Richard Vacarri
  • Erika Hiramatsu ’97
  • Ted ’78 and Anne ’80 Peterson
  • Erin and John W. ’08 Vanderveen
  • Guy S. Hobbs
  • Barbara M. ’89 Phipps and John Bovine
  • Catherine A. (Buehler) ’79 and John J. ’78 Velotta
  • Susan and Alan L. Hoekstra
  • Lilia F. and Basil Y. Polis
  • Cynthia Villis
  • Jayne E. (Senikowich) ’80 and Neal Hoffman
  • Andy and Daniele Pollin
  • Eric ’64 and Aveline von Ehrenberg
  • Karen A. and Gregory J. Hoggatt
  • Sean C. Pretak ’03
  • Ferdinand O. Von Galen ’99 ’04
  • Donna Holston
  • Cheryl A. ’98 Getz and Henry W. Pugh
  • Emile P. Wakim ’95
  • Julie Grohovsky and Craig A. Hoover
  • Susan M. ’12 and David F. Pyke
  • Glenda and Gregory S. ’80 Walden
  • Patti C. Chaney and Steven E. Horsman
  • Quinn Family Trust
  • Timothy H. Walsh
  • Sharon L. and Ronald R. ’60 ’64 House
  • Kerry and David Reiling
  • Sally P. and Martin C. Weinrich
  • Debora N. ’94 Presson and Richard B. Howard
  • Julie W. (Ramirez-Cardenas) ’87 and Curtis J. Rhoades
  • Jane M. Cody and Melvin D. White
  • Karen S. ’06 and Ken Hoyt
  • Paul D. Riley
  • Ruth A. ’64 Wickersham Hall and Robert Mike Hall
  • Michael L. Hubbard
  • Dot and Chell A. Roberts
  • Christina P. Wilson ’12
  • Robin Ann and John R. Hughes
  • Robin L. and Paul F. Rodeno
  • Kathleen and Bruce R. Winer
  • Debbie L. (Neill) ’82 Hurst and Douglas Walters
  • Andrew D. Rogers ’02
  • Sharon and Kent G. Wohl
  • Lisa and Needham R. Hurst
  • Holly and Irving E. Rogers III
  • Bonnie and John L. Yee
  • Cara D. Hutson ’92
  • Anke and Oscar A. Saldarriaga
  • Virginia A. Stehly Yourg ’83 and Daniel J. Yourg
  • Michael A. Ichiyama
  • M. Constance Salerno Dillon ’55 ’61
  • Sundi J. and Richard G. ’87 Yousko
  • David W. Inglish ’91 ’01
  • Gema and Reynaldo S. ’88 Sanchez Jr.
  • Gregory F. Zackowski ’84 ’86
  • Susan L. ’89 ’96 and Donald K. Instone
  • Kimberly Butterwick and Jonathan H. ’92 Scheff
  • Colleen (Sloan) ’91 and Scott Zorn
  • Kelly R. and Patrick A. Irwin
  • Jacob D. Schwartz ’02
  • Suganda and Sree Iyer
  • Annie M. and Antonio Sciacca
  • Michelle L. (Mayer) ’91 and Carl H. ’90 Jackson Jr.
  • Michele L. and Andrew B. ’95 Serwin
  • Katie A. Jacobsen ’01
  • Sandra A. and Lawrence W. ’62 Shea
  • S. Alva ’86 and Vance R. ’86 Jahnes-Smith
  • Phyllis A. and Duane E. Shinnick
  • Liz (Shear) and David Jewell
  • Jeffrey M. Singletary ’04
  • William A. Johnson, Jr.
  • Michael A. Spencer ’01
  • Cel Johnson
  • Yorick A. Starr ’02
  • Gloria and Johnny Johnson
  • Lori and Michael N. ’93 Stefanoudakis
  • Patricia and Robert G. ’73 Johnson Jr.
  • Karen L. Johnson ’87
  • MaryKay and Paul K. Stimpfl
  • Lynda V. Jones-Tealer ’92
  • Stephen M. Strachan
  • Louise A. and Rob P. Jordan
  • Rosemary G. Straley
  • Chris L. Joyner ’82 ’95
  • Dana A. (Schick) ’98 and Bryan E. ’98 Sullivan
  • Raffaella and Mark T. ’88 ’94 Judd
  • Robert J. Sullivan ’68
  • Golnar and Michael F. Judge
  • Howard E. Susman ’79
  • Karen S. and Patrick T. ’87 Kaemerle
  • Catherine Lenmark and Michael C. ’96 Tanghe
  • Theresa Kain
  • Diane Tatham
  • Marlene and David L. ’73 Kamin
  • Stewart E. ’59 Taylor
  • Diane W. and Kevin M. Kantor
  • Carmen and Francis J. ’74 Tepedino
  • Jan M. Kaplan ’82
  • Donna S. and Raymond G. Thagard Jr.
  • Leon S. Kaplan
  • Raymond G. Thagard III ’08
  • Ruth A. and Scott I. Kauls
  • Marilyn S. and Robert M. Tollack
  • Ruth K. and Thomas T. ’86 Kawakami
  • Marcy (Swartz) ’79 and Steven R. ’79 Toscher
  • Harry Joseph Kelly
  • Julie A. Totten ’93 and Claude C. Noble
  • James Kelly
  • Bethany and Frank J. ’74 Traversi Jr.
  • Keith Kelly ’00
  • Olinda M. ’81 Turner and Paul W. Parsons
  • Kathleen A. Kent ’07
  • Robert Tyson
  • Ann M. and Robert J. ’77 Kenyon
  • Carmen Vazquez
  • Carol Kerridge
  • Pamela L. (Leighton) ’73 and Raymond J. ’82 Volker
  • Donald L. Kidder
  • Meredith A. ’86 ’89 and Patrick J. ’86 Von Tscharner
  • Sharon E. and James S. Kimball
  • Carol L. and Rodd W. Wagner
  • Jeffrey Knoll ’00
  • Melinda and Jonathan M. Wainwright
  • Genevieve M. ’86 Knych-Rohan and Timothy Burke Rohan
  • Christopher L. Walsh
  • Lisa Koontz
  • Christopher Wessells
  • Dominica and Paul A. Kristedja
  • Alicia Elder and David A. ’82 Westhem
  • Kay and John Krueger
  • Nancy L. ’87 Wheeler-Smith and Blaise T. Smith
  • Paula Taylor and Bernard Kulchin
  • Elizabeth A. and David W. White Sr.
  • William R. Kuntz Jr.
  • Carol L. and Arthur R. ’63 Wical
  • Donald C. Land
  • Donna Rae Adams and Charles S. ’63 Wical
  • Jody A. Landry ’86
  • Linda S. and S. Charles ’61 ’64 Wickersham
  • William P. Lang
  • Wendy and Philip C. Wilkinson
  • Samantha M. ’01 and Ryan LaPine
  • Christina and Aaron S. ’03 Wilson
  • Monica A. (DeCecco) ’89 and David J. ’87 Lawrence
  • Carri J. and Peter C. Wittenberg
  • Debbie Ross and Scott H. Lawrence
  • Deanna and Scott A. ’06 Wittman
  • Beth and Jesse W. ’82 Lee
  • Patricia A. Woertz
  • Cynthia Miller and Matthew Leinung
  • Catherine D. Wood
  • Brad Lenahan
  • Celia T. and Richard A. Worth
  • Joanne Higgins Leslie ’76 and John W. Leslie
  • Woody Wurster
  • Michael J. Levy ’91
  • Roberto E. Yarhi ’80
  • Elaine M. Lewis ’04
  • Meryl L. and George L. Young III
  • Karen K. (Shiu-Mei Kuo) Kuo-Limb ’83 and Jong C. ’82 Limb
  • Alejandra Llamas ’94
  • Carol A. Locke
  • Antoinette and John Lococo
  • Carmen T. (Beltran) ’84 ’88 and Craig London
  • Bruce W. Lorber ’77
  • Alex A. Lowder ’09
  • Tom and June Lowery Family
  • Jamie L. Lucia ’01
  • Dana and Edward Luck
  • Tina and Thomas L. ’79 Ludington
  • Catherine B. ’88 Luibel-Wellman and Richard W. Wellman
  • Peter Luque Jr. ’60
  • Elizabeth M. ’82 and Richard B. ’77 Macgurn
  • Kelsie E. Mackie
  • Jill and Scot F. Mackie
  • Chris Mahigian
  • Roberto Malave
  • Victoria M. and Thomas G. Mallon
  • Deborah and John C. ’79 Manson
  • Lloyd Marcom ’08
  • Canby and George G. Marini
  • Lois Markovich
  • Joseph A. Markus
  • Gretchen M. Van Steenwyk and Jon K. Marsh
  • Denise and Timothy M. Marshall
  • Roxana Velasquez Martinez del Campo and Hector Tajonar
  • Sarah H. (Capito) Mason ’86 and David Church
  • Patricia A. and Jerry A. Matthews
  • Nancy L. and Thomas D. ’88 Mauriello
  • Nick Mavriais
  • Julie and Bob Mayer
  • Patty Mayer
  • Sheila and Caleb J. ’02 McKinley
  • Amy R. McClory ’93
  • Barbara E. (Walsh) and David L. ’82 McCluskey
  • Ellen A. and Michael B. ’79 McCook
  • Christine Del Bueno and Joseph P. McGovern
  • Boyd C. Mc Gowan ’01
  • Lann G. (Gottesman) McIntyre ’82
  • Lorraine N. and Damian McKinney
  • Timothy M. Mclean
  • Hugh M. McNeely ’75
  • Annette Mehren Buck
  • Luz E. ’58 and R. Todd Meloy
  • Susan A. Mercure ’85
  • Mary Towne and John W. ’76 Merritt
  • Sally A. and Daniel J. Metrie
  • Amy and Phil Mickelson
  • Maria M. ’94 Middaugh Assaraf and John Assaraf
  • Nancy E. and Angelo Minicozzi
  • Beatriz and Daniel E. ’09 Molina
  • Lori and Greg T. ’88 Moll
  • Brian F. Mooney ’09
  • Lauren J. ’98 Moore and Daniel J. Stein
  • Mary A. (Coenenberg) ’87 and Randel S. ’86 Moore
  • Rita M. and Don L. Morgan
  • Elizabeth A. (Maiwurm) ’88 and John L. ’84 Morrell
  • Matt Mulvey
  • Jane and James B. Murphy
  • Kathleen M. (McGonigle) ’54 and James J. Murtha
  • Penelope A. Navarro ’77
  • Meg and Matthew J. ’97 Nelson
  • Christopher Newman ’04
  • Valerie Defiesta and Michael L. Ng
  • Jane and Charles T. Niemeier
  • Karen Noble
  • Holly J. (Emmons) ’88 and Robert E. Nolan
  • Elaine Nonneman
  • Norene J. ’78 Norris-Walsh and Gary Walsh
  • Yvette R. and Joseph Novo
  • Elizabeth and Peter K. ’70 Nunez
  • Megan J. Ardell ’00
  • Gayle P. and James A. O’Book
  • Jennifer A. O’Brien Cooley ’93
  • Bruce M. O’Brien ’86
  • James D. O’Brien ’89
  • Alice Miguel and Thomas P. ’93 O’Brien
  • Beverly L. and Gerard J. O’Donnell
  • Julie O’Keefe
  • Ivy R. and Michael O’Neill
  • Adele and Charles J. ’85 Oliva
  • Belinda K. Orem ’81
  • Amy Wax and Sean M. ’05 Oversmith
  • Diane W. ’93 and Roger C. Pace
  • Maureen Pagni
  • Beverly Pamensky-Murray
  • Marilyn and L. Roy Papp
  • Susan C. Parker ’83
  • Lori Partrick ’79
  • Vivien and Timothy A. Partridge
  • Chris ’83 and Liz Pascale
  • Denise M. and Richard J. ’91 Pearl
  • Nancy A. (Romano) ’87 and Charles O. ’87 Peinado
  • Caifen Peng
  • Alyssa M. Perry ’11
  • Cindy and Kurt M. Peterson
  • Carrie J. Plarski ’94
  • Anna M. Plaster ’10
  • Professor Theresa Player
  • Elizabeth A. and Paul Pluschkell
  • Elizabeth ’87 ’91 Flanagan-Potarf and David P. ’87 Potarf
  • Elizabeth A. (Crotty) and Clifford A. Powell
  • Lois and Bradley J. Preber
  • Jennifer S. (Stormberg) ’85 ’89 ’00 and Joseph M. ’84 ’96 Preimesberger
  • Lynne and Steve J. Prelsnik
  • John ’84 and Livia Prunty
  • Andrew R. Putnam ’03
  • Patricia Oliver ’06
  • Renda Quinn
  • James E. Rafferty ’68
  • Jean Ramirez
  • Wendy Santino and Craig A. ’81 Ramseyer
  • Randy Read
  • Barbara A. Reece ’87
  • Carmen S. Reed ’72
  • Gordon Reese
  • Melinda A. and Harold P. Reiland Jr.
  • Jenifer D. (Ball) ’01 and Rich Reinebach
  • Suzanne and James H. Reinhardt
  • Kathy L. and Luis L. ’76 Rendon
  • William R. Restis ’06
  • Laurie P. and Ed A. Rinker
  • Michael M. Rish ’84
  • Gina M. ’88 Rivera-Miya and Gary Yuhei Miya
  • Eva L. Frazer and Steven C. Roberts
  • Lucia A. (Hammerich) ’80 and Steven L. Robeson
  • Bryant Robinson
  • Leslie A. Robinson ’06
  • Jennifer M. ’01 Tuiolosega-Robinson and Vicente J. ’01 Robinson
  • Kevin W. Rodgers ’98
  • Alexis Rodriguez ’13
  • Lana I. and George C. ’77 Rohrbach
  • Kathleen M. Rosier
  • Daniel M. Ross ’05
  • Jamie L. Ross ’97
  • Jennifer L. Ross ’12
  • Laura G. (Gormican) ’04 and Kyle E. ’00 ’04 Rowen
  • Deborah N. Ruane
  • Elizabeth F. (Fiorino) ’63 and Paul G. Ruff III
  • Jodi A. Uecker and Perry L. Rust
  • Allison R. and Thomas W. ’75 Rutledge
  • Claudia C. and Christopher M. Ryan
  • Mary E. and James G. Ryan III
  • Alec D. Rynaski ’12
  • Antoinette B. and Steven K. Saiget
  • Miles T. Sakaguchi ’75
  • Mr. Dave P. Salisbury
  • Ann M. Salmen ’98
  • Joanne and Sabeh ’85 Samaha
  • Bruno Samoun
  • Gloria P. Samson
  • Adriana Obregon de and David I. ’98 Sanchez
  • Michael W. Sanders ’92
  • Catherine and Steve Sarner
  • Dawnmarie I. (Barnes) ’96 and Michael Saunders
  • Elizabeth A. ’87 Savage and Richard J. Vorst
  • Jean M. Savard
  • Shari and Frederick A. ’78 Schenk
  • Stephen G. Schneider
  • Evelyn M. (Robertson) Schuck ’00
  • Kaylene R. and Timothy J. ’83 Schultz
  • Judy Scott
  • Pamela and Ronald W. Segni
  • Leslie A. (Young) ’88 and Frank J. ’88 ’90 Sennes
  • Laurie and Marvin T. ’02 Serhan
  • Janet T. Serluco
  • Lynn and John L. ’68 Shane
  • Aaron M. Shannahan ’98
  • Daniel M. Shapiro ’93
  • Dan Shea
  • Barbara J. Adams and Lee A. Sherwood
  • Alexandra T. ’11 Webber and David Shirk
  • Maria Veronica and Reuel M. ’95 Shivers
  • Scott Shore
  • Sieroty Family
  • Jorge G. Silva-Banuelos ’03
  • Jeremy M. Silver ’95
  • Michelle and Jeffrey A. ’95 Silvestri
  • Claudia K. Simon ’01
  • Christine H. (Herbst) ’85 and James H. Singer
  • Gregory J. Skarulis
  • Nathan R. Skorczewski ’10
  • JoEllen and Ralph Smalling
  • Lori L. Smith
  • Eileen M. and Timothy M. Smith
  • Cynthia and Robert E. Soper
  • Leslie and David J. Sosnowski
  • Kelly A. Colosimo ’03
  • Alice E. ’86 and Bartholomeus ’85 Spanejersberg
  • Kristina and Thomas Spinosa
  • Ellen K. and Michael J. Stefanski
  • Ethan A. Stein ’98
  • Jan and Richard G. ’75 Stephenson
  • David Rubin and Todd F. ’88 Stevens
  • Andrew G. Stewart ’02
  • Brandin Stewart
  • Debra Balliet and Joel R. Stone
  • Brenton A. Stulik ’98
  • Gail M. Sullivan ’09
  • Susan M. Sullivan ’77 ’83
  • James T. Tarantino ’74
  • Mary J. (Francis) ’86 and H. Treak ’86 Tasker
  • Jeanne and James J. ’63 Tavasci
  • Blakely and Robert Taylor
  • Jared Teach
  • Bernard J. Thomas
  • Christi Thomas ’90
  • Ms. Deborah Thomas Schlauch
  • Sarah A. Thompson ’13
  • Judy and Urban Thompson III
  • Stephen M. Tillery
  • Nancy and Warren Torns
  • Sean M. Torsney ’85
  • Donna and Michael J. Tracey
  • Catherine L. Tran ’08
  • Caroline C. and Anthony M.* Trifiletti
  • John A. Trifiletti ’78
  • Robyn L. (Waverly) ’93 and Garrett E. ’93 Tripp
  • Susanne A. (Thiebach) ’89 and Walter M. ’86 Turner
  • Katherine ’97 and Donald J. Umpleby III
  • Barbara M. and Gary S. Vandeweghe
  • Tracey ’94 Vandeweghe Balsdon and Ed Balsdon
  • Alicia and Victor J. Vargas
  • Laura A. and Frank E. Vaughn
  • Theresa M. and Davide Vieira
  • Charles A. Villano III ’98
  • Sandra L. Villasenor
  • Martha and Armando A. ’90 Villegas
  • Sandra Hagedorn and Tim Vining
  • Olivera and Ilija Vitomirov
  • Robert C. Vohl ’83
  • Laurence Vosti
  • Ann M. ’79 Wagner-Hauser and Gregory C. Hauser
  • Nancy A. and Robert L. ’86 Wallan
  • Sandra M. Walsh
  • Douglas G. Warden
  • Karen N. ’87 and Larry Waters
  • Suzanne and Steven A. Weintraub
  • Sherrill L. (McCormick) ’92 and Christopher H. ’93 Weller
  • James H. Westlund ’90 ’05
  • Professor Mary Jo and Donald Wiggins
  • Carrie R. ’77 and Wayne H. Wilson
  • Erika and Hal Wilson
  • Judy and Russ Wilson
  • Cathy and Michael Wolters
  • Kathy Z. and Yuqian C. Wong
  • Jessica Woodall
  • Gail T. and Michael R. Wylly
  • Geoffrey N. Young ’91
  • Ronald A. Young
  • Melanie J. (Schanz) Zacek ’95
  • Joyce D. and Ernest E. Zampese
  • Kelly E. (Holmes) ’12 and Daniel Zastrow
  • Elizabeth A. and Kenneth W. ’77 Zebal
  • Gay Zide ’91
  • Drea Zigarmi
  • Joan E. Zinser
  • Sally Ann D. ’76 ’90 and James G. ’78 ’90 Zoll
  • Daren O. and Paul A. ’89 Zumberge
  • Barry R. Zuniga ’75

back to top