Annual Individual Gifts

$50,000 and above

  • Linda L.* and Frank D. Alessio
  • Laura and Ali Reza ’87 Arabnia
  • Jacqueline C. ’84 and Robert Akerblom
  • Houssam T. Aboukhater ’93
  • James P. Accurso ’83 ’87
  • Lisa and Michael D. Auerbach
  • Renea and Galen Aswegan
  • Shelley H. and Derek K. ’96 Aberle
  • Jennifer L. (Hart) ’88 and Jimmy ’85 Anklesaria
  • Judith R. and Roger S. Benson
  • Susan and Nelson Algaze
  • Sherrill* and Bob Baker
  • Alfred F. Antonicelli
  • William B. Ahern ’85
  • Patricia and Dr. Manuel* Barba
  • Sara C. and John Aquino
  • Gino P. Angelici ’08
  • Michael Akavan
  • Steven L. Black
  • G. Edward Arledge ’73
  • Elaine and Professor Larry Alexander
  • Amanda L. and Mark S. Bosco
  • Jeanie* and Henri P. Ardantz
  • Marjorie and Kenneth H. Blanchard
  • Lynn D. and Geoffrey H. ’76 Ashworth
  • Jane A. (Rollo) ’91 and Jon Balousek
  • Muriel H. Campbell
  • Scott E. Ashline
  • Roberta and Malin Burnham
  • Victoria (McIntyre) ’94 and Moises S. Baron
  • Liz and Richard M. ’75 Bartell
  • Kim C. and Andrew D. Busch
  • Samuel C. Assael ’02
  • Victoria V. and Albert P. Carey
  • John ’83 and Nancy Jo Cappetta
  • Colleen M. Baker-Bade and Roy J. Bade
  • Deborah W. and Robert S. ’75 Barry Jr.
  • Michelle G. and Braulio M. ’89 Castillo
  • Cindy Basso ’89
  • Lynne and Robert G. Copeland
  • Bill and Jeanne Barulich
  • Janice M. and Patrick D. ’63 Bailey
  • Shelley A. and Richard A. ’83 Bayer
  • Anthony R. Carr
  • Lynn P. and William A. Bastien
  • Jane L. ’08 and Christopher A. Crane
  • Anne and Captain Otis R.* Cole, Jr.
  • Lisa Baldocchi
  • R. Donna M. (Dawkins) and Allen B. Baytop
  • Chad Barczuk
  • Cornelius Family Trust
  • Janet and Dennis S. Cruzan
  • Alexandra Rabsey and Fred E. Berkowitz
  • Sandy Minc and William G. ’75 Baumgaertner
  • Diane and Rodney F. Dammeyer
  • Trina R. and Robert R. ’94 Dean
  • Catherine and Robert D. Beyer
  • Linda M. (Reel) ’88 and R. Sean ’88 Baron
  • Alexander P. Beaton
  • Olivia R. Berkowitz
  • Vanessa A. and Daniel C. ’82 ’86 Herbert
  • Theresa and Richard K. Davis
  • Vanessa and Thomas C. ’91 Breitling
  • Josephine A. Bennett ’81
  • Bernard T. Bickerstaff Jr.
  • Christine M. and Kristopher A. Dickinson
  • Mary Ellen and Thomas M. Benninger
  • Robert ’86 and Marla ’87 Bruning
  • Barbara Hill
  • Victoria A. ’01 and Steve Humphrey
  • Davis J. Blaine ’05
  • Carol and Martin C. Dickinson
  • Kimberly T. Nelson and Kevin F. Cadden
  • Nancee R. and Richard A. Berger
  • Styliani K. and Walter L. Binder
  • Robert M. Cahan
  • Robert W. Blanchard ’80
  • Gail R. and Anton Dimitroff
  • Kim C. and Mark J. Itri
  • Gina Champion-Cain ’94 and Steve Cain
  • Nancy (Gaffrey) ’92 and Bob Brennan
  • James H. Bowersox
  • Roger A. ’74 Joseph
  • Lynne G. and Stephen P. ’84 Doyle
  • Candance and Vincent J. ’84 Kasperick
  • Susan Flieder and Paul Eichen
  • Julia K. and Robert T. Case
  • Judy and Michael W. Bruner
  • Mark V. Bowles
  • Susan M. (Trausch) ’79 and Kevin R. ’76 ’79 Green
  • Robert ’86 and Marla ’87 Bruning
  • Lisa S. and David S. ’74 Casey Jr.
  • Marguerite and John D. Boyce
  • Richel and Tawfiq N. Khoury
  • Susan and William L. Brandt
  • Lynne and Robert Hayes
  • Yoko Newburg and Jeffery Catanzaro
  • Barbara R. and John D. Cambon
  • Robert A. Leone
  • Linden Root Dickinson Foundation/John R. Henkel ’77
  • Michelle M. Ciccarelli and William S. Lerach
  • Sandra Ciallella ’87 and Kenneth Shurko
  • Constance Carroll
  • Honorable Louisa S. Porter ’77 and David W. Brennan ’03
  • Kathryn (Reina) ’98 and John W. ’94 Clift
  • Margarita Palau Hernandez ’82 and Roland Hernandez
  • Elizabeth C. and Walter H. Brewer
  • Diane M. and Patrick ’89 Casinelli
  • William D. Lynch
  • Richard J. Charlton
  • Robert and Karen Hoehn
  • Eva K. and Hollister P. Brewster
  • Laurie W. and Joseph Colmery
  • Betsy C. Manchester
  • Alberto Coppel Luken
  • Susan and Alan K. ’76 Brubaker
  • Brian R. Matusz
  • Darlene and Joseph P. Clark
  • Dawn and John J. Hummel
  • Marc Brutten
  • Jennifer E. and Michael D. Clayton
  • Kazuo Inamori
  • Jim and Kelly Mazzo
  • Paula A. Cordeiro and David O’Brien
  • Joan and Irwin Jacobs
  • Kathryn (Reina) ’98 and John W. ’94 Clift
  • John Corrente
  • Cathe Burnham ’13
  • Thomas P. McCabe ’91
  • Hannah K. (Davis) ’09 and Zach Johnson
  • Robert K. Butterfield Jr. ’77
  • Annie Navarra
  • Valerie L. and R. Jeffrey ’92 Crane
  • Therese Collins-Georgiou and Byron Georgiou
  • Rhonda and James C. ’84 Peters
  • Mr. and Mrs. Stath J. Karras
  • Cathleen Cox
  • Mr. Jim Cahill-The San Diego Foundation Weingart-Price Fund
  • Dorothy and Barrie* Cropper
  • Jenny and Sid* Craig
  • Katie and James R. ’86 Kelly
  • Barbara J. and Paul A. Peterson
  • Elizabeth B. and Daniel S. Caldwell
  • Anne and Michael P. ’98 Damaso
  • Cindy V. Callaway
  • Shara and Scott Di Valerio
  • The Krause Family
  • Garry O. Ridge ’01
  • Laura G. and Peter A. Crone
  • Gretchen E. and John P. Krylow
  • Susan and Byron C. ’85 Roth
  • Donna and Jeffrey V. Dornes
  • Cheryl Maria and Steven D. Crowe
  • Louis C. Canchola ’82
  • Christina Enroth and David W. Cugell
  • Jennifer and Hayes Drumwright
  • Ruthanne and Timothy ’73 Luberski
  • Kathleen A. (Burns) ’83 ’85 and Alexander M. ’81 ’86 Schack
  • Cyd V. and Peter Cardasis
  • Susan Gilligan and Robert C. Lucy
  • Jeanine M. ’82 Deighan-Fagan and John A. ’82 Fagan
  • Elizabeth H. and John C. Carson
  • Karen and David H. Davis
  • Congresswoman Lynn Schenk ’70
  • Deborah and Raymond ’85 Chao
  • Mary and Alan Schulman
  • Mary E. Lyons
  • Claudia and Kevin DeNuccio
  • Jane Trevor Fetter and Thompson ’67 Fetter
  • Liam E. ’76 and Lori McGee
  • Jonathan E. Doering
  • Mr. and Mrs. Kim Fletcher
  • Kathy A. and William H. ’83 Scripps
  • Pearl L. and Jesse P. Charfauros
  • The David H. Shaffer Family
  • Jennifer and Dan S. Drake
  • Marialice A. and John F. Chipman
  • Andy Florance
  • Jack McGrory ’81
  • John I. Forry
  • Yoon Chung and Anthony C. Choi
  • A.G. Spanos
  • Donald A. Dripps
  • Michele L. ’84 and Kenneth E. Moore
  • Shanna Ross and Barry A. Church
  • Nadine Terheggen
  • Janice Jagelski and Patrick J. ’83 Morrin
  • Lori and Bruce L. Gandelman
  • Linda B. Dubroof ’80 and Tom McGinni
  • Luisa M. Garth
  • Martha and Charles G. ’86 Duncan
  • Mary F. (Fiorino) ’61 and Michel J. Orradre
  • Peter Zahn
  • Eve M. Coddon ’86
  • Frank A. Potenziani
  • Linda M. and H. Kent Falk
  • The Gianulis Family
  • Thomas W. Cole
  • Julie M. and James D. ’85 Power IV
  • Marian N. and Professor M. Carr Ferguson
  • Ian Gill
  • Barbara A. and Wayne A. Coleman
  • Gwendolyn L. and Thomas A. Price
  • Janet Gillen
  • Michael J. Ferraro ’11
  • Steven J. Cologne ’84
  • Kay J. Ravenel*
  • Hannah and Mark Gleiberman
  • Rose and Joseph A. Colombo
  • Julie Robinson and Dean Stephen C. Ferruolo
  • Jeannette B. and George P.* Rigsby
  • Susan ’86 and Jerry G. ’84 Gonick
  • Lorenzo J. Fertitta and Teresa Jo Fertitta Family Trust
  • Colleen F. Conway ’63
  • Lynn J. and Hunter V. Finnell
  • Mary Lou and McKenzie D. Cook
  • Teresa M. ’87 Goodwin Grotewold and Jeffrey S. ’87 Grotewold
  • Stephen J. Rosetta
  • Timothy P. Haidinger
  • Irene Sabelberg Palmer*
  • Helen M. (Kasperick) ’81 and John J. ’80 Finneran III
  • Diane L. and William J. Countryman
  • Beth H. Panzer Shapiro and Richard M. Shapiro
  • Valerie Jacobs Hapke and Norm Hapke
  • Walter Fitch III*
  • Margaret Cox
  • Pamela K. and Kenneth D. ’94 Heller
  • Barbara J. and Ray Craycraft
  • Kelly C. (Bower) ’91 and Kevin C. ’91 Gallagher
  • Donald* and Darlene Marcos Shiley
  • Jennifer and John Crisafulli
  • Daniel J. Gatto ’78
  • Kimberly A. Heller
  • Susan B. Moffitt and Bradley H. Stone
  • Lynda Jean and Paul J. Heran
  • Jane Georges
  • Barbara and Brooks Dagman
  • Tom and Cookie Sudberry
  • Katharyn A. Gerlich
  • Darlene G. and R. Lowell* Davies
  • Elaine Tagliaferri ’88 ’91
  • Herbert B. Hoffman
  • Stephen C. Holwell
  • Paul W. Davis ’86 ’08
  • Ida Tagliaferri
  • Marla Sue and Gordon L. ’76 Gerson
  • William L. Hudlow
  • Angelo G. Tsakopoulos ’94 ’98
  • Karen Saucier and Thomas A. ’74 Davis
  • Stephanie and Robert Gleason
  • Ruth and Stanley Westreich
  • Donna B. and David R. ’71 Gonzalez
  • Elsie and Larry C. de Caussin
  • Doris R. and Peter J. Hughes
  • Kaye M.* and Richard P. Woltman
  • Margaret Jo (King) ’64* and Robert M. ’61 Hughes
  • Daniel J. Dillabough ’70
  • Emily and Cory C. Grant
  • Betty and Walter J. Zable Foundation
  • Anne P. Shelburne and Steven R. Hunsicker ’75
  • Deborah L. and Dan J. Doherty
  • Arthur J. Griffin
  • Frances S. (Oldak) and William Dolan
  • Mary M. and Matthew A. Gunderson
  • Eileen and Robert Hunt
  • Jebediah B. Dougherty ’97
  • Christy A. and Eugene Claude Harmon, Jr.
  • Melissa and Ralph T. Iannelli
  • Lata and Ashok Israni
  • Susan C. and John J. Hassett
  • J.D. Dudek ’79 ’85
  • Leslie A. and E. Scott ’77 Dupree
  • Keith A. Johnson
  • Tony Hawk
  • Sarita D. (Doyle) ’65 and A. Brent Eastman
  • Tracy M. ’86 and Christopher J. Healey
  • Donald Jonas
  • Donald A. English ’84
  • Helen B. and Edward J. Healy
  • Terri and Michael B. ’72 Kaplan
  • Jim B. Kelly
  • Judith A. Eppler
  • James R. Hesselgesser ’06
  • Denise L. and Michael F. ’71 Eyer
  • Kathleen M. Slayton and Robert J. Kilian
  • Glynna A. and Mark E. ’86 Hoekstra
  • Robin Falzone
  • Dr. Louise S. Horvitz
  • Helen W. and Webster B. ’75 Kinnaird
  • Elizabeth (Rossin) and Andy Laats
  • John M. Faulkner
  • Marjorie and Dr. Author Hughes
  • Rob Lankford
  • Kathleen Hughes
  • Julianne D’Angelo ’76 ’83 and Professor Robert C. Fellmeth
  • Jean M. and John C. Ferber
  • Lynn Anne and Robert S. LaRue
  • Beth and Robert W. ’93 Huston
  • Rosemary E. (Masterson) ’70 ’90 and Walter O. ’68 Johnston Jr.
  • Cynthia A. Fisher
  • Carol and George Lattimer
  • John A. Jurata Jr. ’00
  • Stanley W. Legro
  • Alice S. and Kevin C. Fitzgerald
  • Eva T. and Phillip D. Lindsey
  • Barbara Kanneman
  • Friend of USD
  • Pam and Thomas V. ’60 Kelly
  • Naomi Martinez and Emiliano ’00 ’11 Gallego
  • Aida (Galindo) ’89 and Robert J. ’88 Mac Kay Jr.
  • Karen A. ’95 ’10 and Wesley A. Macauley
  • Michael Gerhart ’88
  • Kathleen and Rodney J. Key
  • Elisabeth M. Kimmel
  • Jonathan F. Mack ’08
  • Maureen and Emil C. Ghio
  • Karen A. and Joseph A. ’74 Gibbs Sr.
  • Barbara and Carl Sam Maggio
  • Angelina K. (Kraemer) ’59 and Fredrick Kleinbub
  • Maribeth and Michael J. ’70 Maher
  • Ellie Miller and Donald R. Knauss
  • Christine K. (Koch) ’76 and Jan I. ’76 Goldsmith
  • Sally and Luis Maizel
  • Lucia Gonzales
  • Karen A. Kohlberg ’13
  • John Kontopuls ’03
  • Susan and Peter Davis Mallory
  • Patricia E. Gould ’78 and Rodger D. Lippa
  • Nicole M. and William T. Grier
  • Kimberly M. (Meyer) ’86 and Markus P. Koro
  • Lana and Alvin N. ’03 Mansour
  • Mary and Roman J. Kownacki
  • Susan Kay* and Lowell C. ’83 McAdam
  • Virginia I. and Peter E. Haas Jr.
  • Candace S. and J. Richard ’74 Haden
  • Mary Ann (Aronson) ’81 and Kevin P. ’79 ’85 McGarry
  • Angela and Mark A. ’81 Krasner
  • Jacquelyn R. Landis ’73
  • Erin L. and Scott A. McPherson
  • Rick and Suzanne Hagan
  • Angel Mendez
  • Linda A. and Thomas P. Lang Jr.
  • Peter and Donna Hall
  • Lena Masri and Sean D. LaVine
  • Yvonne D. (Dunham) ’93 and Rupert C. Hall
  • Judith V. and John D. Menne
  • Tammy and Mark M. Hamilton
  • R. Troy Miller
  • Mary and Ira S. Levine
  • Delores M. Dains and Robert B. Lingle
  • Liz Mueller
  • Cynthia Haney
  • Mary E. and Daniel F. Mulvihill
  • Alix Marduel and William T. Lockard
  • Drs. Sally B. and Thomas L. Hardin
  • Lynn W. and Paul C. Murphy, M.D.
  • Janice Deaton ’10 and Blake M. Harper
  • Frederic G. Ludwig III ’95
  • Kathy and Neil J. ’01 Hennessy
  • Marianne P. Lynch ’82 ’83
  • Gwen T. and Robert Y. ’70 Nagata
  • Suzanne M. and Cary P. ’88 Mack
  • Virginia C. Nelson ’79
  • Eileen and William L. Hennrikus
  • Mary ’83 and John O’Connor and Family
  • Susan B. and John Magee
  • Eric C. Hertel ’13
  • Diane M. and Martin T. Olson
  • Julie and Steve Manson
  • Judy and Gary J. Hewson
  • Marlee and Doug J. Ongaro
  • Brian J. Maynard
  • Denise M. ’94 Hickey and Christopher J. Soares
  • Nicholas L. Ongaro ’13
  • Sharon L. ’86 and James L. Hill
  • Joanne and Kevin J. McCloskey
  • Lorinda L. and Rich B. Hill
  • Taylor M. Ongaro
  • William Middlebrooks
  • Erin and Tim Holl
  • Steven G. Osgood ’87
  • Rhonda Helene and Michael J. Mona Jr.
  • Maha F. and Wail J. Paulus
  • Christine L. Lynch-Muecke ’78 and A. Jackson ’69 Muecke
  • Raymond B. Hom ’01
  • Sarah J. and Ian D. Pennell
  • Ruth and Jim Mulvaney
  • Lois Howland
  • Margaret and Robert E. Petersen
  • Susan and James P. ’90 Nagle
  • Virginia ’81 ’85 and Dr. Robert Infantino Sr.
  • Kathy (Shadle) ’85 ’91 and Ronald James
  • Donna and Daniel C. ’83 Peterson
  • JoAnn and Mark Nickerson
  • Patricia A. Woertz and Ron Jensen
  • Sheila and Timothy O’Malley
  • Frances and James F. Peterson
  • James P. Previti
  • Jordan B. Johnson ’06
  • Jeanne and Bruce E. Oliveira
  • Kenneth M. Johnson
  • Pam and Matthew J. ’80 Reno
  • Ann N. Orwig
  • Carolyn Osiek
  • Connie and Ted Rossin
  • Knut S. Johnson ’86
  • Linda C. and John S. ’08 Johnston
  • Michaela Marie and Frederick B. ’03 Ruiz
  • Patricia Lungren and James E. Partridge
  • Chuck Pateros
  • Margaret E. and Richard Johnston
  • Mary A. (Woods) Scherr and Marvin Sippel
  • Margaret R. and Neal E. Schmale
  • Dolores and Michael A. Juditz
  • Monica and Diego Piacentini
  • Terry G. ’88 ’05 and George B. ’88 Kalfayan
  • Sheel K. ’04 Mann Siedler and Peter X. Seidler
  • Mildred and Gerald L. Prior Jr.
  • Kendra C. Keating ’94 ’95
  • Nan and Professor Richard C. Pugh
  • Maria del Carmen Servitje Montull
  • Denise and Doug Regnier
  • Paul G. Kerr
  • Frank Shadpour
  • Lori A. and John P. Reilly III
  • Elayne and Tom M. Kester II
  • Perry S. Smith ’05 *
  • Walter Smoyer
  • Maribeth M. (Mattinson) ’65 and John J. ’63 Rodee
  • Evelyn A. Kirkley
  • Annsley and George G. ’74 Strong Jr.
  • Laura J. Roos
  • Sherri A. and Daniel Kleeburg
  • Veronica and Alejandro Rubio
  • Julie H. and Robert S. Sullivan
  • Anne M. and Robert E. ’88 Knuts-Caya
  • Elisabeth and Manfred Swarovski
  • Marcy and Jeffrey Krinsk
  • Elaine M. ’08 and David R. Rutkowski
  • Jacquelyn C. (Johnston) and Donald L. Schoell
  • Lysa M. and Jeffrey T. ’82 Thomas
  • Cindy and Alexander Lange
  • Jacqueline Lehn-Dupont ’89
  • Wolfgang W. Scholz
  • Linda D. Urden ’89
  • Laurie L. and John J. Seidler
  • Mary E. ’77 Mix and Dennis L. ’77 Livingston
  • Vincent C. Walsh*
  • Amanda and Patrick G. ’04 Lucy
  • Richard A. Shaw
  • Greg Warde
  • Michael J. Weaver ’73
  • Joy L. and Peter H. Sibley
  • Kathryn Maas Hattox ’74
  • Stanley E. Willis ’68*
  • Janet M. and James M. Madden
  • Christina and Kenneth C. Smith
  • Sue and Ky L. Snyder
  • Elizabeth Tirana and Robert K. ’98 Magnuson
  • Pat (Slattery) ’68 and Stephen ’67 Wojdowski
  • Linda G. (Anderson) ’85 and John T. ’85 Maguire
  • Mary Anne and Walter A. Stockard
  • Colleen F. and Charles W. ’87 Malet
  • Janean E. ’86 and Timothy J. Stripe
  • Kathleen and Kieran A. Sweeney
  • Kathyann K. (Kenny) ’86 ’90 and David G. Marsh
  • Kathleen L. (Lousche) ’92 and Walter P. Martin
  • Bourke and Herbert B. Tasker
  • Patricia L. Powell and Michael L. Thomas
  • Julie and Bob May
  • Debra L. and Stephen S. Thompson
  • Jane D. and James T. McCarthy
  • Mary McDonald
  • Michael T. Thorsnes ’68
  • Karla K. and Mark C. McKinley Sr.
  • Cynthia M. and Russell W. Thurman
  • Joe N. Turner ’66
  • Amy R. and Charles J. Meyers
  • Nikki Presley and Joel S. ’77 Miliband
  • Patricia L. and Joseph Tyson
  • Lynda P. ’02 and Professor Jorge A. Vargas
  • Jean H. (Hicks) ’59 and Kenneth E. Miller
  • Elena and Norm Miller
  • Kathy P. ’81 and James T. ’73 ’05 Waring
  • Emily E. ’04 ’06 Leeton and Paul E. ’05 Misleh II
  • Glenn D. White Jr. ’78
  • Douglas Wilson
  • Karla B. (Blach) ’87 and Michael P. Mohrman
  • William G. Mooney
  • Mary L. and Francis E. ’62 Wilson Jr.
  • Shaun R. Moothart ’06
  • Jill E. and Timothy F. Moriarty
  • Michele R. and Mark A. ’86 Mozilo
  • Vicki R. Mullins
  • Victoria J. (Westervelt) ’74 and Stephen K. ’71 Nasman
  • Kristen S. and Michael Natter
  • Nicholas J. Natter ’08
  • Cheryl and Howard A. Neckowitz
  • Mr. Rennie Nicholson ’93
  • Deborah G. Horwitz and Paul Nierman
  • Jill M. and Igor M. Noriega
  • Noelle Norton and Erwin Willis
  • Karen M. (Ridge) ’83 ’84 and Timothy O’Connor
  • Marie and R. Merrel Olesen
  • Rosana (Herrera) ’86 ’90 and Mario G. ’84 Ortega
  • Maureen (Gavron) ’82 and Jeffrey J. Partynski
  • Michelle A. and Gregory A. Paschen
  • Antoinette M. and Richard D. Paterson
  • Rena Minisi and Richard A. Paul
  • Coreen and Kevin ’06 Petti
  • John Phillips
  • Mr. and Mrs. Richard E. Pietras
  • Meili and Michael Pinto
  • Raquel E. and Abelardo R. Pita
  • Carol A. and Peter E. Powell
  • M. Susan Quinn ’77
  • Renae Fish and Gary Redenbacher
  • Lucy E. and George E. Reed
  • Donald G. Rez
  • Deborah J. ’84 and Michael J. ’83 Rider
  • Erin L. and Mark J. Riedy
  • Trudy Stambook and Paul E. Robinson ’73
  • Carmine R. Ryan ’93
  • Karen A. and Harry A. ’92 Ryan
  • Flora L. Sardina
  • Gwyn C. and Kenneth L. Schlothan
  • Judy and Gary W. ’73 ’76 Schons
  • Patricia A. (Friel) ’57 and John M. Seiber
  • Michael F. Sexton ’70
  • Susan and Alexander R. Shusko
  • Nancy L. (Schons) Smoke ’77
  • Lynne R. ’80 Lasry and Professor Allen C. Snyder
  • Susanne Stanford ’75
  • Christina and William L. Stockton
  • Iris L. and Matthew C. Strauss
  • Debra Jo and Charles M. Stroupe
  • Sharlene Asato and Christopher P. Sullivan
  • Suzanne M. and John M. Taylor
  • Bridget M. and Russell C. Thackston
  • Kent Trimble
  • Bonnie and James C. Trumbull III
  • Vickie E. ’82 and George E. Turner
  • Todd Van Boxtel ’89
  • Michael Verbeck
  • Jennifer Lynn ’95 McCann Vertetis and Thomas B. ’94 Vertetis
  • Elizabeth P. (Potts) Weinstein ’00
  • Mark R. Weinstein ’97
  • Stephen Wetmore
  • Pat and Bob Whalen
  • Catherine A. (Lindseth) ’64 and Thomas J. ’61 ’65 Whelan
  • Therese Whitcomb ’53
  • Lee White
  • Sarah and Chad Whitehead
  • Bruce A. Whittaker ’76
  • Jennifer A. (Reid) ’93 and Mitchell J. ’92 Willet
  • Marilyn and Leslie M. Williamson
  • Craig Winchester
  • Gale and Rick E. Winningham
  • Sarah Higham and Justin M. Yee
  • Julie and Dana Zeff
  • Julie E. and Joe Zier

back to top