Annual Individual Gifts

$500 – $999

  • Emeline B. and Eustaquio O. Abay II
  • Michele and Mark G. Abdow
  • Dan Adams
  • Mignon Higgins Adolph ’89 and Mark D. ’90 Adolph
  • Brandy and Robert D. ’94 Affleck
  • Shahnaz and Shoayb Akbarpour
  • Chris Aker
  • Melissa L. Albrand
  • Patti J. and John R. ’75 Allender
  • Joe Allis
  • Deirdre W. and Michael E. Alpert
  • David A. Altomare
  • Nancy Lee and Robert O. ’82 Amador
  • Vicky and John A. ’86 Ambrose
  • Susan J. and Eric J. Amsberry
  • German A. Andrade-Bustamante ’90
  • Joseph P. Anfuso ’10
  • Colleen P. and Steven J. Annen
  • Joyce Antorietto
  • Sara C. and John Aquino
  • Carly Atkins
  • Mary O’Neill and Peter R. Ayer* ’75
  • Diane P. and Robert G. Bacic
  • Gus Bader
  • Simone A. and Hermann Baer
  • Stuart Baker
  • Francine L. and William M. ’73 Baker
  • Stephen M. Balcomb
  • Christine D. and Gary L. Barbour
  • Dr. Carmen Barcena and Mr. Dan Wilkens
  • Lauren J. and Bradley P. Barefoot
  • Dorine Ann and Douglas H. ’80 Barker
  • Lisa and Thomas J. Barker
  • Efrain Barragan
  • Judith S. Bauer ’91
  • Wendy and Dave Bauer
  • Rose A. Baxter ’11
  • Hillary A. ’07 and Phillip Beaver
  • Brandon Becker ’77
  • Deepkarn S. Bedi ’11
  • Lance K. Beizer ’75
  • Ricardo M. Benavides
  • Eileen C. Benjamin
  • Josephine A. Bennett ’81
  • Michael S. Berg ’81
  • Lyndell A. (Werling) ’94 and William C. ’92 Berghoff
  • Angelique R. and Scott J. Bernstein
  • Patrick J. Blach
  • Julie A. (Chilton) Black ’69
  • Betty Blair
  • Lynn and Patti Blystone
  • Paul A. Bochan ’05
  • Lisa and Jim P. Bolender Jr.
  • Lea E. Bouton ’02
  • Jonathan M. Bowman
  • James M. Bown
  • Cynthia (Tsai) ’09 and Robert J. ’10 Brady
  • Robert Brewer Jr.
  • Russell Broadway
  • James R. Broderick ’03
  • Diana M. (Grimm) Brotherton-Ware
  • Shirlene R. and David S. Brown
  • Kathleen A. (Rabin) ’89 and Robert T. ’80 Pasulka
  • Sarah and Conor C. ’03 Brumfield
  • Gabriela (Rodriguez) ’95 and Edward G. ’96 Bryant
  • Julie and Timothy R. ’91 Bubnack
  • John S. Buchanan
  • Sarah N. (Gleason) ’09 ’12 and Daniel Buck
  • Nena N. (Navarro) ’73 and Rodrigo C. Buenviaje
  • Gregory A. Bullian ’80
  • Karen L. and Peter B. Burke
  • Shannon M. Burnett ’96 ’03
  • Emily F. Burns ’03
  • Malia D. and Daniel R. Bushner Sr.
  • Matthew S. Buttacavoli ’99
  • Michael Byrne
  • Carolyn M. ’83 ’86 and Robert M. ’82 ’85 Caietti
  • Angelita and Pelham Calhoun
  • Patrick M. Callahan
  • Lizet Campos ’01
  • Dianna K. and Paul P. ’70 Cannariato
  • Denise M. Capozzi
  • Noel Carpenter
  • Montse ’01 Romero and Fernando ’92 Carrillo
  • Marcus R. Carter ’94
  • Mary M. Casey
  • Diane M. and Patrick ’89 Casinelli
  • Barbara and Terrence R. Caster
  • Sarah J. (Leonard) ’65 and Louis Castruccio
  • Doreen and Morris S. Casuto
  • Bonnie J. and Richard D. Cerkleski
  • Erendira Cervantes ’05 and Vichet Siem
  • Natalie R. and Wartivar T. Chadarevian
  • Laurie and Christopher A. Chalian
  • Mary Olive (Chambers) ’63 and Thomas J. Lien
  • Diana D. and Robert C. Chandler
  • Haijie Yin and Scott W. Chang
  • Dan Charoute
  • Kristen K. ’01 and Dominic A. ’96 Chenelia
  • Jayme and Daniel C. ’86 Chick
  • Kori Kathryn and Steven L. Ching
  • Pramode Chiruvolu ’13
  • Lawrence Chisesi
  • Cecilia G. and Michael V. Chobotov
  • Margaret Chon
  • James J. Christensen
  • Shanna Ross and Barry A. Church
  • Judy and Gordon S. Churchill
  • Leslie A. ’79 ’82 Clark Evans and Richard E. Evans
  • Jan and John D. Clarke
  • Professor Laurence Claus
  • Thomas R. Cleary
  • Lesley A. Clement ’88 and Doron Drehsler
  • Bonnie M. and Joe F. Coelho Jr.
  • Richard Collins
  • Rebecca J. and William J. Colson
  • Daria M. and Brent Conyers
  • Susan M. Cook ’75
  • Catherine Cornell
  • Amanda J. ’16 and Ignacio Corona
  • Thomas J. Corzine
  • Jose F. Costas
  • Casey Cotton
  • Matthew J. Couch ’09
  • Shannen L. Cravens ’11
  • Rhonda L. Nourse ’93 and Patrick M. Crema ’92
  • Francesca N. Crivello
  • Serena L. ’88 and Paul Crowley
  • Catherine D. Culver
  • Jody L. and Todd S. Cunningham
  • Irene and Andrew R. ’88 Curran
  • Joyce A. and Honorable Peter T. D’Angelo
  • Mona and Mike N. Dallo
  • Margaret and Rex Dalton
  • Patricia M. Dauer ’84
  • Wendy J. and Andrew I. Davidson
  • Silvia L. and Adrian Davila
  • Andrea M. Davis ’14
  • Kristen and Bryan K. ’89 ’93 Day
  • Sandra Kruse and Roger A. De Young
  • Deborah O. DeBoer
  • Matthew DeCarolis ’05
  • Susan B. and Henry DeLozier
  • Lisa L. and Christopher A. DeMarco
  • Nancy E. and Christopher M. ’89 DeNardi
  • Frances D. (Harris) ’82 and Arthur Dernbach
  • Caryn E. and Brian M. ’92 Despie
  • Solveig (Store) ’78 and Dan H. Deuprey
  • Linda and Sylvester Dews
  • Thaison D. Do ’02
  • Lauren and Timothy J. ’92 Donovan
  • Deborah L. (Davis) ’87 and David Douglas
  • Judith K. Dulcich ’90
  • Robyn A. and Patrick W. Dunn
  • Rosario E. and Alfred ’77 Duron Jr.
  • Thor J. Eakes
  • Joan M. and James R. ’77 Edwards
  • Richard P. Edwards and Ellen E. Hunter
  • Henry Eisenson
  • Sarah and Buck ’07 Endemann
  • Lisa B. and William R. ’79 Enquist Jr.
  • Nancy and John C. ’72 Ettlin
  • David D. Euhus ’90
  • Cecilia A. and William G. Eversman
  • Jeanine M. ’82 Deighan-Fagan and John A. ’82 Fagan
  • Michael J. Fager ’74
  • Carol A. Fallon
  • Ofelia A. and Craig Fazackerley
  • Maria Cristina and Sergio ’82 Feria
  • Christopher J. Ferraro ’05
  • Peter E. Ferraro
  • Stefanie M. (Parra) Filipan ’91
  • John P. ’76 and Alexis T. Fischer
  • Carole and M. Paul ’70 Fischer Jr.
  • Kathleen H. ’66 and Joseph E. Fisher
  • Jodie D. ’96 and Sean M. ’96 Flannery
  • Dawn M. Formo ’90
  • John I. Forry
  • Tom Forsythe
  • Leslie A. and Edward L. Fotion
  • Brian Fox
  • Tom Freeman
  • Loren G. Freestone ’97
  • Mary Kay ’69 and William L. Friend
  • Robin Hubinsky and Brendan Frost
  • Douglas C. Frost ’83
  • Suzanne F. and Matthew M. Gadow
  • Terri L. (Janicek) ’93 and Craig D. Gainor
  • Alexandra B. and Nolan G. Gallo
  • Sherie and Alexander Garcia Jr.
  • Stephanie Oliver and John R. ’78 Garcia
  • Stephen R. Garcia ’04
  • Gina C. and Kenneth H. Gardner
  • Beth ’05 and Kevin Garofalo
  • Brenda J. and Eugene G. Garrelts
  • Anna T. (Cain) ’97 and Chris Garretson
  • Brenda Garrett
  • Shirley A. and Stephen A. ’84 Gauvin
  • Jane Georges
  • Mary A. (Driscoll) ’82 ’89 and Brian M. Giblin
  • Victoria T. and Richard J. ’69 ’73 Giese
  • Kaitlyn M. Gillingham Milke ’09
  • Francine S. and Phillip L. ’76 Ginsburg
  • Marc Matys and Robert H. Gleason ’98
  • Bryan M. Glover ’08
  • Donald Godwin
  • Michael Gohlke
  • Charles M. Goldberg ’89
  • Debbie L. ’83 and Robert J. Gough
  • Patricia E. Gould ’78 and Rodger D. Lippa
  • Terri M. and Sean J. Gowdy
  • Gabriela S. and John W. Grabowski
  • Adeline Graf
  • Suzanne and John E. Graf
  • Donna J. Katzman Greenwall ’88 and Ephraim Greenwall
  • Lori R. (Robarge) Griggs
  • Dustin M. Guerrero ’08
  • Shari L. ’91 and Andrew Guggenhime
  • Lee Ann Otto and James O. Gump
  • Heidi M. (Maley) ’97 and Alexis S. ’97 Gutierrez
  • Susan Moriarty Hack ’89
  • Beth C. and Peter T. Hanlon
  • Leslie and Robert J. ’75 Hanna
  • Nancy A. Hanssen and Jack Vellis
  • Elizabeth L. Harman
  • Mia E. Harney ’99
  • Jeffrey R. Harpster ’83
  • Susan and Michael B. ’71 Harris
  • Alicia A. (Leite) ’06 and Drew Hartley
  • Judith F. (Ritch) ’77 and Charles R. Hayes
  • Phyllis S. Haynes
  • William S. Helm ’80
  • Karen B. Henken and Stephen J. Kahn
  • Cindy L. and Daniel C. Henning
  • Professor Jane L. Henning
  • Nanette Herbuveaux
  • Everett R. Hernandez Jr. ’87
  • Gloria Hernandez-Fujigaki
  • Cheryl L. and David ’05 Herrera
  • Davida E. Herzl ’04
  • Elisabeth R. ’03 and Ryan T. Heslop
  • Norma Hidalgo-Del Rio
  • Lorinda L. and Rich B. Hill
  • Joseph A. Himmelberg ’89
  • Laurie and James L. ’79 Hitzelberger
  • Anna M. (Grobe) ’01 and Nicholas D. Hjorth
  • Nancy and Michael A. ’93 Hodges
  • Christina H. ’91 and Steve Holliday
  • Carrie R. and Joseph D. ’86 Holmes III
  • Donna Holston
  • Byron R. Holz ’07
  • William J. Hope
  • David J. Hopkins ’11
  • David J. Horn
  • Patti C. Chaney and Steven E. Horsman
  • Lori A. and Dale F. Hulsing
  • Angela L. (Hall) ’92 and Michael Humphreys
  • Sonia Callejas and Jason Hums
  • Johanna S. and Phil L. Hunsaker
  • Joanne and Philip Hwang
  • Rosario M. (Martinez) ’92 and Thomas D. ’94 Iannacone Jr.
  • Melissa and Ralph T. Iannelli
  • Maisy and Amir Ibrahim
  • Michael A. Ichiyama
  • Wendy Lauren and Albert J. ’91 Ingallinera Jr.
  • Frank A. Ingrande ’96
  • Estela V. and Mark E. Irwin
  • Kelly R. and Patrick A. Irwin
  • Charles E. Isaac ’92
  • Rosemarie and Jonathan H. Ives
  • Dayanne ’08 and Chad C. ’97 Izmirian
  • Mary and Michael J. ’65 Jackson
  • S. Alva ’86 and Vance R. ’86 Jahnes-Smith
  • Nancy Jamison
  • Gloria E. and Robert M. Jauregui
  • Delayne M. (Allison) ’01 and Paul Jennings
  • Patricia A. Woertz and Ron Jensen
  • Ana Jinich
  • William A. Johnson Jr.
  • Bunyan W. Johnson III
  • Cel Johnson
  • Patti and Gary Johnson
  • Karen L. Johnson ’87
  • Patricia and Robert G. ’73 Johnson Jr.
  • Lynda V. Jones-Tealer ’92
  • Louise A. and Rob P. Jordan
  • Brigid J. Joyce ’98
  • Emily and William G. ’03 Kalenius IV
  • Marlene and David L. ’73 Kamin
  • Joan and Professor Yale Kamisar
  • Diane W. and Kevin M. Kantor
  • Marjory B. Kaplan
  • Rita and Richard Kaplan
  • Trenton R. Kashima ’13
  • Ruth K. and Thomas T. ’86 Kawakami
  • Robert J. Kelter ’87
  • Don L. Kidder
  • Stephanie B. Kiesel ’11
  • Jeannie Kim
  • Son C. Kim ’96 ’01
  • Robin and Andrew Kimball
  • Ashley A. Kirk ’09
  • Theresa M. (Perkins) ’88 and David J. ’88 ’00 Kirven
  • Clayton T. Kline ’97
  • Joan M. Kling ’09
  • Amy A. and Joseph A. Knapke
  • Denise and John P. ’75 Kochis
  • Phillip J. Korkis ’07
  • Kelsey and Zachary E. ’00 Koucos
  • George N. Koumbis ’06
  • Dujka and Predrag Kovacevic
  • Jewel R. Catama and Richard J. Kracoff
  • Mary Anne and Jeffrey K. Kremicki
  • Cynthia Krutsch ’64
  • Linda A. and Egbert Kunrath
  • William R. Kuntz Jr.
  • Jeanne M. and Matthew P. Kurtz
  • Diane M. and Perry P. La Bruno
  • Patricia Burns and Lawrence G. Lacombe ’69
  • June Baker and Glendon L. ’77 Laird
  • Cheryl A. (Bastoni) ’89 and Brian D. ’86 Laliberte
  • Marc Lampe
  • Heather and Francis D. ’11 Lang
  • Carol A. and Dennis L. ’85 Languell
  • Honorable Christine A. Bologna ’77 and John B. LaRocco ’77
  • William Lawrence
  • Leticia and Edilberto Layco
  • Karen Lee
  • Elizabeth R. and Sean W. Lemoine
  • Ellen S. and Richard Leslie
  • Kim M. Lickteig and Daniel J. ’96 Leuthner
  • Adam W. Lewis ’04
  • Carol Jent and James C. ’79 Lewis
  • Guadalupe Gonzalez and Ramon Leyba ’75
  • Jie Ren and Hongjun Li
  • Beatrice L. and Nicholas G. Lieberman
  • Christopher W. Liepman ’10
  • S. Deborah Lim ’82
  • Emma Rojas-Liseski and Michael F. Liseski
  • James P. Littlefield
  • Antoinette and John Lococo
  • Carmen T. (Beltran) ’84 ’88 and Craig London
  • Johnny S. Loo ’10
  • Bruce W. Lorber ’77
  • Joanne T. (Tigno) ’94 and Marty B. ’93 ’96 Lorenzo
  • Drew Louis
  • Alex A. Lowder ’09
  • Tom and June Lowery Family
  • Michael Lucia
  • Frederic G. Ludwig III ’95
  • Christina M. and David Lybass
  • Daniel R. Lyle
  • Teddie and Jon H. ’72 Lyons
  • Katherine L. (Lytle) ’90 and Michael Hunn
  • Diane J. and Shahriar Mabourakh
  • Scott MacDonald
  • Jonathan B. Maher ’05
  • Fiona J. Majendie
  • David Malicky
  • Susan K. and Michael J. Mallin
  • John D. Maloney
  • Matthew Malvey
  • Joyce and John Mangino
  • Cheri L. and Robert J. Manis
  • Sunnie Karen and Merrill S. Manly
  • Mark Maretti
  • Sylvia and Mark A. Marley
  • Kathleen A. Marpe
  • Patricia Marquez
  • Gretchen M. Van Steenwyk and Jon K. Marsh
  • Rosemary and John C. Marshall
  • Denise and Timothy M. Marshall
  • Agatha M. (Pontes) ’85 and Robert Martindale
  • Anna M. Martinez ’82 ’92
  • James A. Masciangelo ’14
  • Janice L. Mathews ’05
  • Julie and Bob Mayer
  • Oscar A. Mayer Jr.
  • Dixie Lee and Matthew A. ’59 McCarthy
  • Ellen S. and Thomas D. McCready
  • R. Diane and Kirby McDonald
  • Donna E. and Timothy B. McDonald
  • Katherine E. and Jack P. McDonough
  • DaVette ’97 and Seamus O. McFadden
  • Cheryl Lynn and Stephen J. ’84 McGrath
  • Peter M. McGuine ’85
  • Jason M. McGuire ’11
  • Rhiannon E. (Toth) ’07 and Drew McIlvaine
  • Mary Beth and Monty A. McIntyre ’80
  • Audrey C. McKenny ’13
  • Timothy M. Mclean
  • Andrea McMullen ’14
  • Gaelen M. (Meskell) ’87 and Gerard M. ’86 ’90 McNamara
  • Joseph McNamara
  • Jean M. and Kerry P. McNamara
  • Hugh M. McNeely ’75
  • Patrick J. McPolin
  • Mary Lou and Donald T. ’73 Meagher
  • Josephine M. and Richard J. Mehren
  • Kevin C. Meissner ’06
  • Kathryn and John F. ’84 Melican
  • Susan A. Mercure ’85
  • Carlene M. and David D. Merlino
  • Mary Towne and John W. ’76 Merritt
  • Roberta M. and Sean K. Michaels
  • Astrid and Christopher ’95 ’07 Miliffe
  • Brenda A. Miller
  • Trisha M. Millican ’95
  • Pat and Daniel P. Mohrman
  • Krystn (Shrieve) Monroe
  • Brian F. Mooney ’09
  • Cecilia M. and Wade D. Morcom
  • Elizabeth A. (Maiwurm) ’88 and John L. ’84 Morrell
  • William Morrison
  • Kimberly A. and David M. Morrow
  • Jaspreet Kaur and Gurkirpal S. Morrow
  • Karen Sue and Les K. Mulhair
  • Jennifer L. (Fehlman) ’80 and Robert A. ’74 Mulvaney
  • Betsy D. and John B. ’83 Myer
  • Margie G. and Alan C. Nager
  • Deborah L. (Acomb) ’95 and Ryan L. Nations
  • Penelope A. Navarro ’77
  • Meg and Matthew J. ’97 Nelson
  • Alan and Nancy Nevin
  • David L. Newark ’71
  • Catherine R. Newcomb
  • Sara G. Newhall ’92
  • Kandace K. ’83 and Clifford Neyenesch
  • Ha and Anvy T. ’04 ’11 Nguyen
  • Karen Noble
  • Christina and Mark Norita
  • Debra Ann and Nathan C. ’79 Northup
  • Margaret M. Wagner and Edward J. Nowakoski
  • Carolyn N. (Jones) ’79 and Garry L. Nunes
  • Bruce M. O’Brien ’86
  • Julia C. Belfiore ’88 and Michael F. O’Connell ’87
  • Carmen Q. and Manuel ’82 Occiano
  • Rene Olivo
  • Diane M. and Martin T. Olson
  • Rosana (Herrera) ’86 ’90 and Mario G. ’84 Ortega
  • Frances M. Outhwaite ’01
  • Diane W. ’93 and Roger C. Pace
  • Roberta J. and Wayne H. Pace
  • Lisa M. Palazzo and Kevin Tellefsen
  • Susan N. and Christopher J. Palkowski
  • Laura Paquian
  • Kelly M. and Michael E. Paris
  • Susan C. Parker ’83
  • Kim ’05 and Ralph F. Parks
  • Lori Partrick ’79
  • Eric H. Partridge ’98
  • Diana and John W. Pascoe
  • Meghann E. and Joshua D. ’98 Paul
  • Kimberly A.Pavel ’84 ’88
  • Bonnie J. and Emil M. Pawuk
  • Cary C. Payne ’85 ’89
  • Nadine and Timothy Peabody
  • Teresa A. McKenna and David L. Pena ’78
  • Abraham Perangin Angin ’05
  • Sally M. and Ben W. Perks
  • Janet M. and David M. Peters
  • Marc Peters
  • Edward Peterson
  • Ann L. and Dave V. Phan
  • Barbara M. ’89 and Dale Phipps
  • Jeryl ’78 ’80 Pine Rothschild and Gideon Rothschild
  • Anita C. (Chapman) and Harvey Pine
  • Andrea C. Pinnick ’99
  • Katie and Richard J. ’12 Pinto II
  • Patricia A. and Kevin M. Pitsch
  • Kimberly A. and Stephen C. Platt
  • Patricia A. Plovanich
  • Elizabeth A. and Paul Pluschkell
  • Elizabeth A. Polster
  • Jason S. Pongsrikul ’04
  • Robert Porambo
  • Peter M. Potente Jr.
  • Mary I. Pratt
  • Lois and Bradley J. Preber
  • Lynne and Steve J. Prelsnik
  • Jennifer A. Barger ’03 and Sean C. Pretak ’03
  • Roger D. Price ’77
  • Stacey A. Price ’13
  • Camille M. and Ross A. Prindle
  • Robert Puls
  • Michael S. Quesada ’08
  • Brian Quinn
  • Cathy E. and David A. Rader
  • Maria Luisa B. ’12 and Arlin Ramira
  • Wendy Santino and Craig A. Ramseyer ’81
  • Brian Raposo
  • Julie and Steven Rappoldt
  • Kay J. Ravenel*
  • Mr. Jeff Reed
  • Tricia E. (Gordon) ’01 ’04 and Roger Royce Ring
  • Michael M. Rish ’84
  • Erin E. Rist
  • Beth S. and James T. Robinson IV
  • Leslie A. Robinson ’06
  • Gerard T. Rodrigues ’97
  • Roberto F. Rodriguez
  • Patricia L. and William J. ’73 Rogers
  • Stacy A. ’93 ’94 and Matt Root
  • Jorja L. and Jesse A. Rose
  • Elizabeth F. (Fiorino) ’63 and Paul G. Ruff III
  • Teresita Y. Napal and Shawki D. Saad
  • Paula B. Jimenez and Bernard Safir
  • Phillip C. Samouris ’92
  • Jacqueline E. ’91 and Michael W. ’92 Sanders
  • Virginia and Thomas J. Sands
  • Nami ’84 and Yoichi Satow
  • Teresa A. (Hanten) ’71 ’79 and Jon Sattler
  • Isabel G. (Guerreiro) ’05 and Dan Sauerbrey
  • Christopher Scelfo ’94
  • Eunice and James Scherer
  • Shaun Schmidt
  • Gina M. Schneider ’12
  • Stephen G. Schneider
  • Dr. and Mrs. Dennis G. Scholl
  • Jean M. (McDonagh) Schott
  • Jacob D. Schwartz ’02
  • Cory R. Scoggin
  • Paul Sears
  • Semira Semino-Asaro and Victor Asaro
  • Laurie and Marvin T. ’02 Serhan
  • Janet T. Serluco
  • Joyce E. and Gary A. ’78 Sernaker
  • Carla C. and Michael W. Seymour
  • Mary M. and Sabri P. Shamoun
  • Lynn and John L. ’68 Shane
  • Mariette Losasso and David A. Shapiro
  • Liz (Shear) and David Jewell
  • Sandy Lauren and Ray W. ’69 Sherman Jr.
  • Mechele S. and Alan J. Sherrington Sr.
  • Barbara J. Adams and Lee A. Sherwood
  • Sieroty Family
  • Nancy and Gene Silva
  • Jeremy M. Silver ’95
  • Candace M. Carroll and Leonard B. Simon
  • John A. Simpson ’85
  • Janna L. and James C. ’86 Smith Jr.
  • Jodi L. Smith
  • Kevin Smith
  • Lamont Smith ’98
  • Rosanne M. (Visco) Smola ’85
  • Susan M. and Tom A. Soisson
  • Lauretta A. and F. Dante ’86 Sorianello
  • Graciela Soto ’81
  • Kelly A. (Colosimo) ’03 and Jordan Souza
  • Carmen N. Spalding ’15
  • Kevin L. Spencer ’12
  • Tara and Scott D. ’93 Sporrer
  • Mary E. and Richard J. St. Onge
  • Blake A. Stamper
  • Kerry and David W. ’76 Starrett
  • Phillip E. Starshak ’01
  • M. W. Steele
  • Rondi J. Stein ’94 ’06 and Roger Barrantes
  • Lupe A. and Barry J. Stenger
  • Lisa D. Stephens ’98
  • Jan and Richard G. ’75 Stephenson
  • Mary C. (Clarke) ’80 and David H. Stevens
  • Nicole D. (LaChiusa) ’89 and David A. ’89 Stewart
  • Denise E. Stich ’00
  • Joanne and Thomas O. Stodgel Jr.
  • Henry V. Stoever IV
  • Diane and Gary Stone
  • Debra Balliet and Joel R. Stone
  • Suzanne M. Stone ’93 ’96
  • William L. Strong ’09 ’11
  • George Stuart
  • Anchal Sud ’13
  • Katie B. Sullivan
  • Ros and Howard E. ’79 Susman
  • Deborah A. and Keith H. ’93 Sutton
  • Dirk Swisher
  • Wendy L. (Klopp) Tankersley
  • Mary J. (Francis) ’86 and H. Treak ’86 Tasker
  • Elaine Zavis and Arthur T. Taylor III
  • Paula S. and Jeffery E. Taylor
  • Maggie A. ’01 and Rex W. Taylor
  • Michael Terry
  • Julieta and Warren L. ’79 Thefeld
  • Erin V. Thomas
  • Landon Thompson
  • Ryan Thompson
  • Elisse Thurston
  • Julie M. and Jonathan C. ’86 Tibbitts
  • Patricia Fox and Paul Tizik Jr.
  • Sarah L. and Andrew J. Tochterman
  • Margaret L. (Martin) ’65 and Joseph A. Toland
  • Marilyn S. and Robert M. Tollack
  • Rosemary E. (Wolf) ’86 and Keith M. Tonoli
  • Roberta T. and Erik L. Torgerson
  • Nancy and Warren Torns
  • Victor M. Torres ’84 ’88
  • Sheryl L. Painter and Albert A. Totagrande
  • Rita E. (Precious) Townsend ’78 ’80
  • Alison K. and Mark E. ’88 ’96 Trafton
  • Catherine L. Tran ’08
  • Nicholas R. Transier
  • Travis Trask
  • Travis R. Trautvetter ’04
  • Necla Tschirgi
  • Susanne A. (Thiebach) ’89 and Walter M. ’86 Turner
  • Susan E. and Mark Tyburski
  • Jennifer L. Uhen ’03
  • Jennifer A. ’95 Valadez-Sage and Richard J. Sage
  • Maria E. ’88 Valdez-Carrillo and Alexander A. Carrillo
  • Naveen Vallamkondu
  • Todd Van Boxtel ’89
  • Tracey ’94 Vandeweghe Balsdon and Ed Balsdon
  • Barbara M. and Gary S. Vandeweghe
  • Charles A. Villano III ’98
  • Martha and Armando A. ’90 Villegas
  • John Vorsheck
  • Katrina and Jesse W. ’06 Votaw
  • Lina P. (Pitesa) ’96 and Christian ’97 Waage
  • Sandra M. (Ciccone) ’77 and Steven M. ’77 Wagner
  • Debbie and Sioma ’03 Waisburd
  • Robin L. Wald ’03
  • Gary E. Walker
  • Christie M. and Michael J. Walsh
  • Yolanda Walther-Meade
  • Michael J. Weaver ’73
  • Brian A. Weber ’99
  • Greg Wehr
  • Blanche and Steven W. ’86 Weisz
  • Richard D. ’01 Wenk
  • Gayle and Duncan S. ’71 Werth II
  • James H. Westlund ’90 ’05
  • Tamara L. White
  • Terri L. and Russell A. ’83 Whitmarsh
  • Elizabeth A. Whitson
  • F. B. Whittington
  • Todd W. Wight ’97
  • Timothy J. Wilbur ’60
  • Alexander M. Wilhelm ’13
  • Carolyn S. (Pinyan) ’80 and Joseph T. ’83 Wilkinson
  • Jean B. and Lynn J. ’68 Willhite
  • Marjorie and Gerard A. ’73 Williams
  • Kristi L. and Leroy J. Williams Jr.
  • Carrie R. ’77 and Wayne H. Wilson
  • Kathryn A. (Whitaker) ’85 and John R. Wilson III
  • Gayle and Pete Wilson
  • Elaine C. Winfrey
  • Nancy and Brian W. Wixted
  • Celia T. and Richard A. Worth
  • Diane C. (Winkeljohann) ’83 ’86 and Dirk S. ’77 Yandell
  • Bertha A. Yniguez
  • Lauren M. (Riaski) ’94 and Wade S. Young
  • Joyce D. and Ernest E. Zampese
  • Jessica L. Zaylia ’10
  • Elizabeth A. and Kenneth W. ’77 Zebal
  • Gay Zide ’91

back to top